Forum
O ne!Sama v temačnem gozdu.Pa še grozilna pisma mi nekdo pošilja.....O ne.Kj naj.Nekdo se mi približuje....AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA.....
Lola!Lola!LOLAAA!!!!Uf samo sanje so bile,si oddahnem.Še vseeno,kako so lahko tako resnične.
Živjo sem Lola Smith.Stara sem 15,in sem kar priljubljena na šoli.

Boš bral/brala?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

05. avgust 2013
No čeprav nism dobila nobenekga nexta
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
No budilka je zazvonila,in jast kot vedno komaj ustanem.No ko sem se končno zbudila,je moja mami prišla v sobo.

moja mama Jady Smith
Povedala je naj se hitro oblečem saj bo prišla na obisk teta Polly.

To sem jast,Lola Smith
Imam Očija Harry Smith

In mlajšo sestrico Hano Smith

No to je moja družina
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Next?
05. avgust 2013
ofkors neeeeeeeeeeeext
05. avgust 2013
next
05. avgust 2013
next
05. avgust 2013
Oh ja napisala sem bila res dolg next in se mi je zbrisal jojj oprostite malo dalj bo trajalo
05. avgust 2013
No ta next posvečam mojim prvim trem bralkam
..........................................................................................................
No pozabila sem povedati da smo kar premožna družina.
To je naša hiša:

Jast pa Imam najbolšo sobo ever:

No vsaj zame je popouna.
To je od Hane soba:

Obožuje Hello Kitty
To je spalnica:

Ohja! Pozabila sem vam povedat da Imam še samo svojo garderobo:

Kuhinja in jedilnica:

In še soba za goste:

Bila je nedelja.Kot ste že videli je Hana veika oboževalka Hello Kitty.Kot sm že rekla bo prišla teta Polly na obisk.Rekla je da ima presenečenje za Hano.Hana je zeo nestrpna in jast tudi,čeprav je to presenečenje za Hano.
.......................................................................................................
No kaj mislite kaj bo presenečenje?
Next?
05. avgust 2013
next
05. avgust 2013
neext
05. avgust 2013
Next bo jutri zjutaj ko vstanenem,zjle sm na fonu ;*
05. avgust 2013
http://www.igre123.com/forum/tema/katera-oblekica-je-lepsa/59823/
heloo!imate radi obleke potem je ta tema prava za vas! hvala že vnaprej¨!
06. avgust 2013
no dobro jutro in next ;9
----------------------------------------------------------------------------------------------------------
Teta Polly obožuje modo tako kot jast,zato sem se za danes še posebej lepo oblekla.
Oblekla sem to

Tudi Hana in mami sta se kar lepo oblekli:
Hana:

Mami:

(GLEJTE TO Z ROZIMI HLAČAMI.......
No končno je pozvonilo.Vstopila je teta Polly

Se kar dobro drži za svoja leta.Ko jo je Hana videla je takoj stekla v objem.Hana jo obožuje,pravtako jast.Pogledala me je in mi rekla da sem prečudovita.Hana pa je hotela biti v središču pozornosti in je takoj segla v besedo češ maj je presenečenje.Teta Polly se je naredila da neve kakšno presenečenje,Hana pa je skoraj zajokala.Pomirila sem jo in ji rekla da se je teta samo hecala.No Hana je bila res zelo nestrpna.Aja pozabila sem vam povedati da mojega očija ni ker je v službi .No teta je odložila stvari in rekla naj se spravimo v avto.Ko smo prišli ven nas je čakal taksi

Moram priznati da je kar lep.No tako smo sedli.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
Kdo ve kam jih bo odpeljala teta Polly?
Next?
06. avgust 2013
neeeext!
06. avgust 2013
a mogoče predvidevaš kam jih bo pelala polly (teta)?
06. avgust 2013
hmm. npr kupila jime je novo hišo ma nvem drgač
06. avgust 2013
no nivažn..bom kr nextala
k mije lih dc full
Peljali smo se kar dolgo.Ko smo se ustavili je Hana takoj stekla vn iz taxsija.Ko je stopila vn je obstala.Jast sem se ustrašila kaj je da se je kar tako ustavila.Ko pa sem stopila ven sem videla................................
06. avgust 2013
hwalla za next.
ta next posvečam tebi ❤ мяš.яσѕє ❤
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
Ko sem istopila sem videla to:

vauuu...Hana je bila navdušena.

Hana je dobila novo sobo:

Zelo je bila vesela saj se je tiste že naveličala.In nemorem verjeti da je teta Polly kupila tisto hišo za Hano ko bo velika...Hana je navdušena...Do tega bo lahko v hiši kolikor bo hotela z teto.Lepo...No bližal se je moj rojstni dan že 18.Mami,oči,teta in celo Hana je vedela kaj mi bojo kupili.Komaj čakam to je že dtug teden
,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,
06. avgust 2013
neeeext
06. avgust 2013
Okej ta tema bo ZAPRTA meni se neda več pisat,Če kdo hoče jo lahko preuzame
06. avgust 2013
u142752
u142752
ne no!!!!!!!!še čist mal plissssssss
07. avgust 2013
ja no dej nadaljuj!
07. avgust 2013
OK.Sm za VAS <3
...................................................................................................................
No bil je že drugi teden.Bila sem sama doma.Ko sem se zbudila sem vdela da sem sama.Prav čudno mi je bilo.Ko sem stopila v kuhinjo čisto zaliman je bila luč ugasnjena.Ko sem jo prižgala so se prikazali Mmi,oči,teta in Hana.Rekli so naj se hitro oblečem da gremo nekam.Ko sem se oblekla so mi zavezalli oči,in me nekam odpeljali.
Naenkrat smo se ustavili.Ko sem stopila ven,smo šli v dvigalo(TO SEM ČUTILA).Ko smo prišli sem sličala ključ.Nekdo je neka vrata odklenil.Ko smo stopili v nek prostor so mi odvezali oči.Ko sem bolje pogledala so zavpili Presenečenje.To je bilo moje novo stanovanje.Izgledalo je tako:

To je bila dnevna soba,

zraven jedilnica,

hodnik,

kuhinja,
vse skupaj je izgledalo nekako tako:

bile so tudi stopnice:

vodile so v prečudovito zgornje nadstropje:
zgoraj je bia spalnica:

in stranišče:

................................................................................................................
next?
08. avgust 2013
neeext
08. avgust 2013
next+nova bralka
08. avgust 2013
u142752
u142752
next
08. avgust 2013
next
10. avgust 2013
No ta next je za novo bralko ...............................................................................................................Bila sem navdušena.Tkoj sem stekla domou po svoje stvari.Vzela sem vse kar rabim in začela pakirati.Ko sem končala je Hana jokala,vendar ne pred mano,ni hotela da vidim.Potem se je pomirila,in začela skakati od veselja,saj bo tam kjer je bila prej moja soba ona lahko imela igralnico.Zdelo se mi je čudno saj je prvo jokala,potem pa skakala od vesekja.No Hana,Hana.
................................................................................................................
11. avgust 2013
neeeeeext
11. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg