Forum
Sem Becca in sem odbita najstnica ,ki bi dala use za dan brez nobenega,ki bi govoril kaj naj naredi,kaj naj reče,o čem naj premišljuje.Tega imam preprosto čez vrh glave...Sovražim to.In ravno zato sem se od nekdaj vedla nekako bolj samotarsko...To imam po mojem pčetu Billu.Bill je navaden oče,kateremu je najbolj pomembno,da vedno zmaga nogometni klub za katerega stavi...I zaradi tega ga je tudi mama pustila.Tega je preprosto imela dovolj.Imela sem šest let (natančneje-to je bilo pred enajstimi leti), je šlo očetu zelo slabo...Izgubljal je denar,katerega je vložil v te bedaste stave.In mama tega ni prensela več.Odpeljala me je v najin nov dom na konec sveta... V Avstralijo..(prej smo živeli v Angliji).Želela je,da začneve na novo.Sami dve.Vendar se res ni zavedala,da bom nekoč odrasla in uprašala :'Kje je očka?'?.Tega res nisem razumela,in še zdaj ne.Minilo je približno pet let,da sem si upala reči kar si mislim.Takarat je mamo zelo prizadelo,saj sem bila zelo odkrita.ajbolj pa me je motil ta njen novi Mike.Ahhh sovražila sem ga....In še zdaj bi ga....če mi nebi rešil življenja.....
RABIM VSAJ 5 NEXTOV!!!
jaz Becca Stewart

21. julij 2012
u95766
u95766
next
21. julij 2012
u90627
u90627
next
21. julij 2012
u54764
u54764
začela si pisat!!! next
21. julij 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!
21. julij 2012
rabim še usaj en next,da nadaljujem!
21. julij 2012
next hudo dej
21. julij 2012
nexttt
21. julij 2012
okeeeej....piisalla bom....
21. julij 2012
Bil je oblačen dan....Če se prav spomnim ponedeljek.Najbolj dolgočasen in dolg dan v tednu.Med odmorom sem se sprla s tesno prijateljico Anoo (No pravzaprav edino).Bila sem tako besna,da sem takoj po pouku odvihrala v moj zastarel kamion.Med vtikanjem ključa sem preklinjala kot nora.Če bi za vsako kletvico dobila deset evrov,bi bila zdaj že najbrž najbolj bogat človek na svetu.Ko se je ključ končno ujemal z odprtino sem pristisnila na plin in zadriftala na križišče pred šolo (mimogrede obožujem adrenalin!).V nekem delu moje glave sem si dopovedovala,da sem preveč trmasta in nora.Vendar je drugi del prevladoval....Nažalost.Pravil je,da se ne smem dovoliti premetavati kot cunjo in dovoliti,da se ljudje norčujejo iz mene.Tega si preprosto nisem mogla dovoliti.Še kar naprej sem tiščala na plin in se ob tem nasmihala.Ne bi mogli verjet če bi videli kako hiter je moj kamion.Bil je kot dirkalnik.Počutila sem se tako kul in samozavestno.Radio sem dala naglas in začela prepevati neko pesem....katero sem od nekdaj sovražila.Bila je tako realna in čustvena.Mama bi ob njej že najbrž jokala.Vendar jaz nisem.....razlog? KER NISEM KAKOR MAMA!Jaz sem Becca.Ena in edina.Edinstvena!Začela sem vreščati in se smejati kot kaka nora,pijana vdova.Vendar kar naenkrat u jok.Vozila sem se približno tri ure,in prišla do nekega bara.Mama je že najbrž klicala policijo in tekala po stanovanju.Vendar mi ni prišlo niti na misel,da bi se obrnila.Iztopila sem iz avta in potisnila ključ v žep.Zajela zrak...in ustopila v prostor poln ljudi.Ko sem končno prišla iz oblaka dima,sem se usedla za šank in naročila vodko.Počutila sem se tako odraslo.Naročila sem jih še pet ,potlej pa odšla nazaj v avto.Vse skupaj sem še enkrat premislila in takrat je prišel čas za........
RABIM USAJ 5 NEXOV!!!
to je Anna Mckenzie

21. julij 2012
nexttttttttttttttt
21. julij 2012
u54764
u54764
neeeeeeext
21. julij 2012
u100749
u100749
ful zakon pišeš (: neext < 33333
21. julij 2012
še tri rabm....
21. julij 2012
še dva...
21. julij 2012
next
21. julij 2012
še enga...aja pa verjetn bom nextala jutr....bom vidla...ampak oblubm da vs noum pustila doug čakat
21. julij 2012
next next next next next next next next next next next nxet next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
21. julij 2012
ful col
21. julij 2012
u54764
u54764
zdele nexti prosiiiiiiim
21. julij 2012
Next
21. julij 2012
bom......kmal oblubm....
21. julij 2012
next
21. julij 2012
u66865
u66865
next
21. julij 2012
u100342
u100342
next
21. julij 2012
next
bi se kdo prjavu 7 jih je 23 pa se jih še mora prjavt
http://www.igre123.com/forum/tema/zahteven-top-model/38215/1
21. julij 2012
next
21. julij 2012
u74779
u74779
Next!!!
21. julij 2012
next
21. julij 2012
bom.......že pišem na list...bo zlo napeet..
21. julij 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg