Forum
u106914
u106914
1. Poglavje - Nesreče se povečujejo

> > Hej, Sally! Kako si? < < je rekla veselo in naredili sva najin tipični pozdrav. > > Reci fantom off < < sva rekli in se zarežali. Veselo sem načela klepet o mojih novih All Starkah, Jenny pa je bila videti nekam odsotna.
Čez sekundo sem jo dregnila s komolcem. > > Jenny, si v redu? < < sem šepnila in jo gledala z izbuljenimi očmi. Postajala je vedno bolj bleda. > > Am... morala bi... iti, < < je rekla, medtem, ko je pogledala na svojo ročno uro. > > Jenny, kam? Zmenjeni sva bili za kepico jagodnega sladoleda, ki za zmeraj prežene ljubezenske bolečine, pri Sladoledu Poletja! < < sem zakričala za njo, ki je s hitrimi koraki stopala po rosni travnati potki proti gozdu. Le kam gre?
Še vedno sem stala tam. Sredi šolskega igrišča, fantje pa so neprekinjeno, ne da bi se zmenili zame igrali nogomet.

- - -

> > Lucke! Podaj! < < sem mu zavpil in tekel proti golu. Pripravljal sem se na zmagovalni gol, ki ga bom zabil jaz. JAZ. In noben drug.
> > Kaj čakaš?! < < sem jezno zavpil, ko sem kar nekaj časa tekel z enega mesta na drugo in potem nazaj. Zarežal se mi je, nato pa se približeval golu.
> > PODAJ! PODAJ! < < sem histerično vpil, kar so glasilke premogle.
Brcnil je. Ne morem verjeti, da je res to storil. In to meni. Meni, najpopularnejšemu fantu na šoli in v nogometnem klubu. Da si drzne.
Nato je začel zmagovalno kričati naš ekipni zmagovalni krik: DOĐGERS.
Vsi so mu veselo čestitali, jaz pa sem stal tam ves razjarjen. Takrat me je pogledal. In mi zopet podaril tisti zloben nasmešek. Sploh se nisem zavedel kaj počnem. Najhitreje kakor sem se moral sem nagnjen naprej tekel proti njem.
Naenkrat sem se znašel na tleh. Vendar ne poleg Luckeya, ampak zraven neke punce.
> > Kaj se je zgodilo < < sem zmedeno vprašal, a se ni nihče zmenil zame. Vsi so gledali kaj je s punco in eden izmed njih jo je celo ljubeče božal po licu in izgovarjal njeno ime. Sally. Luckey?! > > NE DOTIKAJ SE JE! < < sem zakričal, še sam ne vem zakaj. Približal sem se dekletu, ki je negibno ležalo na tleh, na čelu pa je imela veliko buško, prekrito s živo rdečo krvjo. Postalo mi je neizmerno slabo. Kako, kaj...

- - -

> > Sally, zbudi se, < < sem slišala glas, in nežno dlan, ki me je božala po licu. Luckey? Zmedeno sem pogledovala okoli sebe in nato zagledala njega. Ian. Kako se je s bolečino zvrnil po tleh.
> > Z mano je vse ok! On rabi pomoč! < < sem zakričala in s prstom kazala na njega.
Zakaj to počnem? Kje je Jenny?

- - -

Hodila sem po gozdni poti in kmalu sem prispela do hiše, kjer sva bila dogovorjena. Samo jaz in on. On in jaz.
Vrata so se odprla in pred njimi je stal on. Hank. Od Sally oče. Objel me je okoli pasu in se mi zazrl v oči. Kaj zopet vidi v njih? Strah, strast?
se nadaljuje....

Boš bral?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. september 2012
u106914
u106914
next?*?
15. september 2012
next!
15. september 2012
u106914
u106914