Forum
živijo! sem nova tukaj..odločila sem se, da bom napisala eno poletno zgodbico..upam,da vam bo všeč..
******************************************************************************************************************************
Mellisa:

živijo! moje ime je Mellisa Woodsen in stara sem skoraj 17 let. imam črne lase z rdečimi prameni,kot lahko vidite in temne oči. hodim v srednjo šolo. moja najboljša prijateljica je Annabella, ali na kratko Bella. poznava se že od, no, odkar vem zase.
Annabella:

odlično se razumeva in med nama načeloma ni skrivnosti. Bella je res krasna oseba. no,zdaj pa k malo manj prijetni temi: moji šolski nadlogi. to je Lorraine Cooper. njena najboljša prijateljica, oz. bolje rečeno priležnica je trapasta blondinka po imenu Marissa Adams.
Lorraine:

Marissa: [img]https://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcRk5zavrBxodAYv_XKTaDOCs2v8H_CCEjvFBA5fDtiA5FnDYbrPUkO8D0XJ[/img]
pravzaprav sta obe trapasti,ne samo Marissa. celi šoli dajeta vtis, da sta pridni deklici, le nama z Bello kažeta njun pravi obraz. obe sta vzvišeni,naduti in predvsem lahki punčari, ki mislita, da lahko dobita vse in vsakogar. pravi trapi skratka. seveda pa ne morem ostati samo pri pripadnicah t.i. nežnejšega spola. moj naboljši prijatelj je Alex Moore.
alex:

on je res krasen fant, ki mi je kot brat. no, nama obema z Bello je kot brat. že od rojstva je z nama, tako da smo kot majhna družinica sestavljena iz samih otrok. oh, nisem še omenila mojih staršev. to sta Melinda in Josh Woodsen.
moja mama:

moj oče:https://slhairstyles.com/images/2009/07/adam-levine-hair-400a073007.jpg
po očetu sem podedovala lase, oči pa imam bolj po mami. sta super starša. večino časa. zelo ju imam rada, saj me zmeraj podpirata, pa čeprav pri napačnih odločitvah.
16. avgust 2012
trenutno sem na morju v najboljši družbi. z mano sta Bella in Alex. za letošnje počitnice smo se odločili,da bomo skupaj šli na Kubo. tam imamo svojo družinsko vilo, ki jo uporabljamo kadar počitnikujemo na Kubi.
Kuba:

naša vila:

tu, na Kubi z Bello zmeraj spoznava nekaj zanimivih mladih Kubancev. res, nekateri niso od muh, samo sporazumevanje z njimi je malo težko, saj jih veliko ne govori prav dobre angleščine. no, trenutno je vreme fenomenalno, voda pa izgleda prav krasno. plaže so čudovite, peščene in ravno prav poseljene. prispeli smo danes, ostali pa bomo 3 tedne. res se že veselim, saj mi v Bellini in Alexovi družbi ni nikoli dolgčas. seveda se pa nadejam tudi kakšne poletne romance, se ve. lepo bi bilo, če bi tudi Alex končno našel tisto pravo zanj. imel je že veliko punc, a se je z vsemi razšel. potihem sva tudi midve z Bello zmeraj bili mnenja, da je Alex pač preprosto predober za katerokoli od njih. pač sestrska ljubezen. tako, zdaj smo vsaj približno razpakirali, tako, da lahko gremo preizkusit vodo.
16. avgust 2012
next
16. avgust 2012
hahaahahahahahahahahaahha, jutranja zarja...sem si misla da boš prva..... hahahahahah hvalaaa drugač, za prvi next
16. avgust 2012
brrrrr! voda je bila precej hladna. vseeno je bilo super. zdaj se bomo posušili, nato pa šli nekaj pojest. kmalu sem se uredila in se oblekla. oblekla sem si živobarvno kratko obleko z naramnicami, zraven pa obula bele balerinke. zgledalo je nekako takole:
obleka:

čevlji:

Bella je oblekla takšno obleko:

alex si je nadel kratke hlače in karirasto srajco, pri kateri si je zavihal rokave

med smehom smo se odpravili do bližnje restavracije. tam smo naročili najprej pijačo nato pa hrano. kar naenkrat sta se Bella in Alex začela huronsko smejati. "kaj?" sem zmedeno vprašala. "haha, nič, samo na obleki imaš dve packi od kečapa in majoneze" mi je odgovoril Alex med smehom. "preketa kečap in majoneza!" sem zaklela. "grem se očistit, takoj bom nazaj" sem rekla. odšla sem proti stranišču ter zmočila robček in čistila obleko. med čiščenjem sem še kar potiho preklinjala,saj madeža nista hotela izginiti. pomislila sem "hvala bogu,da imamo v vili pralni stroj ter da vem, kako ga uporabljati." še vedno sem drgnila obleko, ko sem se odpravila nazaj proti naši mizi. zgodilo se je kar naekrat. pred sekundo sem še stala pokonci in jezno čistila obleko, nasledjni trenutek pa sem že osuplo ležala na tleh. od nekod se je prikazala roka in zaslišala sem opravičujoč glas. "o, hej. oprosti, nisem te hotel podreti, bila je samo nesreča! res oprosti!" mislila sem ga že besno nadreti, zato sem ignorirala roko ter se sama pobrala s tal.
16. avgust 2012
jezno sem se zazrla v obraz pred sabo. "naslednjič poglej kam stopiš kreten!" sem mu jezno zabrusila. "pa saj tudi ti nisi bila pozorna! čistila si si obleko, videl sem!" je začel še on besneti. "a to si videl, mene pa ne? ne bi me bilo treba podreti, da veš!" s tem je bil pogovor z moje strani zaključen. še vedno jezna sem odšla do naše mize, kjer sta me Alex in Bella radovedno gledala. "hej, zakaj si tako jezna! saj se ti je tip vendar opravičil. in to večkrat!" moja jeza je začenjala bledeti. "oh, nevem več. me je pač razjezil. recimo,da sem mu oprostila, ampak bolje zanj, da mi ne pride več pred oči." sem še rekla. "ku ku! zemlja kliče Melisso!" mi je pred očmi pomahala Bella. "si ti sploh videla, v kakšnega tipa si se zaletela? krasen je! pa še angleško govori!" dvignila sem obrvi. "da sem se jaz zaletela vanj? ne, on se je zaletel vame! in ni tako krasen, če vprašaš mene!" to ni bilo čisto res, saj je resnica bila pač taka, da si ga nisem uspela niti dobro ogledati. zdelo se mi je samo, da ime svetle lase in temne oči. kar se mi ne zdi tako slabo. kakorkoli, pozabila bom nanj in na ta pripentljaj in še naprej uživala na Kubi. po kosilu smo se spet odpravili plavat. moja slaba volja je sedaj popolnoma izginila. čofotali smo, se potapljali ter počeli različne traparije. čisto sem pozabila na blondinca s temnimi očmi. ko smo končno prišli ven iz vode, smo razglabljali kaj bi počeli zvečer. "alo, kaj če bi šli v lunapark. nekoga sem slišala reči, da je en res dober samo deset minut hoda od tu. kaj pravita?" je predlagala Bella. "jaaa!" sva v en glas vzkliknila oba z Alexom. na hitro smo se obrisali ter se odpravili proti hiši. tam smo se preoblekli, pojedli lahko večerjo ter se odpravili proti lunaparku. tam smo preizkusili skoraj vse, kar je bilo možno. "hej, pridi z mano na vlak smrti!" je Bella zavpila Alexu. on je samo pokimal z glavo, ter stekel za njo. tako sem ostala sama. malo sem se še sprehajala ter si kupila čokoladni sladoled. ustavila sem se pred oglasno desko ter si ogledovala zabavne prireditve, ki so na sporedu ta teden. v telefon sem si vnesla datume tistih bolj zanimivih, na katere bi se lahko odpravila s Bello in Alexom. obrnila sem se, da bi odšla poiskat Bello in Alexa. spet se je zgodilo. ležala sem na tleh s sladoledom na majci. spet sem zaslišala isti glas. "oprosti, oprosti, oprosti!!!" nato pa osupel vzdih. "spet ti!" "verjetno bi bilo bolj ustrezno, če bi jaz to rekla. tokrat sem sprejela njegovo roko. "eric." je rekel ter se mi nasmehnil. "melissa," sem mu odvrnila. "no, lepo da se spet srečava, ne?" dvignila sem eno obrv. "se ti zdi? če se bodo najina srečanja nadaljevala tako, bodo vsa moja oblačila umazana, staknem pa še morda kakšen pretres možganov. nisem prepričana, da si želim teh srečanj." zasmejal se je. "oprosti no! nevem kaj se mi dogaja, to ni običajno. nisem zmeraj tako nepazljiv in neroden." "ja, saj ti verjamem. recimo." tudi sama sem se rahlo nasmehnila. "no, če si že tu te bom predstavila Alexu in Belli. lahko bosta spoznala glavnega krivca za vso mojo smolo danes." "kdo sta Alex in Bella?" je vprašal. "moja prijatelja s katerima sem tukaj na počitnicah." "aha, no, na uslugo sem ti." je rekel s kančkom sarkazma. "pa pojdiva."
Alex:

17. avgust 2012
ups, napaka. na sliki je Eric, ne Akex
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
тυмвlr ɢιrl:З hvala za tvoj next res cenim, da bereš bom kmalu napisala
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
že pišem
17. avgust 2012
"Bella! Alex! kje sta? " od nekod sta se prikazala Bella in Alex opirajoč se drug drugega. "oprosti,da naju tako dolgo ni bilo. po vlaku sva se odpravila še na vrtiljak ker te tako dolgo ni bilo. zdaj sva oba čisto omotična,haha!" "jaaa, bilo je noro dobro! počutim se kot da sem pijan..." je svoje dodal še Alex. "no, me veseli,da sta se zabavala....naj vama nekoga predstavim. to je Eric. Eric,to sta moja prijatelja Bella in Alex." podali so si roke. "hej, ti si tisti tip, ki se je zaletel v Mel, kajne?" je bila presenečena Bella. "hmm....ja..." je bil v zadregi Eric. "žal se je ponovilo." "kaj se je ponovilo?" je neumno vprašal Alex. "hmm...nezgoda pač....spet sva se zaletela, ter spet sem si umazala obleko" "uuu, hudo!" je rekel Alex. vsi smo se zasmejali. na skrivaj sem si ogledovala Erica. sploh ni tako slab. dejansko je prav srčkan, še posebej, ko se smeji...
**************************************************************************************************
se opravičujem, da je malo kratko, bom naslednjič več napisala
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
next
17. avgust 2012
za zdaj še en kratek next
****************************************************************************************************************
moje razmišljanje je prekinila glasna glasba. Bella je zakričala "tooo! Alex,pridi plesat!" in že sta ponovno izginila. pogledala sem Erica in se začela smejati. vprašala sem ga kaj počne, on pa je rekel,da pleše. "ti temu praviš ples?" sem ga med smehom vprašala. "pridi!" potegnila sem ga na plesišče, kjer sva se začela vrteti v ritmu glasbe. vrtela se je skladba Good time.

smejala sva se Ericovim plesnim sposobnostim, ki so na zares nizkem nivoju. ko je bilo plesa konec sva se izmučena sesedla na bližnjo klop. "huh, Mel, bilo je fenomenalno," je smeje rekel Eric. "ja, res. kje so te naučili plesati Eric? Na pokopališču?" sem ga zafrkavala. "nee, ampak si blizu" mi je pomežiknil. "žejna sem. grem nama po pijači." sem rekla. "prav, jaz bom cocto. tu te bom počakal." odšla sem nama po pijači, eric pa je ostal na klopi ter iz žepa potegnil svoj telefon. videla sem, kako so se mu razširile oči, ko je videl sms....kasneje ga bom vprašala, kaj je bilo. ko sem se vrnila s pijačo sem opazila, kako se Eric drži za glavo. pohitela sem k njemu, ter ga vprašala, kaj je narobe. ko je dvignil glavo sem opazila solze v njegovih očeh. "Hannah...." je zamrmral, nato pa stekel proč.
17. avgust 2012
next !!
17. avgust 2012
NNEEEEEEEEXXXXXXXXXXXTTTTTTTTTTTTTTTTTT
17. avgust 2012
priporočam, da si med branjem predvajate to pesem...

"Eric! Eric! počakaj me! kaj je narobe! prosim povej mi!" stekla sem za njim. videla sem, kako se je vsedel pod drevo ter skril obraz med dlani. "Eric, prosim, povej mi. morda ti lahko pomagam." sem mu nežno rekla, ter se vsedla poleg njega na travo. "kdo je Hannah?" sem vprašala. "Hannah je...je bila moja punca..." še vedno mi ni bilo jasno kaj se dogaja. "kaj se je zgodilo?" po licu mu je spolzela solza. ena sama solza, ki se je iskrila v svetlobi zahajajočega sonca. "Ppravkar so mi sporočili, dda je imela prometno nnesrečo..reševalci so prišli prepozno...umrla je na kraju nnesreče..." zaprl je oči in se tiho prepustil žalosti. ko sem ga tako opazovala, sem še jaz začela jokati. "zelo mi je žal...ne morem vedeti kako to boli,..a vseeno...če potrebuješ nekoga, na katerega bi naslonil ramo ter se mu izpovedal...imaš mene." objela sem ga, on pa je samo tiho žaloval. "prosim, odidi. rad bi bil sam s tem...sam moram prebroditi to stvar...jo preboleti...prosim, odidi..." obraz je ponovno zakopal v roke, sama pa sem potiho vstala ter odšla. še enkrat sem ga pogledala, trgalo se mi je srce, ko se ga videla tako skrušenega. obrisala sem si solze, ter ga pustila samega s svojo žalostjo...

17. avgust 2012
neeeeeeeeeeeexxxxxxxxxxxxxxxxxttttttttttttttttt
bogi eric
17. avgust 2012
Lemy
17. avgust 2012
ups, očitno ni napisalo celega sporočila... Lemy
17. avgust 2012
ahahahha, spet!!!! jaz berem tvojo (lemyjino) zgodbico in bi bla zlo vesela, če bi tut ti brala mojo
17. avgust 2012
neext
17. avgust 2012
u103415
u103415
next, bi ti brala moje please?=3 : http://www.igre123.com/forum/tema/her-name-is-jane/40107/3
17. avgust 2012
●sparkle● že berem hvala za next
17. avgust 2012
vsem hvala za nexte...še posebej тυмвlr ɢιrl:З in LaLLii*
17. avgust 2012
next + nova bralka
+ coool zgodba
17. avgust 2012
ta next je posvečen vsem mojim bralcem ;P
****************************************************************************************************************
hannah:

počasi sem se odpravila poiskat Alexa in Bello, da bi jima povedala kaj se je zgodilo.
tokrat sem ju našla pri stojnici s hotdogi kjer sta ravno plačala štiri hotdoge. "Alex? Bella?" sem ju poklicala. prišla sta k meni ter se navdušeno lotila hotdogov. nekaj časa sta veselo blebetala nato pa je Bella ugotovila, da nekaj ni vredu. "hej, Mel? kaj je narobe? in kje je tisti srčkani Eric?" ko je omenila njegovo ime sem sklonila glavo ter se napotila proti najbližji klopi. "Eric....ni dobro. dati mu moramo čas..." Bella je presenečeno vprašala: "kaj? zakaj? kaj se mu je zgodilo? zakaj ni vredu?" opazila sem, da je Alex nehal jesti svoj hotdog. " malo prej je dobil sporočilo...v katerem so mu sporočili, da je njegova punca Hannah umrla v prometni nesreči...čisto ga je strlo. prosil me je, naj ga pustim samega, da bo lahko malo razmislil in se soočil z izgubo. pustila sem na tam, na hribu pod drevesom. " Alex in Bella sta obnemela. nekaj trenutkov je bilo slišati le hrup lunaparka, nato je Alex spregovoril. "to je zares hudo. želim si iti do njega in mu izreči sožalje, ampak če je zavrnil tvojo družbo dvomim da bo sprejel mojo. prav imaš Mel, moramo mu dati čas." pokimala sem mu, nato pa pogledala Bello. po licih so ji tiho tekle solze. "si, si predstavljata, da izgubiš osebo, ki ti pomeni toliko kot družina? koliko bolečine in trpljenja..." ponudila sem ji robček in še zase vzela enega. tolažila sem jo in jo objela, da sva skupaj objokovali Ericovo izgubo.

Alex se je pridružil objemu ter naju obe tolažil še dolgo potem, ko smo že vsi trije bili v pižamah pripravljeni na spanje.
17. avgust 2012
v nedeljo grem še na morje, zato en teden najverjetneje ne bo nextov....no, če se dokopljem do računalnika potem bo že nabralo se bo veliko idej, tako da bo po 26 veliiiiko nextov hvala ker berete! pa če poznate koga, ki bi ga moja zgodbica zanimala, ga leeeepooo proooooosim povabite k branju hvalaaa!!! uživajte še naprej!
17. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg