Forum
u132296
u132296
Jap to je moja 1.zgodbica in upam da bo brana c:
Torej nekaj dni pred silvestrovim me je moja bff elen odpelala k njej domov da bi me osvezila in pripravila na zadnjih nekaj zurov v starem letu. morala sm si opomosti po tem ko me je po 2 letih pustu fant Mick. Bil je vse kar si zeli dekle. toda jas nism ustrezla njemu. toda pustimo to. elen me je prepricevala naj si oblecem sexy kratko crno obleko, ki pa je seveda niti podrazno nebi dala nase. sm bol miroljuben, umirjen, neprepirljiv, hladen tip cloveka. toda privolila sm. se sama sem bila presenecena nad seboj. nalicila sem se divje ceprau se tako nisem pocutla. odpravili sva se na prvi zur ki ga je organiziral najin sosolec Wayne. Seveda je biu povabljen tui mick in nism vedla ali bom zdrzala neda bi planila v jok..Bogve kaj me caka na zabavi.........
-------
Pa naj se se predstavim:
sm Sarah Payne stara 16, hodim na gimnazijo v ny. Moja bff je elen. zivim kar se da normalno zivljenje z starsi. Sm edinka.
----------------------------------------------------
rabim 3-5 nextov.
slikic nebom dajala
29. april 2013
u128216
u128216
OMFG! pliiiiiiiiiis nexti rjss! zame pliiis najbolsa zgodba eeeevr!
<3<3<3<3<3<3
29. april 2013
u129400
u129400
Nekštii baba mwja
mwjcaa tuki:'P
29. april 2013
u132296
u132296
hej prvi bralki okj vama 2ma prvi next
mwjcaaaaaa:*
29. april 2013
u132296
u132296
torej ustopili sva v hiso in tam zagledali ze kup ljudi. sli sva do gruce punc kjer sta bili tut allysa in jessica najini prijatilci. pogovarjale so se vse mozno. potem pa ena rece(zdi se mi da je bla vanessa)olejte tam micka ki bo kmalu slekel tisto punco iz 1.letnika. in res: tam je biu. ko sm ga zagledala se je v meni porodil bes. nisem vedla kaj naj naredim resno. hotela sem ubiti tisto zelenko ki se je obesala po njem. ze sem se odlravila da jo klofnen ko pa se spotnaknem ob tapeto na tleh in skoraj bi padla, vendar me je ulovu najlepsi clovek na svetu. ko me je dvignil spet postavil na noge sem v njegovih oceh zagledala nekaj nepopisno cudnega. dala sem mu roko:hvala, mimogrede jas sm sarah. on mpa neki casa strmi vame in nazadnje rece: jas sm jake. tako lep glas je imel...
29. april 2013
neext
29. april 2013
u128362
u128362
neeexti ow *----*
29. april 2013
next
29. april 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg