Forum
To je moja prva zgodbica in upam da vam bo všeč
Hodim po hodniku naše šole. Temno je.... ne ni temno mračno!!! Komaj kaj vidim nato pa me zgrabijo močne roke. Zakričim in........ sem v svoji sobi, v postelji zbujena sredi noči. Srce pa mi udarja tako močno, da ga slišim v glavi. Zadnje noči tako težko spim ne vem kaj se dogaja z mano. Zaspim nazaj. Zopet hodnik, vendar se vse odvija hitreje po odsekih. Vendar prijem roke prepreči moja budilka. Po eni strani sem ji hvaležna, saj je preprečila že spet tisti moj krik po eni strani pa bi rada še dremala. Vendar ne! Šola je moram vstati.
Sem Iris. Stara 16 let. In živim v Los Angelesu. Skupaj z mamo in........ mojo ranjeno platjo. Ne več živim očetom umrl je.... v nesreči. Ne zdaj še ne bom govorila o tem preprosto ne morem. Očeta ne morem kar pozabiti mami se ne upam zaupati zaupam pa se lahko le nekomu, oz. nečemu za katerega vem, da me ne bo izdal. Moj dnevnik. Zato se mu zelo rada zaupam, ne bo kompliciral, in take stvari. Od očetove smrti (nesreče) pa nisem zadrta tudi jaz ampak moja mama. Ne more ga preboleti in ga verjetno tudi ne bo. Kar je zame kar sreča. Na začetku, ko sem prišla v gimnazijo sem bila izredni komunikativna in imela sem nekaj prijateljic..... zdaj pa nič več. Sama sem in zadrta. Še mama ne ve več veliko o meni le dnevnik vse ve..........

Iris
Vas zanima kaj sledi? Se bo Iris, ki tako žaluje za svojim očetom pobrala? Se bo v njeno življenje
vključil tudi kakšen fant? Bo zopet dobila nove prijateljice? Če te zanima nextaj! pliiiiis.
15. marec 2012
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
next nujnooooo kulsko je! obvešči me
15. marec 2012
neeeeeeeeeeeext! Piki šikii glasuje za to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
15. marec 2012
hwala lahk obveščata naprej?
15. marec 2012
Nadaljevanje:

Vstala sem se oblekla pozajtrkovala in odšla v šolo. Ko odhajam v šolo nisem nikoli živčna. Ne vedno mi je prav vseeno ali grem v šolo ali ne pač neprijetna obveznost, ki jo moramo dati vsi skozi. Pretirano živčna pa ponavadi nisem bila tudi iz razloga, da sem se sproti učila. Tako me nikoli ni bilo strah, da bom ne napovedano vprašana. Potrebovala sem nekaj, da me bo zamotilo in mislim, da je učenje kar dobra zamota. Cele dneve pač ne morem pisati v dnevnik. Poleg tega pa iz šole nisem želela prinesti slabe ocene, saj je bila mama (ime ji je Ann) že tako na robu. Prav tako kot jaz. Nisem ji želela povzročati dodatnih skrbi. Od nesreče je le-samo mesec. Nesreča je tudi mene zelo močno prizadela in, ker vem kako je ji ne povzročam skrbi. Povrh vsega pa se bolje počutim z dobrimi ocenami kot slabimi. Torej nikoli nisem bila preveč živčna, le danes sem bila. Le zakaj? Morda zaradi nove sošolke, ki pride! "Ne bodi no neumna Iris! Saj dobro veš, da se ne bosta ujeli še posebej če je komunikativna! Ali pa? O ne danes vrne matematiko! Bom dobila slabo oceno? Kaj če dobim slabo oceno? . Res sem Tako sem živčna! Čudno! Sama sebi se zdim čudna! Mene tako skrbi zaradi ocen mojim sošolkam pa dol visi. Sploh pa Iris! Zakaj bi bilo čudno če bi dobila slabo oceno? Res, da si se učila kaj če si se slabo naučila? Ahhh kako sovražim to svoje prepiranje sama s sabo!" S temi mislimi sem prišla
do šole.
Hmmmm............. kaj mislita? Je Iris vznemirjena, ker čuti, da bo dobra prijateljica z novo sošolko? Ali pa bo dobila slabo oceno? Kaj pa če je razlog čisto drug?
Naj nextam?
15. marec 2012
itaqqq! Pomoj je razlog nouva sošolka! Neeeeeeeext!
15. marec 2012
next !
16. marec 2012
u62735
u62735
neeext!! Začetek mi je ful všeč
16. marec 2012
po moje je en fant po imenu rečmo: jessie (k je ime za punco in za fanta) in so ga zamenal za punco pa se bo vanga zatreskala!

DRGAČ PA:
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
16. marec 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
16. marec 2012
next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next nextnext next next next next next next nextnext next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next next
16. marec 2012
prosm ne tok dolgih nextov spamat
NEEEEEEEEEEEEXT!!!!!!!!!!!!!!!!!
16. marec 2012
Ja prosim ne tok spamat sej bon enak hitr nadaljevala!En next je cist dost.Bom nadaljevala hmau.
16. marec 2012
Nadaljuijem:
II. POGLAVJE

Prišla sem do šole in pred vhodom se je zbralo veliko deklet iz našega razreda, ki so stale v krogu. Stopila sem bliže in videla, da v sredini kroga stoji nova sošolka. Moje sošolke pa so jo "kokoškasto" spraševale takoooo nepomembne stvari. Svojim sošolkam vedno pravim Zmedene kokoši, potem pa se zgrozim, ko se spomnim, da sem bila nekoč tudi jaz ena izmed teh kokoši, opravljala sem, osvajala fante, spraševala butaste stvari.... da, taka sem bila vse do očetove nesreče, od takrat se počutim kot, da manjka četrtina mene. Ko sem odšla mimo gruče "kokošk" sem se nasmehnila novi sošolki, saj verjamem, da je bedno stati tam in tiho odgovarjati na vprašanja, ki so tako nesmiselna in za človeka, ki ga ne poznaš preveč osebna. Saj so jo spraševale: "Koliko fantov si že imela?" in "Zakaj ste se preselili v Los Angeles?". Nova sošolka pa mi je namenila hvaležen pogled. Le zakaj? Da, vem zakaj. Zato ker je videla, da so na tej šoli tudi normalni ljudje! Nee, saj se zafrkavam. Hvaležen pogled mi je namenila, saj je videla, da jo vsaj nekdo razume.
Zvonilo je. Vsi so prišli v razred le jaz ne, saj sem odšla vanj že prej in v njem brala in poslušala svoj IPod, saj sem bila zelo živčna. Branje ter poslušanje glasbe pa me sprosti. Takoj, ko so se vsi posedli razen nove sošolke je v razred vstopila učiteljica. Vsi smo vstali ter jo pozdravili, ona pa nam je dejala naj sedemo. "Torej," je začela "Kot veste je danes prišla nova sošolka, o kateri govorite zadnja dva tedna (zardela je). Ime ji je Alisson in prihaja iz Londona. Upam, da ji boste na začetku v kakšno pomoč. Mislim, da je to vse kar bi o njej morali vedeti z moje strani več pa jo vprašajte sami.! Nato je pogledala Alisson. " Alisson sedela boš poleg Iris (pokazala je na prazen prostor poleg mene)." Alisson je z nasmeškom na obrazu prišla do mene. Pozdravila me je. Nato pa je učiteljica rekla: Iris prosim, da na začetku malce pomagaš gdč. Alisson, saj za vse še ne ve kje je." "Prav." sem ji odgovorila. Nato pa je znova začela: "Kot veste ste prejšnji teden pri meni pisali matematiko, vse sem že pregledala in danes vam vračam teste. Nad nekaterimi sem kar razočarana." Po teh stavkih je začela razdeljevati teste. Jaz sem svojega dobila na zadnje, učiteljica pa je rekla: "Gdč. Johnson tega pa od vas nisem pričakovala ponavadi je vse pet." To je rekla nato pa mi dala test. Pisala sem +3.

Alisson

Le kaj se bo zgodilo? Bosta Iris in Alisson postali nerazdružljivi prijateljici? Bo Iris močno skrbelo zaradi trojke?
P.S.
Veronika.Sexy ja sem razmišljala o takem nadaljevanju ampak sem se odločila za takega kot je zdaj, saj ne želim, da bi takoj ustopili v njeno življenje fantje. Drugače pa ja bodo prišli v njeno življenje tudi fantje, morda ne samo en................
17. marec 2012
u62735
u62735
next!!!!
17. marec 2012
next!!
17. marec 2012
neeeeeeeeext!!!!!!!!!!!!!!!!
17. marec 2012
next
17. marec 2012
next
17. marec 2012
nextam
III. Poglavje

Da, z Alisson sva se odlično ujeli. Razumeva se zelo dobro čeprav nimava veliko skupnega. Jaz sem včasih plesala, bila sem strastna plesalka vse do očetove nesreče. Od četrtega leta sem plesala vse do očetove nesreče. On me je najbolj vzpodbujal mi stal ob strani. Zato sem nehala plesati, ples me je vezal na toliko spominov na očeta, da sem vedno, ko sem začela plesati, začela jokati. Tako sem nehala. Alisson pa pa jaha! In to tako navdušeno! Igra pa tudi flavto (prečno). Jahanje pa ji pomeni vse na svetu. Poleg tega sem jaz edinka ona pa živi z dvema bratoma in eno sestro. Skupno pa nama predvsem je , da sva obe brez očeta, jaz dobesedno ona pa ne čisto dobesedno. Njen oče se je ukvarjal z nafto pred tremi meseci pa je dobil super ponudbo iz Aljaske. On jo je seveda sprejel, saj to prinese veliko zaslužka. Tako, da tudi Alisson zdaj ni preveč vesela. Skupno pa nama je tudi to, da imava obe malo prijateljic. Vse to sem o Ali izvedela iz pogovora pri kosilu, ko sva se usedli skupaj druge pa so naju verjetno šimfale, vendar nama je bilo čisto vseeno. Če niso zadovoljne s svojim lajfom, da se morjo ubadat z življenjem drugih. (Drugače pa me je Alisson prosila naj jo kličem Ali, saj ji je to ljubše). Po kosilu sva obe odšli domov, prej pa sva se še zmenili, da se bova jutri dobili v patrku, da Ali razkažem okolico in tudi šolo.
Verjetno pa vsa tudi zanima kaj je bilo z mojo plus trojko? Ja, mhm bilo je zanimivo in zame nepričakovano. Prišla sem domov, se usedla za mizo v kuhinji (kar nikoli ne počnem) in iz torbe povlekla moj test matematike ter ga pregledovala. Mama je seveda odkrila, da nekaj ni prav zato je stopila do mene in me vprašala: "Kaj je Iris?" "Tri sem dobila pri matematiki." Nič hudega "mi je odvrnila ter se mi nasmehnila. "Res?" "Da, nisem jezna nate. Za svoja leta si tako ali tako preveč resna.In pridna" Nasmehnila se ji. " Matematiko pa imaš tako ali tako zaključeno pet. Brez skrbi ljubica." Objela sem jo ter zajokala. Kar naenkrat so iz mene privrela čustva, kaj se dogaja ta mesec z mano, zakaj se toliko učim, kako pogrešam očeta, ki je bil tako pozitiven, prijazen, polen humorja............................. Pogovarjali sva se še celo uro tudi ona se je meni zaupala mi povedala kako ga tudi ona pogreša. Imeli sva res odkrit in prijeten pogovor. Po njem pa sem se počutila lahka kot peresce!

Kaj se bo zgodilo jutri v parku?Mislim, da se bo zgodbi kmalu pridružil še fant.
Lahko poveste tudi kako mislite, da se bo zgodba razpletla.
17. marec 2012
next
17. marec 2012
u82007
u82007
Next!
18. marec 2012
u63625
u63625
Nextaj!
18. marec 2012
next!
18. marec 2012
next!
18. marec 2012
next!
18. marec 2012
u62735
u62735
nexti nujno.!
18. marec 2012
[[[269945499754050]]] [[[269945503087383]]] [[[269945496420717]]] [[[269945493087384]]] [[[269945489754051]]] [[[269945659754034]]] [[[269945666420700]]]
[[[269945656420701]]] [[[269945669754033]]] [[[269945663087367]]] [[[269945746420692]]] [[[269945749754025]]] [[[269945756420691]]] [[[269945753087358]]]
[[[269945759754024]]] [[[269945896420677]]] [[[269945899754010]]] [[[269945903087343]]] [[[269945909754009]]] [[[269945906420676]]] [[[269946073087326]]]
[[[269946079753992]]] [[[269946076420659]]] [[[269946069753993]]] [[[269946066420660]]] [[[269946149753985]]] [[[269946159753984]]] [[[269946156420651]]]
[[[269946153087318]]] [[[269946146420652]]] [[[269946256420641]]] [[[269946253087308]]] [[[269946263087307]]] [[[269946259753974]]] [[[269946249753975]]]
18. marec 2012
zakaj nedela
18. marec 2012
ja bravo tea, dobra zgodbica!
18. marec 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg