Forum
vsak dan bom napisaala nekaj ..govorila bom kaj se mi je zgodil tist dan ..moja čustva
prvič pišem to tko da jahh.

boš bral/a?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

13. julij 2012
okej tut če samo 1 bere bom še useen pisala
13. julij 2012
za začetk bom mal povedala o seb

sem Sara ..stara sem 14 let in moj lajf je kr zakompliciran
imam enga brata Aljaža starejši je 2 leti, ahhh skoos se kregava, pa se mava še useen rada
rada mam živali, doma mam 2 mačka ki jih totalno obožujm..usakič ko vidm kkšnega psa na cesti pomislm kolk rada bi mela psa,čeprou mi soseda dovoli da njenega mopsa ( Tarik) ven pelem saj ma ona novorojenčka starega 2 tedna ....tudi otroci so del mojega življenja in si želim postati vzgojeiteljica tako kot moja sestrična Ana .Ona je moja starejša sestrična (stara je 23 let) in je že vzgojiteljica,njena sestra(moja druga sestrična) je moja najboljša prijatlca Lara stara je 13let ..nekaterim se zdi čudno da je moja sestrična moja bff , men je pa to čis luštn ker ona živi nad mojo babico in dedkom z sestro in mami (Mateja) ja starša sta ločena že od Larinega četrtega leta...stalno hodim k njej čeprav živiva daleč stran.
V šoli sem prav dobra in sem tut ponosna na to . sošolke so čist uredu razn 2h razvajenk ena je Neja ona je še kar prrjazna ampak skos govori kok je debela pa take fore ker je velka 166 pa teška 42 kil joooj ženska suha si k prekla pa to guvuriš. to je ponavad da bi mal pozornosti dubila
ta druga razvajenka je pa Neža. Ahh ona je pa bol taka.. usak dan gre ven ( u lj pa te fore) in ja je tut dost nesramna.Dostkrat se zafrkava iz mene da kao smrdim.Kaj pa ti ženska js usaj deodorant uporablam ja ka pa ti?! ja mi2 se stalno kregava ene parkrat sm jo že usekala ker mi je šla na žiuce ahjaa...neka druga sošolka Teja pa je super prijazna njo poznam že od mojga 3ga leta v vrtcu in že takrat sva se "ujele" ja pa tut mamice sta dobre prjatlce in gremo velikrat skupi na morje.
in ko smo že glih pri sošolkah in sošolcih vam loh tut povem o mojmu debilnemu sošolcu Aleksu...nenehno me v šoli zmerja in spraula ob žiuce stalno sem pri naši šolski psihologinji zarad njega..ja js tut usekam...nažalost...čeprou vem da nasilje ni rešiteu, znam samo to.

ja to pač sem js hotla sem se že spremenit pa žou negre :/
life is hard, but you gotta get through it.
13. julij 2012
u99660
u99660
Ful dobr!!! Nextt
13. julij 2012
u25317
u25317
neext
13. julij 2012
next
14. julij 2012
u45603
u45603
next!!
14. julij 2012
next
25. julij 2012
a bi kdo bral
http://www.igre123.com/forum/tema/nora-ljubezen-na-prvi-pogled/38986/
orosti ker oglaujem
09. avgust 2012
Dragi Dnevnik,
jaaa počitnce soo, čeprou je sam še en mesc ahh bom pa usaj še to uživala.
Trenutno sem pri Lari na njenmu računalniku.Do zdej nisva počele nč kj razburljiuga, ustale pojedle pa šle pred tv, pa še nč dobrga ni blo
+ tega je pa dol pr babicii prespau še moj brt jaa in skoos teži,kot vedn je igrou pokemone na gameboyu jaa vem da je str 16 ampak on še vedno to igra.Jahh on je bl tiste sorte gikou al neki
večinoma časa preživi na računalniku zato pa tut nima punce pa ni took družabn drugače ga pa podpream pr usm kar dela razn igranju igrc.
No zdele sta pršla teta pa brt domou ker sta bla u Ljubljani ker sta šla iskat šolsko torbo.

Jst pa razn tega da tuki pišm, se pa tut dopisujm z enmu bolšmu prjatlom, spoznala sva se prek mojih prjatlc, na internetu.Res je da je on 90 km stran od mene zato sse pa u živo še nisva vidla sva pa planerala da bo on enkrat prekolesaru do mene pa da bo z mano kamperu zuni.

jooj teta mi je začela težit da nej grem psa vn pelat,čeprou je ps od Lare pa ona nemore ker kavo kuha.
brb
10. avgust 2012
u45603
u45603
next
10. avgust 2012
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg