Forum
u52564
u52564
okej, začela bom če dobim vsaj 2 komentarja, ker pr prejšnjih zgodbicah nism mela sreče dobit niti enga. oblubm da bo zgodba dobra
27. junij 2011
ok mojga že maš
next
27. junij 2011
ok, Next!
27. junij 2011
u52564
u52564
»Aaah! Kaj naj??« sem zavpila in skoraj padla s stola. »vprašal me je! Ress me je vprašal!« sem še dodala in se prijela za glavo. No, za marsikatero punco bi bilo to nekaj navadnega in vsakdanjega, zame pa je bilo nekaj...uaau! eden najbolj popularnih fantov na šoli me je vprašal če bi hodila z njim. To se ne zgodi vsak dan, kajne? Seveda je bilo malo čudno, ker še nikoli ni imel punce čeprav je tako popovn ampak vseeno. Mimogrede, nisem vpila sama nase in skakala brez razloga. Pred mano je bil računalnik in seveda fb po katerem me je Leo vprašal če bi hodila z njim. Ni bilo nevem kako romantično ampak zame je bilo vse. Kaj naj napišem? »bom razmislila« bi bilo preveč vzvišeno. »Da« preveč uradno. »ja« bi bilo mogoče vredu? »ahhhh!« sem zavpila sama nase. Pa saj ga sploh ne poznam! Saj še nikoli nisem govorila z njim. To je najin prvi pogovor. Kako naj mu sploh kaj rečem, če bom potem v šoli zmrznila pred njim. Čeprav še ni imel punce verjetno veliko ve o vsem skupaj, kako se poljubljati in vse... ali pač ne? Jaz pa sem neka povprečna najstnica, ki se še objeti nikogar ne upa. »kaj počnem?« sem se vprašala ko sem s tresajočimi se rokami napisala »ja« na tipkovnico in pritisnila enter. Zdaj ni bilo več poti nazaj...
27. junij 2011
next
27. junij 2011
u27744
u27744
next
27. junij 2011
u52564
u52564
Takoj po mojem odgovoru se je izpisal iz fb-ja. »amm...« sem zamomljala in se prijela za glavo. Sem napisala kaj narobe? Zakaj se je takoj izpisal? Ah, pa saj je vseeno. Hotela sem poklicati Uršo da ji vse povem, ampak je imela zasedeno številko. Ah, pa kaj. Spat sem šla, čeprav je bila ura šele 9. Zjutraj nisem hotela vstati. Naj se naredim bolno? Da mi ne bo treba v šolo? »Ula!« se je zadrla mami in začela razbijati po vratih. S svojimi 100 kilogrami bi mi lahko podrla vrata, zato sem raje vstala. Ko sem stopila iz sobe bi me skoraj kap. Mama je vsa razjarjena stala pred menoj hudo rdeča v obraz. »Kaj..?« sem vprašala in se prijela za stol, če bi slučajno rabila obrambo. »spodaj te čaka. Nekdo. Moškega spola.« je rekla počasi. »mene?« sem vprašala in zdaj začela stol uporabljati za oporo. »pravi da mu je ime Leo.« je dodala. »ahhh!« sem zavpila in skočila v sobo ter zaloputnila vrata. Kaka sem? V pižami! Slekla sem se in nase navlekla prve stvari, ki so mi padle pod roke. Črne kavbojke, majico s kratkimi rokavi, ki je bila zelena. Dolgočasno ampak vsaj pižama ni. Mama je spet začela razbijati po vratih. Briga me. Nikoli se ne mažem, zato se tudi danes nisem. Umila sem si zobe in skočila iz sobe. Torbo sem imela v pritličju zato sem jo vzela tam. Mama se ni več trudila hoditi za mano zato je rekla samo »ko prideš domov boš povedala. Vse.« to je znala reči tako srhljivo da me je zmrazilo po vsem telesu. »živjo.« sem slišala glas, ko sem odprla vhodna vrata. Potem sem se najbrž zgrudila na tla...
28. junij 2011
u23904
u23904
next
28. junij 2011
next
28. junij 2011
nextt
28. junij 2011
u37271
u37271
nexti plis
28. junij 2011
u52564
u52564
»am... si vredu?« je vprašal Leo. Zakaj nisem padla skupaj? Zakaj se moram zdaj smešiti pred njim? Ugotovila sem da z odprtimi usti gledam vanj zato sem jih raje zaprla. »ja, ja, ni problema.« sem zamomljala in upala da nisem zvenela prestrašeno. »greva?« je rekel naveličano in malo nejevoljno. »okej.« to je bil moj najboljši odgovor do sedaj. Bilo mi je hudo neprijetno. Je zmeraj tako, ko dobiš prvega fanta? Ne bi moralo biti vse skupaj bolj 'romantično'? sploh ga ne poznam. Vem samo da mu je ime Leo in da je eno leto starejši od mene, torej ima 15 let. To-je-vse! Aha, pa seveda da je lep, tega dejstva ne smemo pozabiti. S kotičkom očesa sem ga pogledala. Ni bilo videti da bi bil neverjetno vesel in navdušen ker je ob meni. Moral bi se smehljati, kajne? Ali pogovarjati... ali kar koli drugega. Vsaj 'buuuu' bi lahko rekel če že drugega ne more stisniti iz sebe. »am... za začetek bi ti rad nekaj predlagal in pojasnil.« je začel. Skoraj ustavila sem se. Nič podobnega: 'rad te imam' ni bilo zato me je bilo še bolj strah. »1.mida nisva pravi par in 2.pripravljen sem ti plačati da se boš pretvarjala da si moja punca.«. »k-kaaj?!« je bilo vse kar sem uspela zavpiti...
28. junij 2011
u49221
u49221
Next^^
28. junij 2011
u52564
u52564
Obrnil se je k meni ter se ustavil. »saj sem vedela da je nekaj narobe. Saj sem vedela da je preveč čudno. Ne bi bilo mogoče da me popolni neznanec vpraša če bi hodila z njim. Neumna sem bila. Hjoooj, kako neumna!« sem napol vpila sama nase. Lea sem preprosto zbrisala iz slike. Videla sem samo svoje noge ko sem gledala dol in nič drugega, tudi ceste ne. Slišala tudi nisem ničesar, samo svoje dihanje. To se mi je pogosto dogajalo. Ko mi je šlo kaj narobe sem se zaprla vase. Ljudi okoli sebe sem zbrisala. Ni jih bilo... »Rekel sem, da sem ti pripravljen plačati če nočeš drugače...« je začel. Zakaj ni izginil? Ponavadi je bilo preprosto, ampak on je še zmeraj tukaj. »Zakaj?« sem rekla potiho, saj sem ugotovila da ne bo izginil. Prekleto! »zato, ker rabim punco. Prijatelji so krivi. Več ne rabiš vedeti.« »ampak zakaj jaz?« »ker si pač prva, ki se je včeraj vpisala na fb.« je rekel in se malo nasmehnil. AA? Samo to?? Ker sem se prva vpisala na fb? Nič drugega ni bilo? O denarju sploh razmišljala nisem, čeprav bi ga potrebovala. No, on je bil nesramen, ker mi je to naredil, zakaj ne bi bila še jaz? »koli si pripravljen plačati?« sem rekla z ostrim glasom »5 evrov na dan.« je rekel ne več tako zadovoljno. Očitno se je zanašal na svoj videz in ne na denar. »okej. Dogovorjeno.« sem rekla in se sama napotila naprej do šole.
29. junij 2011
u37271
u37271
next. uu. js bi tut za 5€ na dan ga 3x kissnala pa bi jih dobla. omg.
29. junij 2011
u52564
u52564
haha
29. junij 2011
next
29. junij 2011
u52814
u52814
next
29. junij 2011
u52564
u52564
Ni se trudil da bi me dohitel zato mi je bilo za vse še bolj vseeno. No, 5 evrov na dan ni bilo tako malo. Sploh ni bilo malo! Od kod mu denar? So doma bogati ali kaj? Ko sem prišla do šole sem se ustavila. Samo enkrat sem lahko vdihnila in izdihnila ko me je že napdla Katja, moja najbolša prijateljica »Živjo!« je zavpila. »hej.« sem rekla čemerno in se obrnila okoli da bi videla če je Leo že prišel. Aha. Tamle je bil. In prihajal je k meni oz. k nama. »se vidiva po pouku in že hočeva igrati par morava biti prepričljiva.« mi je zašepetal na uho. Potem se je sklonil k meni in me poljubil. Na hitro. Vseeno sem skoraj padla po tleh od vrtoglavice in vsega... »Kaj HUDIČA, je bilo pa TOLE?!« je zavpila Katja dve sekundi potem ko je Leo odšel. »amm...« »Kaj 'amm'? poljubi te eden najlepših fantov na šoli ti pa mi rečeš AMM? Hočem razlago, TAKOJ!« je še kar vpila. »No, midva nekako... hm... hodiva.« sem zamomljala in se obrnila stran od nje.
29. junij 2011
u37271
u37271
haha.okej neeext kul je.
29. junij 2011
u23904
u23904
next
29. junij 2011
u52564
u52564
»hodita? Uaau! Noro!« je rekla nekam zadihano. Nato se je sesedla na klopco pred šolo. »jaz grem v šolo. Nekaj moram pogledat.« sem ji rekla ter stekla noter. Poiskala sem Lea. Nič, rekla mu bom da tako ne bo šlo. Ne smem se zaljubiti vanj, ker bi me to čisto strlo. Če hoče punco naj si poišče katero drugo. Nažalost sem ga našla v družbi prijateljev. Obraz se mu je za trenutek pomračil, nato pa se je nekako prisiljeno nasmehnil. »Leo, lahko govorim s tabo?« sem vprašala preplašeno, saj je vame zrlo 5 nenavadno začudenih fantovskih obrazov. »ja, takoj, samo še nekaj. No, fantje, tole je moja punca, U-u...« »Ula.« sem mu pomagala saj se očitno ni spomnil mojega imena. Nihče od njih ni nič rekel, razen Setha. Njegovo ime sem seveda poznala. Bil je najbol... kako naj rečem? Bil je najbol normalen od vseh 5 fantov, ki so stali pred menoj. Pa še eden najbol lepih ljudi na tej šoli, zato je njegovo ime poznala vsaka punca. »končno Leo. Čestitam.« je rekel in se široko nasmehnil. V obraz sem verjetno postala podobna gasilskemu avtu. »no kaj si hotela?« me je vprašal Leo malo tiše, da sem ga lahko slišala le jaz. »Amm... nič. Moram na stranišče.« sem rekla in stekla proč. Izgubila sem ves pogum in izpadla popovna koza.
29. junij 2011
next!!!!!
29. junij 2011
next
29. junij 2011
next
29. junij 2011
u52564
u52564
»uff.« sem zavzdihnila ko sem pritekla v stranišče. Zaslišala sem šolski zvonec, vendar se nisem premaknila. Ahh, ena ura špricanja mi že ne bo škodila. Mama se bo nekaj časa drla, ampak saj je vseeno, bo vsaj malo natrenirala glasilke če že drugega ne more. Počakala sem še 10 minut nato pa odšla na hodnik. Sprehajala sem se gor in dol in poslušala glasove iz učilnic. Počasi sem prišla do fantovskega stranišča. Nekdo notri je vpil. Vrata so bila priprta zato sem pač pogledala. Neopazno seveda. »o moj bog.« sem zašepetala ko sem notri videla Lea in še enega fanta. Nisem videla kdo je bil, saj je stal preveč v levem kotu. »A zdaj imaš že punco?!« se je zadrl na Lea. »pa saj je samo... no, nič ne pomeni. Plačujem ji da hodiva.« je rekel Leo panično. Ha! Nič mi še ni plačal, lažnivec. »vseeno. Ne moreš imeti punce če hodiš z mano kreten!« mu je odgovoril neznanec. Čakaj malo! KAJ?? Saj ni rekel da... »ah nehaj Jan. Saj veš da imam rad samo tebe.« sem zaslišala Leov glas potem pa se je zgodilo nekaj česar si še v sanjah ne bi mogla predstavljati. Nekaj kar je povzročilo da mi je postalo slabo... poljubila sta se. No pa saj ne da imam kaj proti isto spolono usmerjenim. Ne, če ni istospolno usmerjen ravno fant, ki me je pred pol ure poljubil pred šolo. Oohh, le koga vse je poljubljal preden je poljubil mene. stekla sem na stranišče in bruhala.
29. junij 2011
u49221
u49221
Next, fuL fajna zgodba^^
29. junij 2011
u52564
u52564
hvala.
29. junij 2011
nexxxxxxt!!!!!!!!
29. junij 2011
next