Forum
to je moja prva zgodba bla bo polna doživetja upam da vam bo ušeč.
Hei. Moj lajf ni prfect in to bom razjasnila. No ja toliko, da veste moje ime je tifany anne McLandy. Stara sem 16 let. S svojo mamo ki je mrda res prfect živim v Sloveniji. Če smo natančni v Celju. Ja res, Celje je izredno lepo mesto. Vsi govorijo, da sem popolna in moje življenje prav tako. To pa ni niti približno res. No tukaj je moja življenjska zgodba.
živim v 8 oz. 7 članski družini. Vem to je ogromno. Prav bi bilo da opišem vse člane družine. No imam 2 brata in 3 sestre. Jaz sem najmlajša. No pravzaprav imam dvojčka.

No najprej bom opisala svojo mamo. Moja mama je Slovenka. Ana Marija Kočevar. Prihaja iz 3 članske družine. Stara je 47 let a izgleda veliko mlajša. Po poklicu je učiteljica. Uči slovenščino in tuje jezike na srednji šoli. Ima dolge skodrane rjave lase in sivo zelene oči. Vedno je prijazna in dobre volje. Je pozitivna oseba vredna zaupanja. Je zelo vztrajna in marljiva. Doseže čisto vsak cilj ki si ga zada. No res je popolna. V prostem času rada bere in ustvarja. Bere predvsem kriminalke pisateljice Jonahan Wast. Ime Tifany sem dobila po glavni junakinji z ene izmed knjig. Naslov knjige je bilo umor tretje sile. To knjigo sem si prebrala tudi sama in je res neverjetna. Kasneje vam lahko povem kaj več o njej če bo koga slučajno zanimalo in če se mi bo seveda dalo.

pa tukej nebo nobenega kreganja oglaševanja ipd.

a boste brale

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

16. junij 2014
za nadaljevanje rabm 5 nextov
16. junij 2014
Next
16. junij 2014
u159814
u159814
next
16. junij 2014
u166521
u166521
Next
16. junij 2014
hwala vm mal oglašujte prosim <3
16. junij 2014
next
16. junij 2014
u170725
u170725
next
16. junij 2014
u107570
u107570
next
17. junij 2014
Najstarejša iz med otrok je Wendy. Stara je 21 let. Včasih je bila pridna punčka. Po mojem izginotju se je čisto spremenila. Postala je čisto drugačna. Šla se je tetovirat v desnem ušesu ima 8 lukenj v nosu ima persing uglavnm čista groza. Zanemarila je vse ljudi ki jih je imela najraje, še posebej mamo saj jo je krivila za vse kar se mi je zgodilo

Najstarejša iz med otrok je Wendy. Stara je 21 let. Včasih je bila pridna punčka. Po mojem izginotju se je čisto spremenila. Postala je čisto drugačna. Šla se je tetovirat v desnem ušesu ima 8 lukenj v nosu ima persing uglavnm čista groza. Zanemarila je vse ljudi ki jih je imela najraje, še posebej mamo saj jo je krivila za vse kar se mi je zgodilo
21. junij 2014
Next
21. junij 2014
u170725
u170725
next
21. junij 2014
next
21. junij 2014
next
21. junij 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani