Forum
Pogovor : MIA,TINA

mia:

tina:

T: Mia!!!! nisi NAVDUŠENA???? Čisto novo šolsko leto je! V TRETJEM LETNIKU smo!!! SAMO ŠE LETO DNI, PA BOMO VLADALI ŠOLI!!!! Oh, mimogrede, super frizurco imaš.

M: Res tako misliš, Tina? Glede moje frizure? Z mami sva včeraj peljali Rockyja v Frizerski salon Astor Place, da so ga prvič postrigli. To je bil na praznik dela edini odprti frizerski salon. Ker Rocky kar ni nehal kričati, sem predlagala, da najprej meni postrižejo konice.Tako bi videl, da ne boli. Priznam da sem bila osupla, ko so privlekli na dan aparat za striženje!

a nadaljujem????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

15. februar 2011
u31885
u31885
next pa kdo si ti tina al mia
15. februar 2011
jas sem mia

T: Meni se zdi super. Taka si kot Audrey Hepburn v rimskih počitnicah. Kaj je rekel Michael, ko te je videl????

M: Odkar sem se vrnila iz Genovije, ga še nisem videla. Ampak nocoj se dobiva v Carju rezancev. Komaj ČAKAM!!! Pravi, da mi mora povedati nekaj ZELO POMEMBNEGA, česar mi ne more povedati po telefonu ali v kratkem sporočilu.

T: Za kaj misliš, da gre???? In pri Carju rezancev? To ni ravno v njegovi bližini. Se še ni vselil v študentni dom??

M: Ne, ne še. Nekaj je narobe z njegovo namestitvijo. Mislim, da mi hoče povedati prav to. Mogoče se bo vselil v svoje stanovanje ali kaj podobnega.

T: O, MOJBOG!!! Si predstavljaš, da bi imel svoje stanovanje???? Nobenih cimrov, ki bi vaju motili. In imel bi svojo kuhinjo!!! Lahko bi ti kuhal romantične večerje!!!!!

Michael:

16. februar 2011
a nextam??
16. februar 2011
u35768
u35768
Next!
20. februar 2011
u25553
u25553
ej veš lahk tut napišeš
meg cabot
princeskin dnevnik
pa še neki. mija ma blondlase v obliki trikotnika. pa tina je bolj okrogle postave !!!
02. maj 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg