Forum
Moje ime je Maja in stara sem 15 let.Imam bff Emo .Živim v štiričlanski družini:mama Andreja(slovenka),oči Jake (anglež) in še tečni bratec Nik.Že nekaj časa sm zaljobljena v Tima (ampak to naj ostane skrivnost).Obožujem risanje in predmet ANGLEŠČINO (saj sem mimogrede pol angležinja).
JS:

17. januar 2014
Ema:

17. januar 2014
mami Andreja:

17. januar 2014
oči Jake:

17. januar 2014
butasti bratec Nik:

17. januar 2014
Tim:

17. januar 2014
rabim neki nextov
17. januar 2014
next
17. januar 2014
neeeeeeeeeeext
17. januar 2014
neexxt
17. januar 2014
neeeeeext
17. januar 2014
HVALA nextam
.............................................................................................................
Danes je biu d best dan ever.ZEmo sva šle u šoping (kjer sva u eni trgovinci naletele na enu res kul oblekco), pa sva zraven naletele še na tole:
SI ENA IZMED NAJLEPŠIH PUNC NA ŠOLI?
če si se prijavi na naše lepotno tekmovanje
Pokliči nas na našo tel.št. in nam zaupaj ime priimek in starost!!!¨
VSO SREČO!!!
tel.št:040564398
Seveda sva z Emo kar ponorele od veselja in sva takoj poklicale.
Ko je prišla mama domou je najin pogovor potekau takole:
M-mami J-js
M:Maja kako si se imela z Emo?
Jupr,a veš da sva se prijavle na eno tekmovanje?
M:Zakaj se pa gre?
J:AH,samo lepotno tekmovanje
M:Maja to je že neumno,da dekleta oz.otroke ocenjujejo po lepoti...
J:Mami,js nism dojenček
Mrou bom uprašala Jakeja
............................................................................................................
24. januar 2014
nova bravka
23. februar 2014
in ja next
23. februar 2014
next
24. februar 2014
jeesssssssssssss,oči je itak reku ja in res sm vesela...ampak no ja če tako pomislim pa sm tut zaskrbljena kako bom ponižana če slučajno pridem na zadnje mesto...ah,če razmišljam o tem me začne kar boleti glava.Torej danes smo u šoli pisali test matematike (ki mi gre tudi zelo na živce in sm jo najbrž pisala zelo slabo) ,poleg tega pa sem dobila paket iz Španije,najbtrž od moje tete,ki živi v Španiji in mi zelo pogosto kaj pošlje (pogosto kaj zelo lepega) torej danes mi je poslala neko zelo luškano oblekco.Zraven paketa pa je bilo v nabiralniku tudi pismo :
DRAGA Maja,
upam da ti bo oblekca zelo všeč,kajti komaj čakam naslednji vikend ker ti moram nekaj zelo pomembnega povedati.
Teta Karin
Lekaj je tako zelooooo pomembnega da se bo teta vrnila iz španije samo zato da mi nekaj pove?
26. februar 2014

tetino darilo
26. februar 2014
upam da je ok? za vikend napišem nadaljevanje
26. februar 2014
u169854
u169854
next
04. maj 2014
u169854
u169854
Nova bralka