Forum
Hej!

Sem Marie. Stara sem 16 let in obiskujem 2. gimnazijo v Mariboru. Ko sem bila stara 4. leta sem se z mamo preselila iz Nemčije v Maribor. Že čez 2 leti sem dobila bratca in očima. Mojega očeta ne poznam. Mama pravi, da sta se razšla, kmalu po tem ko je izvedel, da je moja mama noseča z mano.

Da si boste boljše predstavljali mojo ''družino'' vam jo bom na kratko predstavila:

Jaz

Mama: Ime ji je Andrea. Stara je 41 let in je medicinska sestra v mariborski bolnici.

Očim: Goran je star 44 let in dela kot učitelj matematike na osnovni šoli.

Brat: ime mu je Rok in je star 10. let

Živimo v hiši. Imam svojo sobo in kopalnico.
Hiša:

Moji BFF je ime Laura. Poznama se odkar sem se preselila, saj ama sosedi. Stara je 17 let in hodi v 3. letnik turistične šole.

Laura

_________________________________________________________________________________________
Potrebujem 4 nexte za nadaljevanje...
_________________________________________________________________________________________
29. januar 2014
NEXT
29. januar 2014
u83523
u83523
neext + nova bralka c;
29. januar 2014
next
29. januar 2014
NEXTTTT
najaca zgodbaaa
pis naprejj
29. januar 2014
Next
29. januar 2014
Ta next je za prve bralke, ki so nextale; ..:R1NC3S:. , ɴoвody.*, selena1, summer♥kiss, ωση∂єяƒυℓ ツ ...hvala vam!!
________________________________________________________________________________

Petek. Zjutraj sem se zbudila, se oblekla in uredila za šolo. V šolo se vozim z avtobusom. V šoli je vse potekalo, kot ponavadi. Po pouku sem odšla domov, saj nisem imela drugih obveznosti. Pavno, ko sem hotela odpreti domača vrata sem zaslišala: ''Marie, Marie!''. Obrnila sem se in videla Lauro. ''Heeej'' sem jo pozdravila. Prišla je do mene, vsedli sma se na klopco na terasi in se začeli pogovarjati:
J-jaz, L-Laura

L: Alo, ka če bi midve šle danes malo ven?
J: Lahko ja.
L: Ok, pridem ob kakih 16.30 po tebe in boma skupaj šle.
J: Kam pa?
L: Ob petih se začne oni film, hmmmm, kak je že naslov? No saj ni tako važno, ti bom pol povedala naslov.
J: Vredu. Se vidima pol.
L: Ok. Baaaaj!!
J: Adijo.

Kmalu je bila ura pol pet in z Lauro sma se odpravile proti kinu.
________________________________________________________________________________
Potrebujem 4 nexte!!
29. januar 2014
nextttt nujnooo
29. januar 2014
NEXT
29. januar 2014
u83523
u83523
nexxt
29. januar 2014
Čeprav so samo 3 nexti, ga bom dala, ker včeraj nisem napisala čisto celega nexta!
__________________________________________________________________________________

Kmalu je bila ura pol pet in z Lauro sma se odpravile proti kinu.
Jaz sem bila oblečena tako: (tukaj je junij)

(majica, hlače, torbica)

in

Laura pa tako:

woow, sem si misla ko sem jo videla. Zakaj se je tako zrihtala? No saj ni važno.
Ko sma prišle tja sma kupile vstopnice in kokice. Ker sma bile malo prehitre, sma se vseddli na klopco in še malo počakali.
''Hej'' sem zaslišala za sabo. Za mano je stal Laurin sosšolec v katerega je že 2 leti zaljubljena. Vrjetno je vedela da bo tu in tudi zato se je tako uredila. Bil je čas za filem in jaz, Laura Patrik ( laurin sošolec) in Maj ( bff od Patrika) smo se odpravili v dvorano.
Ko je bilo filma konec, smo se odločili, da še gremo v Mcdonalds , nato pa še na sprehod.

Če hočeš izvedeti, kaj se je dogajalo po kinu, napiši next

Potrebujem 5 nextov!!
30. januar 2014
Nexxttt
30. januar 2014
u151299
u151299
nnnneeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxxttttttt
31. januar 2014
tudi če še ni 5 nextov, ga bom napisala

Ko je bilo filma konec, smo se odločili, da še gremo v Mcdonalds , nato pa še na sprehod.
V Mcdonaldsu je bilo super, smjali smo se in pogovarjali, tako naglas, da so vrjetno vsi mislili da je z nami kaj narove
Nato, smo se odpravili na kratek sprehod v park. Hodili smo, naenkrat pa se Patrik ustavi. Vsi počakamo. Potem pa se je zgodilo nekaj tako presenetljivega, Patrik me je prijel za roko in rekel: '' Marie, že dolgo si mi všeč in noro sem zaljubljen vate. Ali bi bila moja punca?''. Neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kaj se je zgodilo. Vedela sem da bo to, najino prijateljstvo z Lauro uničilo. ''Ammm..'' nisem vedela, kaj naj rečem, čeprav mi je bilo povsem jasno da, bi morala reči NE! ''Moram iti, drugače bo mamo skrbelo kje hodim'', sem rekla v zadregi, jaz in Laura sma pohiteli naprej. Na poti dmomov Laura ni spregovorila niti besedice z mano. Tudi ko so se najine poti ločile me ni pozdravila, samo odhitela naprej.
Ko sem prišla domov, sem šla na facebook. Najprej sem se pogovarjala s sošolko, nato pa me ja kliknil......kdo le?..... Patrik.
j-jaz, p-patrik
p: heej, zakaj si prej kr šla, brez da bi mi odgovorila?
j: hej, moram ti povedati po resnici, nič nočem od tebe, zato...
p: aja, aha, ok
j: res oprosti, upam da nisi jezen name in da boma ostala prijatelja
p: ne, ne nič hudega, morem it, adijo
j: adijo

Vedela sem, da nič ne bo kot prej. Nekajkrat sem poklicala Lauro, ji poslala nekaj sporočil in ji pisala na fb, ona pa nič. Jooooooj, saj nisem jaz kriva, da je Patrik zaljubljena vame in ne v njo. Zakaj zdaj kaznuje mene. Saj mu nisem niti pritrdila, čeprav je zelo srčkan in prijazen. Začela sem se jokati. Kaj sem naredila?

Potrebujem 4 nexte!!
31. januar 2014
u151299
u151299
next
31. januar 2014
nexttt
31. januar 2014
Next + nova bralka
26. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike