Forum
u146366
u146366
NoVa ZgOdBicA! O življenu neke punce. Njen lajf bo malo nor...
Če želite zvedeti VeČ pa BeRiTe!!

ZaČeTeK
_____________________________________________________________________________________
Olivia Moon. Ja to sem jaz. Glavna junakinja zgodbe, ki jo berete.
To sem jaz:

Moja najslabša stvar v življenju je ta, da živimo v STOLPNICI!

Naša stolpnica je tista najvišja. Kot piše že na sliki, živim v New Yorku. Mesto je res zelo lepo, zato večino časa preživim zjunaj, s prijatelji. Seveda, kaj pa naj počnem v našem mini stanovanju. Nasrečo sem edinka. Če bi imela še sestrico/bratca bi se še bol stiskali v stanovanju. Zdaj pa imam lahko svojo sobo. Ko sem ravno pri sobi, vam jo bom pokazala:

Čeprav je majhna, je zelo cute. Imam jo zelo rada, in je nebi za nič na svetu zamenjala. No, razen za psa. Zelo si želim psa, ali pa katero drugo žival. Živali obožujem. No, naj vam predstavim še mojo družino;
Mami Stephanie

Po poklicu je igralka.
Če še nisem povedala, sta moja starša ločena. Tako živim samo z mami.
_____________________________________________________________________________________
No, kasneje nadaljujem z prvim dnevom.

Ali boš bral/a zgodbo?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

23. november 2013
Verjamemo, da duša umirajočega (ali pač to, kar je v nas) stanjša mejo, med nami in tistim svetom, na drugi strani.
Leta in leta so nas učili o tem, da moramo biti prijazni, spoštljivi in resnicoljubni. Oni, Vsevedi. Toda, ali oni govorijo resnico? Ali si prav oni zatiskajo oči, pred resnico, ki se je bojijo bolj, kot česar koli?

a bi? oprosti ker smetim prepisujem iz knjige
23. november 2013
neext
24. november 2013
u154174
u154174
next
24. november 2013
next
24. november 2013
u155895
u155895
next
24. november 2013
next
24. november 2013
u129297
u129297
next
24. november 2013
u154331
u154331
next
24. november 2013
u146366
u146366
OOOO, hvala! Kok nexov! No zdej pa res nextam!
"Drinnn drinnn" Zjutraj me že na vse zgodaj prebudi budilka. Zavijem z očmi in hitro vstanem. Odpravim se do omare in jo odprem. Seveda, se tako kotvsako jutro nemorem odločiti, kaj naj oblečem. Čez nekaj minut pa že oblečena hitim v kopalnico.

V komalnici se našpricam z mojim najnovejšim parfumom, si naredim make up in odrvim v kuhinjo.

Usedem se za mizo in začnem jesti kolačke, ki os ostali od učeraj.

Naša kuhinja

Kolački
Ko pojem si na rame oprtam torbo, uzamem še en kolaček in odhitim po stopnicah iz 12. nastropja. Čez deset minut sem bila že pred našo stolpnico. Tam me je že čakala moja BFF Mia.
u146366
Tam me je že čakala moja BFF Mia.

Poznava se že od malih nog. Nikoli se ne skregava.
Odpravili sva se proti šoli. Obiskujeva višjo šolo New York. Po poti sem dala vsaki pol kolačka, Mia pa se mi je za zahvalo nasmehnila. "Bi šla po pouku k meni?" sem jo veselo uprašala. "Oliva, seveda! Z veseljem!" je odgovorila in me objela. Z roko v roki sva odšli naprej. V šoli smo imeli najprej slo, ang, gum, nit, špo in nato še lum. Po končani šesti uri sva z Mio veselo stekli proti naši stolpnici. "Pridi, greva k meni!" sem jo potegnila za rokav in skupaj sva stekli do naših vrat. Odklenila sem jih, in Mia je torbo takoj vrgla v kot. "Mia, saj ni konec šolskega leta, pa si že tako vesela!" sem se z nasmehom zasmejala.Priprla je oči in me pol v smehu pogledala. Predlagala sm da greva v kuhinjo nekaj pojest. Ker se je Mia strinjala, sva odšli v kuhinjo. Odprli sva hladilnik in iz njega uzeli sadje v posodici.

Z njim sva odšli v dnevno. Kar naenkrat pa nekdo pozvoni. Ko odprem vrata, pa pred nimi zagledam mojega fanta Maxa!

Objela sme ga in ga poljubljala. Tudi Mia ga je pozdravila in nato smo se skupaj usedli pred TV. Z Maxsom sva se čev čas objemala in poljubljala. Nato smo še risali. Jaz in Mia zelo radi riševa, zato smo risali kakšno uroali dve. Nato smo odšli hitro šemalo na sprehot, Maxa smo pospremili domov, nato pa je tudi Mia odšla domov. Jaz sem zvečer v postelji brala knjigo do približno 22.00 zvečer. Nato sme končno zaspala. In vesela sem bila, ker jutri ni šole!
Nočka!
Next?!
26. november 2013
next
26. november 2013
u152226
u152226
next
27. november 2013
u154174
u154174
nexttttttt
27. november 2013
Neeext!
27. november 2013
u152233
u152233
neext
20. december 2013
u28319
u28319
Neext:3
21. december 2013
u155895
u155895
neext
21. december 2013
u159575
u159575
Heii punce! Jaz sem prejšna :::ARiSS::: Še kr bom pisala to zgodbico, next pride pa v torek!!
22. december 2013
u159575
u159575
Ta next posvečam ►♡вεαυтıƨнʟαпɔ◄, ker jo imam pač rada!
Zjutraj sem se zbudila okoli 9.oo saj se mi ni mudilo. Zakaj? Ker je danes SOBOTA! Počasi, ampak res počasi sem ustala in odšla do svoje omare. Odprla sem jo in z priprtimi očmi uskala oblačila ki jih bom oblekla. Po četrt ure sem končno našla prava oblačila zase in se oblekla;

Nato sem počasi odšla do dnevne kjer je na sedežni sedela mama in govorila po telefonu.
Naša dnevna soba:

Prisluškovala sem pogovoru in slišala kako je mama govorila "ja" in "seveda" in "se vidiva". Nato je končala, jaz pa sem vstopila v sobo. "Jutro mami! S kom si govorila?" sem jo radovedno vprašala. "Oh ljubica z Maikom." je mala z čudnim glasom povedala. "Kdo je Maik?!!" sem zgroženo vprašala. Mama mi ni nič odgovorila in je brez besed odšla v kuhinjo. Z čudnim izrazom na obrazu sem odšla v sobo po moj telefon;

V imeniku sem hitro poiskala Mio in kliknila tipko kliči. Njan pogovor:
J-jaz M-Mia
M-Heii! Kako si?!
J-Heii, nisem ravno najboljše! Že prihajam k tebi ker ti morm neki nujno povedat!
M-Ok Olivia! Te čakam!
Hitro sme prekinila in stekla do vrat. "Mami k Mii grem!" sem ji hitro zaupila in zdirjala po stopnicah iz bloka. Poklicala semtaksi in se z njim odpeljala do Miine hiše;

Meni je ta hiša ena najlepših v New Yorku.In zato Mii tudi zavidam da lahko živi v hiši! NO, ampka vrnimo se nazaj k zgodbi. Stopila sem do vrat in pozvonila. Odprla mi je Miina mami Sarah;

B)je njen ljubimec
C) je njen sin
25. december 2013
u155895
u155895
neext
mislim da B
25. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg