Forum
HEY!!!
Moje ime je Vanessa.
odločila sem se da bom tudi jas naredila zgodbo.

O MENI:
IME:kot sem že rekla VANESSA
OČE: KEVIN
MAMA: LEILA
BRATEC: (mlajši) ZLAJA
SESTRA: (starejša) NIKOL
OČE:

MAMA:

BRATEC:

SESTRA:

MOJA BFF: MERY

JAZ:

FANT:

OK
NAJ SE ZGODBA ZaČnE!!!!!!!!!!!!!

''Ej Vanessa, dobila sem povabilo na Kevinovo zabavo. A greš?'' me je vsa razburjena poklica Mery. Kevin je moj eden ta boljših prijateljev.
'' Najverjetneje ne bom smela. saj veš! mami in ati imata obletnico poroke.''
''daj vprašaj.''
''ok'' sem ji vsa nejevolna odgvorila.
Mami in ati sta se takrat nekaj prepirala. Bila sta tEčNa!!!
'' halo mery, si še tam?''
''ja laj sta rekla??''
''kot sem ti rekla: NeSmEm!!!''
'' OK te pokličem nazaj''
tko se je končal najin pogovor prek mobija.

kakšen se vam zdi začetek??

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2013
''ne!!!'' se je slišalo iz kuhinje.
ko sta mama in oče nehala se kregati smo vsi prišli na kosilo.
raen mojega brateca Zlaje. on je moral jesti v sobi da ne bi videl vse te krožnike, vaze, lonce in truge kuhinjske predmete po tleh. Mama je bila razjokana in vsa bleda. oče je bil besen kot RISSSS!!!
na koncu je to zgledala kot 2 svetovna vojna!!!!!
04. januar 2013
mama in oče sta odšl na obletnico poroke. jaz sem takoj odšla na kevinovo zabavo.
nikol in zlaja pa sta ostala doma. nisem imela dobrega občutka ko je oče tako jezen sedel za volan.
vsi so mi govorili da se sprostim. a se nekeko nisem mogla. no proti koncu sem že plesala kot nora.

prišla sem domov okoli 4 zjutraj. kar pa sem zagledala celo dvorošče policiskih avtov. postalo me je strah da se ni kaj zgodilo zlaju. policisti so se mi vedno bolj bližali. en je bil visok močne postave in z zeo temnimi očali. drugi je bil podoven kylu.
vpršala sem jih kaj je narobe. oni so mi samo odgovorili naj se grem nekam vsesti.
............................................................................................................
takrat so mi povedali da se je zgodila prometna nesreča. nisem vedela kaj ima to z mano. dokler mi niso povedali da so našli od MOJE MAME IN OČETA AVTO. notri pa ni bilo nikogar, le pismo v katerem je pisalo ...
04. januar 2013
nexttttttttttttt
21. februar 2015
u168197
u168197
neeeeeeeexxxxxtttttt
22. februar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg