Forum
u28700
u28700
govori u mojem življenju skor use je resnično XD

Boš brala

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. junij 2011
u28700
u28700
Torej dan!Ime mi je Anna,samo prijatelji me kličejo Anča,Annie...whatever...mam sestro Patricio(je na igrah123-The best damn).Mam pa tut mlajšga brata Leona ki je star 8 let-prava mala tečnoba XD.
Doma imamo 3 pse in 1 mačko...pravi živalski vrt,saj brat dobi papagaja Aro...
No...1 pes je haski in mu je ime Bolt....2 pes je nemški ovčar in sicer Kika
3 pes je čivava in je Selly ( Ime ma po Seleni ker jo obožujem!!)
No mačka je sicer debela oz.Noseča...Ime ji je Luna...moja moja...

Moja mama je Julia
Očeta pa nimam saj je pred 2 mescema naredil samomor -.-

Ok.
Hodim u 8.razred v Ravnah v šolo
Moja sestra je 7.razred v ravnah...je nadlogaa

Brat gre u 3.razred in misli da je gaun doma (edin fnt)

Ok mam fanta Bineta....i Luw youu!

Pa ....tk naprej
to je blo za začetek ...pol bojo dogodivščine ....
Nextam?
30. junij 2011
Jaaa
Next^^
30. junij 2011
next
30. junij 2011
u28700
u28700
Ok

Z mojo bff sma šle u šopping ker sma učeri prodajale limonado pa pese vodle na sprehod,uglavnem zaslužle sma prbližno 100 evurou usaka.Moja mama naju je zapelala u eno ful coolsko trgovino z cotami,šuhami,nakitom,...
Tara ( moja bff) se je takoj zapadila k kopalkam.Naj jaće so ble rumene z rožo-10 eurou
Js sm kr planla na nakit...Uhani...zapestnice..ok -12 eurou.
Ok dali sma skup dnar mele sma še 178 eurov.
Tam pa zagledama...velik plakat na katerem piše:
NOVE KOLEKCIJE...50% ZNIŽANO.
Stekle sma tja.....
iiiiii,je rekla Tara kera cute majcaa (taka roza z srcem)
__uglavnem cool je bwo ostalo pa nama je 6 eurov_____________________________________
___________________________________čez 5 ur_____________________________________

Ja....čez 5 ur sva pršle iz trgovin..imele sva še 6 eurov...odločle sma se da greva na sladoled...Usaka od naju je uzela 2 kepici...jaz marshmmalow tube in coca colo,
Tara pa čokolado in modro nebo.
Ostalo je še 4 evre...Tara je reklaa.....ej ej ej!!!Sej je tuki bazek 2 evra na osebo + sendvič s sokom a grema? Sej sma si kuple kopalke....

Ok sm prvolila pa sma se šle kopat.....
Nextam?
30. junij 2011
u37271
u37271
uu lajk name is Tara.

next
30. junij 2011
u28700
u28700
Ok muca1234
Tara se čist happy odpravi po sendvič,js pa grem mal okrog bazena.
V plitvi vodi je družinica,mami in oči veselo škropita fanta z obročkom za plavanje.
Tedaj pa priteče Tara
Ej ej Anna ....un tam je rek da se bo menda ulilo zato grema rajš...
ampak sej sma tu šele par minut..rečem
Mama naju je u šoping pelala ob 7 zutra zdj je pa ura koma 1!!
______________-tej se pa res ulije....to bi mogli videt..nobenga več ni blo u bazenu razn par zalublencov.ki so se strastno poljubljali.
Poklicati sm hotla mamo ampak sem imela na fonu baterijo prazno -.-
Tako sva s Taro pešačile do neke govorilnice,tam našli pou evra in poklicali Tarino mamo ki je prišla po naju.
Med vožnjo smo veselo prepevale pesmi od ABBE.
Ko sm prišla domov je Tarina mama dovolila Tari da lahko prespije ceu teden pri meni...bile sva zloo happy

No...moja mama tudi ni mela nč kaj proti...zabavale smo se imele smo piknik v hiši saj je zunaj lilo ,zabavale smo se dokler ni zmanjkalo elektrike.
S Taro sva začeli kričati in mama je začela panično iskati baterijo ki je bila v kleti.
Tara je poklicala domov ampak očitno ni bilo nikogar doma,zato sva uporabile njen telefon kot luč in šle v mojo sobo,se pokrile s koco takrat pa ......
nextam?
30. junij 2011
u28700
u28700
P.s. Tara--ma telefon Htc wildfire
Jst pa--samsung galaxy s2
30. junij 2011
Jaaaaaa next!
30. junij 2011
u28700
u28700
Kr naenkrat se nama zdi da skoči nekaj na posteljo in se v kotu pritiska ob zid ...Tara posveti tja s telefom,nekakšna črna senca v kotu.Zlezeva čim bolj v drug kot in se drživa za roke.Nekdo pozvoni,s Taro počasi zlezeva izpot koce ter greva po stopnicah fo vrat.Pogledava skozi kukalo (Tara pogleda)...Pa rečea ja nobenga ni,kdo je zvonil?
Takrat pa še enkrat pozvoni.
Jaz stečem s Tarinim telefonom u kuhinjo,kjer je razgled k vratam nobenega ni,ampak zvonec zvoni tatatat.Vzamem 3 nože in grem do Tare.Dam ji nož in rečem:Odprla bom vrata ,na 3 bova planili in z nožem zamahni.
Odprem vrata,Škripajo kot veje ko se veter v nnjih ujame.Taro je strah,kar naenkrat vrže nož po tleh ter zavpije:Ali si nora?Kaj pa če bo naju ubil.Zakleni!
Takrat se spomnim in rečem: Kje je mama?
Tari je vseeno,in vpije naj greva v dnevno sobo,saj je tam vidla sveče.
Jaz odprem vrata,tam pa stoji možki,ki nima nosa in ene roke.
Zakričim in vržem nož ter hitro zaprem vrata.Tara se panično začne dreti in reče:Zdaj mi je pa dovolj,Mamo bom poklicala!!!
Greva v dnevno sobo.Usedeva se na kavč in Tara kliče,kliče in kliče a se ji mama ne oglasi.
Jaz pa začnem misliti.Zamižim in si mislim da je odzunaj sonce in da je vrečo.Takrat pa Tara reče: Anna,mene je strah ,in me prime za roko.Ko odprem oči je še vedno tema televizor pa oddaja svetlobo,ki ni podobna ne ultravijolični in ne navadni.Tara potegne kabel iz vtičnice takrat pa se močno zabliska.Tara panično plane na kavč ( zlo je čudn).A glej čudo Televizor je še kar prižgan.Kličeva mojo mamo,greva pogledat v klet,tam je ni,kje je??
Odločiva se da bova prižgali vse sveče in vse kar se lahko sveti.
Na hodniku pa zagledava pojavo,ki se vedno bolj bliža nama.....
Nextam?
01. julij 2011
u28700
u28700
Alo a nextam?
02. julij 2011
kake bedarije lahk bi posnel grozlivko
27. december 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg