Forum
u111868
u111868
no js ne bom pisala zgodbice ampak moj dnevnik.... ne rabm nextov, niso prepovedani, ne bo zanimivo ker lajf n skos zanimiv

pol nextam zdej ne morm
14. december 2012
u111868
u111868
okk bom zdej nextala
zaspano sem pomežikala, pogledala bratranca in videla da še spi. zaprla sem oči, čez nekaj časa sem spet pogledala. Zdaj je bil že buden. Vprašal me je, koliko je ura. Pogledala sem na svojo ročno uro, ura je bila 8:20.
Z bratrancem sem prespala pri babi, zato sem bila z njim, da ne bi imeli pomislekov. Ampak naj se moj "internetni dnevnik" nadaljuje.
Odšla sva do kuhinje, sproti pa videla, da sta babi in dedi že budna. A babi ni bilo doma ker je šla v pekarno po štručke. Kmalu se je vrnila in pozajtrkovala sva. Potem sva malo igrala igrice na telefonu () nato pa sva se odpravila v knjižnico Šiška. Čez kakšno urico ko sva se vračala k babi je moj bratranec Nik pogledal na telefon. Videl je da je dobil eno sporočilo. Napisala mu ga je babi in to pred malo manj kot 1 uro. Napisala je "Pridita na kosilo. Takoj." Stekla sva, ker sva bila v kar dobri zamudi. Pri babi v stanovanju sem tudi jaz pogledala na telefon. Meni je prav tako pisala babi, napisala je isto kot Niku. Vsedla sva se za mizo in pričela jesti kosilo. Jedla sva čevapčiče in špagete. Vem čudno, ampak dobro. Po kosilu sva počasi že mogla domov. Ker je on bolj oddaljen ga je prišel z avtom iskat oči, jaz pa sem se peš odpravila do doma (ene 500 m). Prišla sem domov, kjer sta me čakala moja starša. Mami je ravno kuhala kosilu zanju. Ko sta pojedla sem malo brala knjigo, ki jo zdaj berem. To je Harry Potter in ognjeni kelih. Ja, zelo nora sem na knjige in filme Harry Potter. No ja, brala sem kar dosti časa. Potem sem šla na računalnik vadit Lefo (da jutri tekmujem). Kmalu sem se odpravila sem, na igre123. Pričakali so me: 1 sporočilo in 15 obvestil. Ko sem vse pregledala sem malo čvekala na eni od forum tem. Potem sem šla pogledat katere teme sem kdaj komentirala ali so nekomentirane a moje. Na 2. strani sem prišla do te teme, jo odprla in se odpravila pisati to, kar sem zdaj napisala.
15. december 2012
u114149
u114149
next
15. december 2012
u111868
u111868
teenx sam ju3 je next ker je to kao dnevnik
15. december 2012
u111868
u111868
ampak ostan brez skrbi za................ za neki pač!!!!
15. december 2012
u108702
u108702
next!
16. december 2012
u111868
u111868
bo kuj ko ga napišem

še prej pa dobiš nagrado
16. december 2012
u111868
u111868
okk next
Lana! je zavpila moja mami. Delala sem se da spim, čeprav sem bila budna. Čez nekaj časa me je spet poklicala, pa spet in spet in spet. Udala sem se v usodo in se lenobno pretegnila ter vstala iz postelje. "Koliko je ura?" sem vprašala mami. Rekla je, da 10:40. Moj oči je še spal, saj je imel nočno izmeno in je šel spat okoli 6:30. Dooooooolgo sem se dolgočasila, potem je bilo okoli 14:10 kosilo. Imeli smo krompir in repo, jaz sem zraven imela pečenico, mami in oči pa krvavico. Spet sem se dooooooooooooooolgočasila (po kosilu) in ob 16:00 sem koooončno imela nekaj za počet: pozvoniti sosedom. Prvo se mo je zdelo čudno, saj so imeli ključ kar na zunanji strani vrat. Odprla mi je soseda in me povabilav stanovanje. Šla sem h kletki oz. spalnici sosedove kužike Tiksi. Ko so jo "zrihtali" sem še izročila majhen paketek za kužiko. Prinesel ga je "predčasni Božiček" ker se za Božič najbrž ne bomo videli. Potem pa sem odšla s sosedo in kužiko na sprehod. Ko smo se čez kakšne pol ure vrnili smo še odprli moj paketek. In kaj je bilo notri? Pedigre Dentastix! Ko sem se vrnila v naše stanovanje sva se z mami lotili priprave palačink. Čez nekaj časa jih je nastalo 26!!! Mami jih je pojedla 6, jaz pa 5. Potem sem šla na računalnik, na Igre123. Pregledala sem vseh 20 obvestil, klepetala.... Potem pa napisala
zgornje besedilo.
16. december 2012
u108702
u108702
haha smešn
potem pa napisala zgornje besedilo......
17. december 2012
u111868
u111868
a maš kej proti če je smešn
17. december 2012
u108702
u108702
neeeeee
17. december 2012
u111868
u111868
sori učer pol nism šla nč več na comp zato nism napisala nexta