Forum
poljubil me je njegov poljub je bil tako strasten tako ljubezenski in hkrati prijateljski. čutila sem da me ljubi kar mi je že miljonkrat povedal. danes pa mi je med ljubljenjem šepetal: ljubim vsako celico tvojega telesa. ljubiva se že od začetka najinega ljubezenskega dne. in ko sem naslednje jutro preverila test nosečnosti je pokazal pozitivno. presrečna sem bila saj v sebi nosim otroka, ki ga je spočev moj najboljši moški moje življenje. ko sem mu povedala je biv prav tako vesel vsak dan je poljubljal moj trebuh mi govoril kako lepo me je imeti za dekle. ljubila sva se najbolj na svetu. brez njega bi umrla in brez mene on tudi. bila sva si tako predana da sva se ljubila vsako noč. zdaj ko sem noseča se le strastno poljubljava in si izmenjujeva dotike. ti dotiki mi pustijo neizmerno srečo saj vem da so iskreni ker me ljubi in brez njega bi.....
šepetala sva si imeni on meni Ana jaz njemu Edvard.
se nadaljuje.....
30. november 2011
Next (Mal vpliva somraka tlele? D)
01. december 2011
no in prišla je jesen otrok v meji je rasel že 2 meseca... moj dragi pa se je že pripravljal da postane oče. upam da bo imel najin dojenček modre oči tako kot on in svetle lase kot jaz. pred kratkim sva se preselila v london. kupila sva staro stanovanje, ampak swa ga preuredila in napolnila z srečo in ljubeznijo tako da se ne opazi toliko. stara sem 25 njemu jih je 35. in čeprav nama vsi govorijo da je to velika razlika se na to ne ozirava. meni se zdi da je še bolj zrel kot mladi moški ki brezglavo leetajo po svetu. neko noč pa mi je nekaj zaupal...
01. december 2011
nexteyyy ;DDDD
02. december 2011
ko sva odšla neko noč v posteljo je začel govoriti o svoji preteklosti še nikoli ni sama pa ga o tem nisem spraševala. povedal mi je da je imel nekoč dekle po imenu Isabela. tudi ona je zanosila in potem je prišel dan, ko naj bi šla na pregled. hotel jo je on peljati na pregled vendar ni hotela. bal se je za njo ker je deževalo. no in odpravila se je 4 ure je ni bilo in ko je že hotel oditi je po radiu zaslišal novico..... ˝zgodila se je prometna nesreča v kateri je umrla mlada ženska svetlih las z zelenimi očmi in po vsej verjetnosti je bila noseča.˝ko je končal sem v njegovih očeh zaznala solze in nisem mu zamerila,ker je že imel dekle. nasprotno hotela sem ga potolažiti ker vem kako je biv takrat žalosten. in ko sem ga malo potolažila je rekel da me tako ljubi in da če izgubi še mene bo tudi on od žalosti umrl.............
04. december 2011
next
05. december 2011
u73465
u73465
nexti plissssssss!
28. januar 2012
ker sem delalo kot top model so me zaradi nosečnosti odpustili. Saj v modnih hišah delajo z manekenkami kot z hrano. imaš jo za korist nato jo preostanek zavržeš. priznam vse bolj me je skrbelo da z otrokom ne bo kaj narobe, saj smo imeli v družini veliko spontanih splavov in nism hotela tega imeti še jaz. preveč sem ljubila dete ki je raslo v meni . Redno sem hodila na preglede in se po najboljših močeh ˝čuvala˝.
04. februar 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg