Forum
hey everybody!!!!!!

no kakorkoli to je moja druga zgodbica (prva ni bila uspešna) in no upam da tabo no in bom kar začela......................(aja pa skoz bom pisala tko kokr da sm emma jst ok)

Živjo vsem! moje ime je Emma. Sem živahna rjavolaska! no..... am...... rada se družim s mojo BFF Bello in Ano. No rada pa tudi slikam s svojim fotoaparatom in plešem in imam svojo plesno skupino v kateri sta tudi Bella in Ana. Ana je moja sestra no.......dvojčica in znjo se razumem skoz Bella pa je moja soseda že od vrtca smo skupej in nikoli se ne bomo ločile!!!!! Moji mami je ime Helen mojemu očetu pa Franci. No kakorkoli da si me boste lažje predstavljali sem dodala spodaj sliko. (jas sem tista s fotoaparatom)

Živjo vsem!!!! No moje ime je Ana imam sestro dvojčico ki ji je ime Emma. No kot je že Emma povedala skoraj vse bom še jast dodala par stvari no. Z Emmo ki jo kličemo Em imave psa. Moja mama je iz Amerike. In....no....... ja jaz in Em pa Bella smo stare 17 let in midve z Em imave rojstni dan 18. Maja.....am......In jst rada slikam ampak ne s fotoaparatom kot Em ampak s čopiči in te stvari. Nočem biti samoušečna ampak sama sebi se zdim dobra. Aja pa moja favorite colour je rumena Emmina pa zelena.

No živjo vsem jaz sem pa Bella. Sem blondinka ki ni zabita. To je nekako moj stavek. No ammm....pa začnimo. Imam starejšega brata Mateja za dve leti s katerim se dobro razumem. Nimam mame ker je pri porodu umrla. Njeno ime je Katarina. Moj oče prihaka iz Amerike in njegovo ime je Alex. Stara sem 17. let in rojena sem 14. julija. Moja najlubša barva je violična in rada plešem in tečem. Tudi jaz imam psa ime ji je Eli in je stara eno leto. Moja BFF sta dvojčici Em (Emma) in Ana. Spodej je slika mene.

No in čakam na 3 nexte in plišššš berte in še odgovorte na anketo ))))

A boš brala???

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. januar 2013
u81497
u81497
a bella sm jst??????????????????????
04. januar 2013
u118409
u118409
next
04. januar 2013
u100166
u100166
next
04. januar 2013
u81497
u81497
aja pa neeeeeeeeeeeext!!!!!!! 100x za mojo BFF!!!!!!!
04. januar 2013
u81497
u81497
napiš pliiiiiiiiis next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
04. januar 2013
nexti
04. januar 2013
u118300
u118300
next
04. januar 2013
u118409
u118409
NAPIŠTE plissssss NEXT
04. januar 2013
ok bom probala dns
05. januar 2013
next!
05. januar 2013
neeeeeeext!!!
05. januar 2013
+nova bralka
05. januar 2013
u86741
u86741
next!!!!+nova bralka (:
05. januar 2013
Hey hvala vsem za nexte <333
Emma: zjutraj me je zbudila budilka in vstala sem. Pogledala sem svojo torbo in zavzdihnila. Na edino kar sem mislila je koliko bom dobila pri matematiki. Ana je dobra pri matematiki jaz pa sem obupna. Odpravila sem se pod tuš in se uredila. Samo še tri tedne šole sem si govorila. Lase sem si spela v visok čop in šla do Ane. Ko sem vstopila v sobo sem se zaletela v Ano precej močno saj je ona očitno hotela k meni. Padle sve na tla in se zasmejali. Zmeraj greve v šolo oblečene enako to nama je všeč. Oblekle sve kratke hlače in ohlapno belo majico. Ko sve si nanesli ličila se je najina mami zadrla kar precej naglas. Zajtrk! JA! Sve zaklicali v en glas. Šla sem v svojo sobo vrgla nemarno nekaj zvezkov v torbo. Hitro sem se odpravila po stopnicah in se usedla za mizo. Ana je že sedela tam in jedla palačinke. Tudi jaz sem bila lačna v svoja usta sem dobesedno zbasala tri palačinke. Ana je pojedla dve. Vzela sem svojo torbo in stekla na ulico za Ano. Hodile sve tri minute in počakale Bello. Pritekla je in še med potjo jedla svoj zajtrk. Zadihano nama je rekla da se je budilka pokvarila. Zasmejale smo se in se odpravile v šolo. DDDDDDDRRRRRRRRIIIIIIIIIIIIINNNNNNNNNNGGGGGGGG!!!! Je naredil šolski zvonec in gruča otrok se je odpravila v svoje učilnice. Kot nalašč je bila prva ura matematika. Dobili smo teste in olajšano sem zavzdihnila ko sem videla da sem pisala tri. Ana je ravno ujela pet ampak vseeno je pet. Bella je pisala slabo štiri. Štela sem sekunde in ko je zazvonil zvonec sem prva odkorakala iz učilnice. Pri vratih sem počakala še Ano in Bello. Druga ura je bila fizika potem slovenščina…… danes je beden dan v ponedeljek imamo same zafrknjene ure. KONČNO !!! konec te bedne šole dobesedno sem stekla ven. Z Ano smo čakale Bello. Ni je bilo. Po desetih minutah smo odšle nazaj v ta zakleti prostor. Bella se je pogovarjala z enim fantom ki je bil kar luškan. Zasmejale smo se in ji poslale sms. Se dobimo pri slaščičarni. Zagledale smo Bello kako je poplesavala po pločniku se oprijela ulične svetilke in naredila dva kroga potem pa je prihopsala do naju. Ven glas sve se zadrle ''kaj se je zgodilo!'' ''Samo izmenjala sva si številke….'' Kaj! Zato si rabila dvajset minut'' ''Haloooo…. A me niste videle kako sem popleasvala po pločniku to mi je porabilo 15 minut.'' Zasmejale smo se in se odpravile nazaj domov. Zapletla sem se v pogovor z Ano in sploh nebi opazila moje mami za mizo če me Ana ne bi s komolcem udarila pod rebra. Z mami sve se kregali zaradi zaključene dvojke pri matematiki to je bil naš zadnji test in bila sem najslabša punca v razredu. Ana me je izvlekla iz ponovnega prepira. Helen se je zlagala da imave neko skupinsko delo za domačo nalogo. Ani sem se zahvalila. Vrgla sem se na posteljo in se začela pogovarjati z Bello prek mobitela. Navdušena mi je povedala da gre na zmenek čez slabo uro in pol. Ob pol osmih je zmenjena. ''OMG!!!! Ana pridi sem !!nujno!!!'' Ana je pritekla in gledala po sobi kaj se je zgodilo povedala sem za zmenek in da Bella rabi pomoč. Ana mi je samozavestno pokimala. Vzela sem svojo torbo in se oblekla v zeleno jopo prav tako kot Ana. Mamici sva povedale da greve k Belli. Dobesedno skoraj tekli sve. Bella nama je energično odprla vrata in razdraženo rekla ''obirate se kje ste bile toliko časa???'' Povlekla naju je v sobo. Po eni uri smo zbrale obleko bila je taka:

(prosm glejte sam obleko nč osebe al pa pač te punce sam obleko!!!!!)

Z Ano sve se odpravile domov ko sve obe hkrati dobile sms. Pogledale sve sms se spogledale in se zadrle sredi ulice ''POLBRAT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WTF''
05. januar 2013
evo vam neeexxxttt ki ste ga hotl <3 za nadaljevanje bi rabla 4 nexte
05. januar 2013
next
05. januar 2013
neeeeeeeeeeeext!!!
06. januar 2013
u86741
u86741
next!!!
06. januar 2013
next!
06. januar 2013
ANA:

''Maaaaaaaaaaaaaaammmmmmiiiiiiiiii!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!'' kako si drzneš! Sva se drle na njo ko sve prišle domov. S solznimi očmi sem ji rekla ''kako si mogla lagati, in kako si mogla lagati očitu?'' ''punce……vajin oče ni vajin pravi oče…'' Kaj!!'' ''No ne prekinjajte me….Vajin pravi oče ni mogel prenesti dejstva da sem noseča zato je šel stran in prišel je Franci in potem pa…… mislim da veste nadaljevanje'' Helen je svoj objokani obraz skrila v dlani. Po svoje sva z Em Helen razumele ni imela izbire……''Mislim da greve z Emmo gor v sobo.''Punce še ena laž je ki je precej velika….'' Pogledale sve jo nezaupljivo. ''Moj oče, mama. Sestra in brat so z Amerika in moje ime je Helen to pomeni da….''Z Amerike si!!!! OMG IN WTF in vse skupej!!!!!! Zakaj nama nisi tega povedala prej….'' ''Saj sem se trudila ko ste bili stari 13 let po telefonu ste se pogovarjale z Bello in me sploh niste hotele poslušati…zato sem se odločila do bom pogovor prestavila ko boste stare 18 let….in no izvedele ste malo prej ampak kako….?'' '' Od najinega pravega očeta sin nama je poslal da je v Ameriki zelo lepo in da je najin polbrat in da naju vabi da ga spoznamo…čakaj! Mami greve lahko v Ameriko samo za en teden daj no prossiiiiiimmmmm'' V en glas sva ji težile. ''Sploh pa si nama dolžna ker si nama 17 let lagala.'' ''Prav imate….ampak denar….o saj oči plača kajneda…mislim najin pravi oči.'' ''Lahko greste ampak med počitnicami in preglejte temperature in vreme in…..'' nisve je več slišale stekle sve po stopnicah gor na lep top. Belli sva pol ure razlagale kaj se je zgodilo in zadnjih pet minut da greve v Ameriko. Bella je naredila po pogovoru sad face  ''kaj pa jaz.'' ''No pa saj maš Alexa. Reci da bi rada med počitnicami videla Ameriko in da greve tudi midve zjutraj nama sporoči kaj se bo zgodilo.'' Potem nama je Bella razlagala o zmenku povedala nama je da se nista poljubila in da sta imela samo romantično večerjo. Na koncu sem ga poljubila na lice in mu rekla ''pokliči me.'' In stekla sem ven v noč. ''Waw'' sve rekle z Em v en glas. Zdaj pa morave iti sem napisala Belli. Ugasnila sem lep top in stekla za Em. Prišel je najin pravi oče. Jaz sem ga zgrabila za eno roko Em za drugo. Povlekle sve ga nazaj na hodnik in ga začele zasliševati kaj se je zgodilo takrat ko je sprejel mamo za konec pa sve dodale da greve v Ameriko med počitnicami. Z Em sve se spogledale in si pokimale v en glas sve rekle ''hvala ker si lepo skrbel za najino mamo.'' Ura je bila že pol deset in nisem mogla niti gledati Bella je šla na zmenek, zvedele sve da najin oče ni najin pravi oče, in da imave mamo z Amerike. Bilo je preveč naenkrat in nisem zdržala utrujena sem se oblekla v mojo pižamo in šla spat.

EMMA:

Po dolgem dnevu sem šla takoj spat nisem več mogla niti gledati! Zjutraj me je zbudila bedna budilka. Oblekla sem si rumeno majico brez rokavov in kratke kavbojske raztrgane hlače do kolen. Lase sem si spela visoko v čop in se naličila. Šla sem do Ane jo zbudila in ji iz omare potegnila enake stvari kot sem oblečena jaz. Šla sem v svojo sobo in vrgla nekaj zvezkov v torbo. Odpravila sem se po stopnicah dol in zagledala že pripravljen zajtrk. ''kosmiči!'' sem navdušeno rekla. Začela sem si jih basati v usta in končno je prišla tudi Ana. Pojedle sve zajtrk in se odpravile v šolo. Čakale sve Bello in prišla je tokrat pravočasno in nama žalostno povedala da njen oče še premišljuje. ''To je ne.'' Zavzdihnila sem in brcnila kamen na cesti. ''Auuuuuuu!!! Pa kaj je s tabo narobe!'' '' Zelo mi je žal nisem hotela.'' Šel je mimo mene brez besede in šel do Bele šel je na kolena in ji poljubil zgornji del dlani. Z Ano sve zavili z očmi in Bello povlekle naprej in fantu nesramno rekle ''Bella mora iti v šolo gospodič…..'' ''Evan.'' ''Aha…. No čawčaw.'' Bella nama je še eno tretjino govorila o Evanu njenemu fantu. Sej je bil lep pa to sam ni mi bilo všeč njegovo obnašanje. Seveda tega nisem povedala Belli preveč bi jo prizadela. Vendar ko sem pogledala Ano sve bile enakih mislih to sem vedela. Po tej bedni šoli smo se odpravile domov in veste kaj še dva tedna do počitnic. Dva tedna do Amerike!! Nestrpno sem čakala in čakala in čakala da so minevali dnevi in končno je prišel predzadnji dan šole čas za pakiranje! Z Ano zve pritekle domov stekle sve mimo Helen v najine sobe. Pod posteljo je bil velik rdeč kovček. Ko sem ga povlekla ven je bila v moji sobi že Ana z enako velikim violičnim kovčkom. Obedve sve izbrale enake obleke, čevlje, modne dodatke… Nato je prišla mami in nama dala notri dve novi zložljiva dežnika na katerih piše: BEST TWINS EVER! Mama nama je kaseneje v kovčke dala nekaj knjig in puloverjev in jop. Vedele sve da tega ne bove rabile ampak vedele sve da mamo skrbi. Saj bo vse v redu. Tedaj me je poklicala Bella. ''Lahko grem!!! Moj oči je klical vajinega očeta pravega in nepravega!! Obadva sta govorila samo pozitivne stvari in to ga je prepričalo!!!'' ''Krasno !!!'' sve rekle Belli v en glas. ''Katere obleke ste pa vzele?'' naštele sve ji vse od A do Ž. Bella je rekla da more it saj ima večerjo in pakiranje še za naredit. Takrat se je tudi najina mama zadrla ''Emma Ana! Večerja!'' ''Ja!'' pojedle sve svoji večerji in se počasi odpravile v sobe na leptopu sve pogledali dva filma nato pa sve se odpravile spat. Zadnji dan šole je bil itak beden zdaj pa je jutri no je pa dan, dan ko greve v Ameriko.

ANA:

tega dneva sem se tako veselila če zgodaj zjutraj sve bile z Em enako oblečene urejene in vse to in najina kovčka sta že bila v avtu. Zbasali smo se v avto in se začeli peljati proti letališču. Mami nama je govorila kakšna je Amerika in to. In tukaj smo na letališču. Bella naju je že čakala na dogovorjenem mestu. Šle smo po letališču in naredile vse te stvari. Pregled prtljage…..Ko smo jaz, Em, Bella in moja mami stale v vrsti za vkrcanje sem vzklikala in se veselila prav tako kot vsi ostali. Ko sve z Em dale svoji karti da greve lahko notri sva že tisočkrat objeli mamo in jo poljubili. Poslovili sve se in se odpravili na letalo.

za nadaljevanje rabm 4 nexte <3

1) a vam je všeč?
2) a bi kej spremenil?
3) kaj se bo zgodil?
06. januar 2013
neeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!
06. januar 2013
neext! valda da mi je všeč ) nič ne bi spremenila ker je popouno :** nekega vampirja bojo srečale al par tri in se bojo vse zaluble
06. januar 2013
u81497
u81497
neeeeeext!!!!!!!!!
07. januar 2013
u88555
u88555
nekšt
11. januar 2013
Emma:

Ko smo prišle v Ameriko smo veselo vzele svojo prtljago in se odpravile po letališču. Visok močen mož z gostimi na kratko postriženemi rjavimi lasmi in temno rjavimi očmi je držal napis ''Emma and Ana'' Nasmehnile smo se in se predstavile ko smo stekle proti najinemu očetu nastavil je roke v objem a midve z Ano sve se nahitro umaknile. Izza očeta je stopil fant malo višji od naju z Ano kakih deset centimetrov. Imel je modre oči in no videlo se mu je kar nekaj mišic. Ano sem videla kako ga je gledala. Nasmehnile sem sed najinemu očetu in ga po angleško vprašala če zna govoriti Slovensko. Rekel je da se po tolikih letih zna samo predstaviti. Ano sem povlekla nekaj metrov stran in ji razdraženo rekla ''kako ti je lahko ON všeč. Resno! Blondinec!'' Nikoli nisem ravno imela rada blondincev sama sem padala na temne rjave oči in lase…. No kakorkoli. Saj ne da jih sovražim mislil Bella je blond. Ana pa je imela rada blondince saj ne da je kaj narobe z njimi samo no ponavadi so taki fantje ki imajo tisto popolno blond barvo bogati in naduti. Fant se nama je predstavil. Aha torej si od najinega brata prijatelj sem rekla po Slovensko. Ana me je udarila s komolcem pod rebra in rekla ''ne govori slovensko!'' ''Aja'' saj se bom navadila sem ji siknila v uho. Predstavile smo Bello in se odpravile proti Taxiju. Kakih deset minut je bila tišina dokler ni Jack začel sprašeati o vremenu o ocenah malo je spraševal Bello… Prišle smo do hiše.Hiša je bila skoraj dvorec. No….. Bila je velika tri nadstropja in imela je klet. Najin pravi oče nas je odpeljal v najine nove sobe. Imele sve v sobi pograd dve omari in balkon ter majhno kopalnico. Razložil nama je da je soba v prenovi…. Nasmehnila sem se mu in zaprla vrata in rekla da prideve ven čez 15 minut. Zložile sve polovico svojih stvari v omaro in se ponovno naličile, oblekle… Ven sve prišle v obtisnjenih raztrganih kavbojkah (seveda so bile take raztrgane že prej. Trgovinsko) in svetlo modri majici brez rokavov oblečene pa sve imele modro jopo. Bella je imela sobo zraven najine imela je enako veliko sobo majhno kopalnico in balkon. Videle sve jo na balkonu in stopile sve za njo. Gledala je nič kaj prijazno okolico. ''Hei. Balkon je samo eden ki je povezan z sobama.'' ''Sploh nisem tega opazila.'' Je rekla Bella. Šle smo po stopnicah dol in se znašle v kuhinji. ''Oh. Ravno prav ste prišle. Mislil sem da bi šli jutri na bljižno plažo danes pa za kake dve uri v mesto. ''Bomo šle lahko enkrat tudi v New York. Pogledati kip svobode?'' ''Seveda. Če smo v North Carolina no na obrobju. Lahko se bomo enkrat odpravili.'' ''Super!'' ''Kakšna pa je kaj vaša soseska?'' ''Ne ravno preveč prijazna. No saj veš tukaj v Ameriki je težko dobiti prijatelja ki ga srečaš na pločniku ima svoje opravke in hiti da jih ne zamudi. Kakšna pa je pri vas v Sloveniji?'' ''No zelo je prijazna ali kako bi se temu reklo. Mislim sosedi ti skoraj zmeraj pomagajo in če enega sredi ulice vprašaš ti bo no odvisno kateri dan je ponavadi ti bo prijazno odgovoril.'' No kaj pa če bi šli v mesto. Jaz in Ana sve si kupile hlače in majico verižico ter zapestnico. Bella pa čevlje verižico in neke uhane. Kmalu smo našli tudi restauracijo kjer smo jedli in prav dobro bi jedli če nebi zakričala ženska kar močno.

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!! ''Kaj se dogaja Jack??? Kdo kriči!??'' sem se drla napoti iz restauracije.
12. januar 2013
hey fuŁŁŁ mi je žal ampak mela sem cajt samu za ta majhn next tko da upam da bom dns lahk napisala še enga!!!! <3
12. januar 2013
next!!
12. januar 2013
neeext
12. januar 2013
u110901
u110901
next+nova bralka
12. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg