Forum
Živjo sem Anja stara sem 15 let.

(to sem jaz)

Sem edinka kar me ne moti saj sem razvajena moji starši so premožni zato živimo v taki hiši
http://montazne-hise-on.net/hise/hisa-z-cudovitim-bazenom.jpg

Moja starša izgledata takole:

V naš razred je prišel totalno luškan fant jaz in moji prijateljici Tinkara in Monika:

(dvojčici)

smo čisto obnorele! Po me je povabil ven in seveda sem privolila Tinkara in Monika sta mi pomagali da sem se uredila.Njemu je bilo ime Tine:

nedeljevanje sledi jutri

koko se ti zdi začetek

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

30. julij 2013
u140958
u140958
next
30. julij 2013
u145428
u145428
neeeext
31. julij 2013
Bil je petek Tine me je peljal na zmenek ob plaži kjer je bilo FANTASTIČNO!!Naslednji dan smo s Tinkaro in Moniko odšle v šoping.Tam smo srečale Tineta in njegova prijatelja Taja in Maja ki sta po naključju tudi dvojčka!

Tinkara se je takoj zaljubila v Taja,Taj pa v njo!Enako se je zgodilo pri Moniki in Maju.
Vsi skupaj smo odšli na pijačo.Zmenili smo se da gremo zvečer ven in takrat sem....
Tinka
31. julij 2013
zaradi pravopisnih napak računalnik mi šteka
31. julij 2013
u145428
u145428
neeeeeeext
31. julij 2013
še en mora napisat
31. julij 2013
nexxt
31. julij 2013
dobila poljub! Bilo je sanjsko.Naslednji dan sem si oblekla luštno oblekco in čevlje

Takoj ko sem prišla v šolo se je rezvila debata o poljubu.Popoldne smo se odločile iti po mestu kar hitro se je zmračilo ko smo mojega fanta videle v družbi fantov in punc in bili so neneavadni in tudi počeli so nenavdne reči...
31. julij 2013
next next next ajde
01. avgust 2013
na koncu ulice so bili zbrani v krogu in vsak posebaj pili kri poginulega psa hitro smo zbežale stran.doma sem celo noč premišljevala o dogodku.zjutraj sem ga prašala če je vampir ampak je vse zanikal nakoncu pa...
06. avgust 2013
Next
06. avgust 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg