Forum
u89113
u89113
To je moja 2. zgodbica, 1. se ni obnesla, ker sem se vmes odjavla iz iger, tako da upam da bo ta enako dobra kot prejšna, ker je bila ona res popularna! no pa veselo branje!
_____________________________________________________________________________________
Naj se vam najprej predstavim!
Ime mi je Naja, stara sem 13 let in hodim v 7.rezred, sem možno zaljubljena v enega tipa, ki se meni zdi ful hud, ampak moje sošolke in prijateljice pravijo da ni tak lep, ena celo pravi da je kot UHATO - BLONTNI SLON! No ime mu je Nik in star je 13.let in hodi v 8. razred, toda nehodima na isto šolo, on hodi na eno, ki je pomoje 30 min stran ima tudi brata, ki je isti razred kot, jaz a je zelo elo mali!!!
_____________________________________________________________________________________
No to je to, kar sem vam želela povedati o meni in njem,
začnem z dnevnikom?
10. januar 2013
u110011
u110011
next
10. januar 2013
next
10. januar 2013
u89113
u89113
še vsaj en ali dva nexta!
10. januar 2013
u115116
u115116
next!!
10. januar 2013
Next
10. januar 2013
u89113
u89113
ok, nextam!

Najprej sem se zbudila, tako kot ponavadi, nič ni bilo drugače, prav tako ni bilo nič drugače pri pouku, fantje so spet nagajali, in bil je tako kot ponavadi pravi jumbus!
Ko pa je bilo konec pouka smo odšli na kosilo po kosilu, pa smo z sošolkami odšle ven, pred šolo, nakar so prišli eni fantje na našo šolo, ker je bila tekma v košarki(fantje so igrali). šli so skozi garderobe do telovadnice, šle smo potiho za njimi in pogledale kaj hočejo, ker nismo vedele točno iz katere šole smo sem se jaz opugumla in stopila do njih ko so priši spet ven, vprašala sem jih iz katere šole so, in so rekli da iz______________(nebom raje povedala da ne bo prišlo do kakšnih težav!), vprašala sem jih še če pozanjo morda enok izmed mojih priajteljic in eden je reko:¨toto blondinko, piflarko?¨ jaz pa sem mu odgovorila¨ne govori tak o njej, saj je pa vrei¨! potem je prišel moj sošolec z žogo in vprašala sem ga če nam jo malo posodi in rekel je da ne, pa smo se menle dalje, pol pa sem ga še enkrat al dvakrat prosla, pa je obakrat rekel ne, potem pa sta mogla njegova sošolca al nekaj takega it not, ker so prišli njuni soigralci, on ni igral, zato je še lahko ostal zunaj! potem sem jaz mojmu sošolcu zbila žogo in z dvema sošolkama smo šle okrog šole do vrtca in sošolec in ta fant sta nam sledila, naredli smo kar vlki krog, in vmes je sošolec nomstop govoril in prosil da mu jo dam nazaj.

next??
10. januar 2013
next
10. januar 2013
Next
10. januar 2013
u89113
u89113
nextam¨!!
No ko smo prišle do vrtca, je po eno izmed sošolk prišla botrca, ta druga, pa je morala po bratca v vrtac, tako da sem ostala sama z sošolcem in njegovim prijatlom! Ko mi je sošolec nekaj rekel in sem ga pogledala je fant skoristil priložnost in mi zbil žogo, potem pa sem jaz prijela sošolca za majco in ga odpeljala do najbljižje stene, ter ga potisnila vnjo! potem sem jaz odšla gledat tekmo, onadva pa tudi, samo da je sošolec še moral igrat, ker je bilo premalo igralcev jaz pa sem morala pisati zapisnik! Njegov prijatelj pa je samo stal naslonjen na steno in opazoval igro, jaz pa sem ga nevede, samo gledala, iz sanj oziroma zasanjenosti me je zbudil glas bivšega fanta in bivšega sošolca, saj me je butl mogo pozdravit! No seveda nisem nič rekla o tem, samo odzdravla sem mu! najprej sploh nisem pričakovala da se bom zaljubila, ampak sem se!

takoj na naslednjem treningu sem vprašala to prijateljico(tisto blondinko) kako mu je ime, povedala sem ji priimek in ona mi je rekla da je to njen sosošolec Gaj, sicer sem ji ga jaz opisala ampak ona je vse zanikala! tako da sem potem naslednji dan vprašala tega sošolca, ki je bil zraven no sedaj mu bom dala ime in sicer Patrik, če je onemu, ki je bil, zadnjič zraven res ime Gaj in on je rekel da ne, in da je tak ime njegovemu bratu. seveda sem mu še 3 dni gušla naj mi pove ime, ampak mi je samo pravo: kaj všeč ti je? Naja je zaljubljena v (priimek, ki ga nebi izdala rada)! no vglavnem, na naslednjem treningu sem Anjo(blondinka) vprašala če ima Gaj brata in ona je mene vprašala od kod jaz to vem, in rekla sem da je Patrik reko da onemu fantu ni ime Gaj in Anja mi je odvrnila da ima brata in da mu je ime Nik. to ime sem jaz patriku rekla in seveda me je vprašal od kod zdaj jaz to vem, povedla sem mu da imam veze na NIkovi šoli. in tako sem se še kak tedn menla o niku, potem pa sem ga samo sanjala, vidla ga nisem vse do Spomladanskega krosa!
u89113
u89113
Aja pa naj da ƨтяαшвεяяч. al pa *.†εεηαgεrs.*, slike, ker sta oni dve resnično moji sošolkki in če ne drugje sta ga vidli zadnje dneve v šoli!
10. januar 2013
u110011
u110011
next
kake slike misliš
10. januar 2013
Next
10. januar 2013
u115116
u115116
Next!!
11. januar 2013
next! pa ksne slike!!!
11. januar 2013
u89113
u89113
28.3.2012
Po dolgem času sem vidla nika na krosu, in sicer je tekmoval z njegovim letnikom na 1km(1000m). Na koncu je bil nekje na sredini, je pa imel tudi slabši čas od mene! tisti dan sem si ga lahko kar dobro ogledla, in spet sem gledala samo njega, navijat si nisem upala, da me nebi slučajno kdo postrani gledal. vem da sem si mislila kak je zraso ampak zdaj je še bolj cute!

potem ga spet lep čas nisem vildla, vidla sem ga spet na šolski tekmi v atletiki!

21.4.2012
Na šolski tekmi je tekmoval na 300m!!! nevem kak se mu je dalo, ampak imel je kar dober čas za lenega nogometaša! in to je bilo 05348, jaz sem tisti krat skakala višino, nik je prav tako prišel dalje, in sem ga vidla spet na področnem tam je pa mislim da imel čas 50 in nekaj,še bolše, prav tako sem jaz prišla dalje! tako da sem ga spet vidla, v finale v koper pa ni prišel dobeden od naju!
potem pa sem spet govorila o njem v šoli in to verjetno kar lep čas!
ko smo poleti imeli treninge sem ga videvala skoraj vsakič ko sem šla s sošolkama na trening in vem oziroma zdi se mi da sem se skoraj vsakič ustavla z 1minuto!
11. januar 2013
u115116
u115116
Next
12. januar 2013
next
12. januar 2013
u110011
u110011
next
12. januar 2013
u89113
u89113
tako je minilo poletje!
potem pa smo enkrat jeseni meli segrevanje na nogometnem igrišču, Nik pa je tudi imel trening, jaz sem to omenla in nomstop gledla proti njim oz. bolj natančno priti njemu in ena Nuša se je zadrla Nik, Heidi je tu! on se mi zdi da se je nekaj zadrl nazaj, samo nisem ziher, da je bil on, al pa sem mela samo prisluhe!
čez kaka 2 ali 3 tedne sem šla z sosošolko na disco drsanje v ledno in on je bil tam!!!!!

vas zanima kako se je tam razpletlo????
1. napišite NEXT
2. kako se vam zdi zgodbica?
3. ali kaj manjka???
20. januar 2013
neext
2. uredu je
3. dej kkšne slikce
20. januar 2013
u89113
u89113
ok bom dala slikice!

bom kar nextala, ker mam ful cajta!!!
tam je bila tudi ena prijateljica Marša, ki ga pozna, ker hodita na isto šolo, čeprav je ona 7. razred, on pa 8. ampak na tej šoli se ful dobro poznajo in se razumejo! tam je blo še cel kup drugih iz njihove šole, ker je ena praznovala roj. dan in jih je cel razred povabla. in Ela je Maršo prepričala da je šla niku povedat da je ena, ki je tam v njega! zraven Marše je šla še ena Jana, ki je njena sošolka al nekaj takega! on je hoto da mu jo pokažeta, ampak jaz seveda nisem bla pri pravi da bi to dovolila in sem najprej šla malo naprej, potem pa smo se čez čas ustavle jaz, ela, Marša in jana in smo se nekaj menle o njem seveda, potem pa sem ga jaz opazla kak prihaja z bratom točno proti na
20. januar 2013
u89113
u89113
točno proti nam! kak sem ga vidla sem šla bek! valda!!!
in baje je marša al jana pokazala da sem šla bek in da sem jaz tista, ampak on je najprej mislil da je ela tista! ko so mu pojasnile da ni je rekel da bi se on raje žil pokopal kot pa bil z mano!
aja pa še pred tem so mu povedle da mi je ime heidi(hajdi)! in baje si je njegov brat začel pet hajdi hajdi ... no one so me šle pol iskat in baje so preiskale celo ledno, ampak me niso našle, jaz sem pravzaprav sedela veni na klopci, in pred tem sem enemu padla tik pred noge!!!
ko so me končno našle so rekle da me nebojo več peljale k njemu, in tak je minlo še zadnjih 20 min!on je šal malo prej ven, zato sem najprej mislila da ga nebom več vidla cel tedn, ampak sem se zmotla, ker je bil še zunaj!!
20. januar 2013
next
21. januar 2013
u89113
u89113
no potem ga kar nekaj krat ni blo v ledno, in ga zato kar nekaj časa nisem vidla ponovno sem ga vidla v petek med zadnimi božično- novoletnimi počinicami!
no takrat sem bla spet cela nora in tak, da sta Ela in Marša najverjetneje mislili da se mi je zmešalo, še posbej takrat, ko je on mene gledal, jaz pa njega!!!!
no tam je bil tudi en david, ki pozna in elo in marušo in nika!!! no in sicer se mu nisem približala zaradi njega, pravzaprav sem se mu tisti dan približala za 20cm, ker sem stala skoraj da listo za njim ko sem šla po stvari, in še ko je šal mimo mene, ven, omg!
26. januar 2013
u89113
u89113
izvedela sem tudi da je moj sosošolec silvestroval pri njem!!!! seveda sem bla tak ljubusumna na njega, ker bi z veseljem menjala z njim in šla k niku za silvestrovo! sem pa bila tudi zelo vesela, pa srečna, ker mi je povedal veliko novega o njem npr. da ma snemljivi zobni aparat..., in še nekaj stvari, baje so šli tudi rakete prižigat pa tudi petarde metat pa da je niku baje petarda zgorela v roki!! ha ha ha prav mu je! čeprav mu pol ni blo nič, vsaj nasledni petek ne, ko je tui bil na drsanju!
26. januar 2013
next + a je res reku : on raje žil pokopal kot pa bil z mano!

Upam,da je blo to zmišleno?!

Next
26. januar 2013
u89113
u89113
ne resno je reko!!!!
samo to je že dolgo nazaj!
26. januar 2013
aha... a poj sta zj skp?
26. januar 2013
u89113
u89113