Forum
u70873
u70873
Jaz sem Anja in napisala bom zgodbo kot dnevnik seveda nebo pravi dnevnik.bom pa kar malo začela.
Danes: 24.6.2012
Danes sem dobila dnevnik ker nekateri pravijo da moram svoje občutke, zadrege ipd. nekam zapisovati.Ime mi je Evelina. Stara sem 14 let.Doma v Mariboru ter preprosto dekle.moji hobiji so slikanje, risanje, drsanje (umetnostno), jahanje pa še bi se kaj našlo.
moje domače živali so:
-kobila Apple,
-psiček Piki,
-muca Kitty in
-hrčka Ema in Blacky.

jaz:

moja Apple:

moj Piki:

moja Kitty:

hrčka Ema in Blacky:

Ema je bela Blacky pa ta temnejši
______________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________________
Da nadaljujem rabin nekaj nextov!
30. januar 2013
u70873
u70873
malo se napisala za začetek ker ste me nogli prvo spoznati
30. januar 2013
next
02. februar 2013
u70873
u70873
še vsaj en next
06. februar 2013
next
17. februar 2013
u70873
u70873
danes: 25.6.2012
danes sem spoznala da sta mi moja starša kupila konjeniški klub.
vsa sem iz sebe saj smo na konjeniški klub sprejeli eno kobilo, žrebička ter dva konja.
končno sem lahko začela jahati kdaj hočem. dobili pa smo tudi prve obiskovalce ki so v klub prijavili deklico.in začel se je najin pogovor E(jaz) D(deklica) :
E: dober dan!
D: dober dan!
E: kako pa ti je ime??
D: ime mi je Sara.
E: meni je ime Evelina.imaš rada konje??
D: ja!
E: jaz tudi! imaš še katero najljubšo žival??
D: tudi muce, pse, in hrčke imam rada.
E: bi prišla z mano pogledati konje, psička in muco??
D: ja če mi mami dovoli.
mami! lahko grem z evelino pogledati živali!!
Mama: lahko če ti evelinana dovoli.
E: dovolim.
in tako sva odšli pogledati Pikija, Kitty, ter konje.
ko sva prišli nazaj je povedala mami da ji je najljubši od vseh konjev na klubu prav žrebiček.Ker pa ni imel imena sem dovolila da Sara izbere ime za žrebička.Izbrala je da ji bo ime Čokoladica.
24. februar 2013
next
24. februar 2013
u125377
u125377
next
08. marec 2013
u70873
u70873
danes: 26.6.2012
zjutraj sem se zbudila in odšla nahraniti čokoladico, jastreba, cukerčka, malino in apple.
nahranila sem jih in odšla na zajtrk. po zajtrku sem se oblekla ker sem šla z mojo bff v mesto.šli sva v evropark kjer sva nakupovali dokler me niso poklicali starši in morala sem domov. na konjeniškem klubu smo sprejeli nove goste. družino podobmo kot mojo.
pri meni smo v družini samo jaz, mama in oče. pri novih gostih pa tudi samo gospa, gostod in nek zelo simpatičen in lep fant a to še ni vse pripeljali so tudi svojega konja po imenu mišek.
09. marec 2013
next
09. marec 2013
u70873
u70873
Slike bom pošiljala iz mojega drugega profila.
24. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg