Forum
u36412
u36412
3.3.11
PD!
Naj se predstavim. Ime mi je Veronika, prijateljice no ubistvu vsi me kličejo Vee, izgovori se Vii. Stara sem 14 in hodim v deveti razred devetletne osnovke. Kul an? Mam najboljšega mega in d best prjatla Kevina, čeprav js do njega čutim čist drgač. Pač sej veš. na L se začne. Tebe sem kupila zato, da mi boš pomagau skozi najstniško življenje in ne boš sam tih! Še posebej pa bi rada da mi pomagaš dobit Kevina! No prijateljev mojega spola žau nimam, ker so itak vse bedne. No in zato sem te imenovala Presveti Dnevnik. Ta presveti si zapomni saj mi pomenš vse, mislm no, Kevin mi pomeni vse. Ti si pa tkoj za njim. Mam še nekoga ki mi pomen ceu lajf, no ta mi pa vse pomeni,celo več kot Kevin in to je moj kuža Roni. Pa sej pasma ni važna. Zej pa bom šla v album pa bom odtrgala slike ven, da boš videl kakšna zgledam, kakšn je Kevin in kakšen debelinko je Roni.

~Jss:

~Keviiin:

~Roni:

P.S.: A sm lepaa? Kevin je tut cukr an? Pa da ne pozabm na Ronija. Ful smo lepi..mala družinca...♥

Boste brali? Nextala bom tut če ne boste ☻

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

02. julij 2011
u36412
u36412
Aja pa Kevina si lahk tut drgač predstaulate zto ker LEPE emo fante se tško dobi na net.
02. julij 2011
u43161
u43161
next!!
02. julij 2011
nexti
02. julij 2011
u53440
u53440
Žiujo.!
Sm Hanx ッ sm nardila nou profil.
Am nimam časa nextat bom še dons sam bol pol.
03. julij 2011
NeXttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttttt!!!!!
03. julij 2011
next!
03. julij 2011
u53440
u53440
4.3.
PD!
Ne boš verjel! S Kevinom sem se poskušala pogovarjat o ljubezni in mi je rekel, da je na fhool zaljubljen v našo sošolko Marino! Marina, ki pa mi je včeraj povedala, da je v Kevina! Da nisi imel slučajno ti prste vmes PD! Dej no... pomagaj. Do konca šolskega leta morava bit poročena! xD No sej je hecam sam res je kjut. Aja pa mama je ugotovila, da sm u Kevina. No, Kevin še ne. Rekel je, da sm the best frendica in si boljše ne more predstavljat. In ko mi je to govoru in me gledu sm zdej zdej mislila, da me bo kušnu. Mmmm... o šit,mama gre. Dnevnik, jutr se slišva! Oz. piševa.

P.S. Odgovori! Ne bod sam tih!
03. julij 2011
next.
03. julij 2011
u15040
u15040
Next
03. julij 2011
u53440
u53440
5.3.

PD!

Kevin je predlagu če bi hodilaaaa! *__________* IN JS SM REKLA NE!
ker sploh ni reku da je končal z Marino. To se mi zdi vse skup čudn.
Jutr ga bom vprašala, kako kaj love z Marino, čeprav sva skregana zaradi mojega NE-ja.
Poleg tega, veš kaj? PRAV BRIGA ME ZA NJEGA! V tem trenutku sm neskončno jezna nanjga. Marina je grda, debela, zavaljena in ima čudno faco. In on jo lova. In še nekaj: dons mi je Marina rekla, zkaj bulim vanjga. Ko sem rekla "zagledala sem se" je rekla: "pri njem ne boš dobila šanse krava umazana" No in pol js čudak sm šlau wc se gledat kje sem umazana! In ko se je prismejala v wc me je postalo tako sram, da....da....no nwm!
Jutr ti obljubim, da bom v ta dnevnik pisala z nasmehom, ker bova s Kevinom hodila! Obljubim! No, ne obljubim, ampak zagotovo! Pa še Marina in tisti njen važen nasmeh, s katerim osvaja fante (!!!):

P.S. Ukazujem ti, da mi jutri pomagaj!
P.S.2 Za pomoč se bom zjutraj zeeelooo naličila
03. julij 2011
neeeeeeeeext
03. julij 2011
neeeeeext
05. julij 2011
neext!!!!
poglej še mojo zgodbo!!!!je tudi ljubezenska pa je zgodba, ki se je zgodila meni !!!!
http://www.igre123.com/forum/tema/najina-zgodba/20258/
05. julij 2011
u32708
u32708
neeeeeeeeext(:
05. julij 2011
next
05. julij 2011
u53440
u53440
6.3.

PD!
Kevin je spet predlagu če bi hodila in tokrat sm le privolila.
Dones sva šla u park.Obnašu se je ful čudn, tko kot da bi me vrtu okrog prsta.
Ko se je vse vč tko obnašau sem ustala, se obrnila na petah in odšla.Kakšna trapa sm! In ti? Ti stojiš in se mi smeješ! Zaradi tebe sva v petih minutah prekinila razmerje. O, kako bi te udarla! Ja no pol smšla domou in se cmerala. Za vse skup si kriu ti! No zej se bom začela spet jokat. Adijo.

P.S. I do not trust you anymore
15. avgust 2011
next
15. avgust 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg