Forum
oila moje ime je lily ( ja vm nenavadno ime) sm tipicno 16.letno dekle in pisala vam bom o svojem zivljenju upam da bosete brali
__________________________________________________________________________________________
nekega tipicnega jutra sm se zbudla ( pa bla sm seveda sama doma kr je mama odpotov tata pa se sama nism vedla kje je ker nas je zapustil pri mojem rojstvu) oblekla sm se in si sla pripravit zajtrk po sm pojedla in sse osprawla u park k sm se mogla dubit z mojo bff jasmino dubla sva se in se pogovarjale o tipih orog 3 popowdne sm se odprawla domow po poti sm se ponesreci zaletela u enega fanta opravicila sem se mu in poskusala cim hitreje odit toda ta fant me je prijew za roko in...................................................
za nadeljevane 1next

bos bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. december 2013
next
16. december 2013
in reku kam tko hitro lepoticka
fant-f jaz-j
j- domov
f- se prej povj kk ti je ime
j- lily kk je pa tebi
f- o jaz sem pa miha
j-by
f-by
ko sm prsla domu sm sla na fb in pogledala da mam prosno za prjatlstvo biw je miha na fb je mew full cute sliko u realnosti je pq biw se bol cute zaljubla sm se u njega po sm vidla da me je dregnu jst sm ga tut dregnla nazajtko sva zacela pogovor dogovorla sva se da se dobiva ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------- next bo cez 2 nexta
20. december 2013
next
20. december 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg