Forum
Hei,... moje ime naj ostane skrivnost. Star sem devet let in živim v ljubljani. Z mamo živiva sama, oče mi je umr ko sem bil še otrok, zato imam malo spominov nanj. Nekega dne , ko sem prišel domov je za mizo sedel človek.....nevem kdo vendar me je samo opazoval. mislil sem, da imamo vlomilca ko se je iz kuhinje prikazala moja mama. Povedala mi je ,da je že nekaj časa v zvezi. Moški je stopil pred menenoj iztegnil roko in se predstavil z imeniom Gašper. Sprva sem čudno gledal a sem opazil da je mama srečna. Hitro sem stekel proti sobi. Ostal sem v njej vse do večera.ko sem odšel spat sem opazil osebo pred vrati, bil je Gašper. Ravno sem se preoblačil v pižamo ko me je zgrabil za roko in rekel.
GAŠPER: mama je že odšla spati, tako da ti lahko povem... bilo mi je neprijetno saj nisem vedel kaj namerava vendar sem si mislil. Hotel sem se odmakniti ko je rekel: že nekaj časa te opazujrm, rad imam mlade ljudi. Postalo me je vedno bolj strah, hotel sem zakričati ko me je prijel za usta in rekel, da moram ostati tiho saj bi se mama zbudila , nesme pa izvedet za ta dogodek. Mel sem zelo čuden občutek v trebuhu nisem vedel kaj storiti. Vrgel me je na posteljo ' ter me božal po nogah. Prijel je za moje hlače ter...
Če te zanima kaj se je zgodilo samo povej
07. maj 2013
nexxxt
07. maj 2013
nextt
07. maj 2013
...Mi jihslekel. čisto sem bil v šoku ko je za nekaj zagrabil iz žepa nekaj majhnega in ostrega. Nič mi ni bilo jasno samo začutil sm bolečino, nazadnje kar se spovnim mi je Gašper rekel: zdaj si moj. naslednji dan sem se zbudil, ter upal da so bile to samo sanje. ko sem se vstal sem imel nekakšne odtise po telesu. Stekel sem v kopalnico, ko se je spet prikazal Gašper. Mame ni bilo doma zato me je bilo še bolj strah. Stisnil me je k sebi in me začel slačiti, niti besede ni rekel dokler... začel me je božati po roki in po nogah, bil me je še čisti strah. Mravlince sem imel po celem telesu. Gašper je začel nekaj vzdihovati in rekel : vedno bolj si mi všeč. začel me je poljubljati po roki, nato proti trebuhu. Bilo mi je zelo neprijetno, solze so mi začele iti vendar Gašperja to ni zanimalo še kar je nadeljeval z dotikanjemmojega telesa. Ko se je usmeril proti mojemu vznožju sem se začel upirati. Potegnil me je za roko ter ...

Če te zanima kaj se je zgodilo samo povej
07. maj 2013
next
07. maj 2013
u132418
u132418
next
07. maj 2013
next
08. maj 2013
next
08. maj 2013
next
08. maj 2013
next
08. maj 2013
Next
14. maj 2013
...me močno udaril po licu. bil sem v velikem šoku. misliv sem si kaj pa je zdaj to, zakaj me ne pusti primiru ? Pogledal me je v oči ter mi rekel, da mami nesmem povedati ničesar. Hitro sem se oblekel in odšel iz kopalnice. Odšel sem svojemu prijatlu Tinetu. Zdel sem se mu čuden. Zato ga je zanimalo kaj je narobe, a si nisem upal povedati. Pome je prišel Gašper, čisto sem bil prestrašen, ko sem se vsedel v avto. Začela sva se peljati proti domu, ko je svojo roko položil na moje kolena, in me vprašal: a si mu kaj povedal ? preatrašeno sem odgovoril, da nisem. Kar na enkrat pa sva se peljala mimo naše hiše, do nekega motela. Nisem imel besed, ampak sem samo gledal. Zvlekel me je v eno od sob ter me začel slačiti. Ko sem bil že čisto gol me je potisnil na posteljo ter ...

če te zanima kaj se je zgodilo samo povej
14. maj 2013
next
14. maj 2013
Next
14. maj 2013
Next
15. maj 2013
next
16. maj 2013
u132418
u132418