Forum
Pač pisala bom čist po resnici. Brata mam . In prijatla Tima.. bom napisala en del.

Sem Eva in imam 11 let. Danes me je zapustil mislim da najboljši prijatelj Tim ker sma se sprla.
Rekla sem , da hočem najti le prijaznega prijatelja , ki me bo imel rad. Rekel je naj ga poiščem. Srce me boli ker mi je to naredil res nevem kaj naj. Danes sem v šoli imela občutek da bo nekaj narobe. Gospodinjstvo sem dobila 4 , čeprav sem mislila da bo 2. Hvala bogu vsaj nisem brez compa. Danes ob 19:00 se začne moja naj Nadeljevanka ISA TKM ki jo že dolgo gledam . Čez en dan se konča. Počutim se zelo slabo zaradi Tima nevem če mi bo sploh kdaj oprostil . Nemorem nehati misliti na njega. V glavi mi bremeni velika krivda da sem kriva za vse , kar se mu dogaja in še več. Nevem kaj naj..

Next ?

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

25. januar 2011
u31627
u31627
nexttii plizz
25. januar 2011
Potem sem postala malo boljše volje in skušala pozabit na njega. Nekako mi je šlo a v glavi se še vedno nisem umirlia in počutila sem se kot da bi v srcu imela velikoo prazno luknjo. Upala sem , da mi bo oprostil . Potem sem šla na igre123 in začela pisati zgodbico in pogledala kaj se dogaja..komaj sem že čakala mojo najljubšo nadaljevanko..ni mi pa bilo všeč da se jutri konča. Lahko bi naredili še kako tako dobro ta mi je res zelo všeč. No potem sem šla malo od računalnika..
25. januar 2011
next ?
25. januar 2011
(bom pozneii )
25. januar 2011
Potem je spet prišel. Bila sem zelo srečna. Pobotala sma se. Veliko mi je pomenilo. Do moje telenovele pa je le še ura in nekaj. Komaj že čakam. Zdaj se z Timom pogovarjam in oprostil mi je ♥ Je iz Nemčije. Nemorema biti skupaj ker predaleč vkraj živima drugi od drugega zato nama je bedno in sma žalostna. Prej mu nisem verjela da me ima res rad in ugotovila sem da me ima kot prijateljico res rad. Trenutno je bolan in se mi smili. Potem boma naredila kamero in se smejala. Drug v drugega sma zaljubljena in všeč sma si , a nemorema biti par zaradi tega ker ne živima skupaj -.- On v Nemčiji jas pa v Slovenniji..
25. januar 2011
NeXtAm ?
25. januar 2011
Po seriji sem si oblekla pidžamo in šla gledat film Krvavi boj ali nekako tako je bil naslov. Film je trajal uro in nekaj nato pa sem šla nazajj na compa , delat dn in pripravit torbo, Nato se mse pridpravljala na spanje......
25. januar 2011
Bila je jutri šola. Potem sem šla počasi spat in nisem dolgo zaspala. Začela sem kašljati in vso noč sem kašljala ter začelo me je boleti grllo. Zjutraj sem morala v šolo z vnetim grlom -.- v šoli je bilo še bolj vedno kot nasploh saj sem mislila le na Tima. Potem je bila zadnjo uro Pevski zbor , pri katerem tako ali tako nisem morala peti ampak sem samo stala in sedela. Ko se je končalo sem bila vesela. Pograbila sem torbo , odletela v garderobo in se oblekla in obula. Potem sem šla domov. Najprej sem pokklepetala z mamo nato sem torbo vrgla spodaj pri omari in odšla v sobo. Prižgala sem računačnik in kliknila Tima..začela sma se menit.....
26. januar 2011
next ?
26. januar 2011
u6366
u6366
Japapapapappapapap nexti!!
26. januar 2011
u28683
u28683
NE BUDALA
26. januar 2011
ja rockgirl1 to si ti.
karin ja hvala bom nextala.
26. januar 2011
Potem sma se nekaj časa menla. Potem pa me je na enkrat vrglo z chatta. Poklicala sem očeta , da mi je pregledal copma in pogledal kaj je narobe. Ko sem se vpisala nazaj , sem mu vse povedala. Potem je rekel , da se gre tuširat . Najboljšše je bilo nek dan pri geografiji če pogledam nazaj.. ko je uččiteljica spraševala in naenkrat pokliče Tadeja. Ko ga je vprašala Tadej , kdo je astronavt ? Tadej odgovori : Astronavt je..človek.. ?! XD lol in vsi v smeh. No potem pa je Tim rekel da se gre tuširat. Odzravil je in se šel tuširat jas pa sem šla malo naigre123..
26. januar 2011
next ?
26. januar 2011
u28683
u28683
ne
27. januar 2011
ti pa drži gobec kurba. dajte vi kr povejte če naj nextam al ne ♥ rockgirl1 moremo prit k tebi domov in te skup vsekat =?! POvej ! LAHKO TAKOJJJJJ
27. januar 2011
Nato sem šla spat. Potem sem se nekaj časa na postelji premetavala potem pa končno zaspala. Mama mi je še skuhala čaj in ko sem ga popila sem res šla spat in zaspala. Potem je zazvonil alarm. Oblekla sem se , mama mi je že pripravila kakav , vzela sem šolsko torbo in spodaj spila kakav. Potem sem odslovila in se odpravila v šolo. V šoli spet ni bilo nič pametnega -.- razen to , da sem lahko malo prej pred koncem angleščine šla na pevske solo vaje Xd . Potem smo imeli še zadnjo 7 uro Pevski skupni zbor oz. skupno vajo. Potem sem končno prišla domov. Šla sem v kuhinjo , si nabasala testenine in jedla. Nato sem šla gor na compa pozdravit tima in se menit z njim. Čez nekaj časa je pozvonilo - bil je moj brat. Komaj sem se vsedla sem že morala leteti dol odpirat. Potem sem šla nazzaj na compa in igrala mojo najljubšo igrico WoW. Nato sem razmišljala , da se je serija Isa Ljubim te včeraj končala =( postala sem žalostna ker je bila ta serija res cool ♥
27. januar 2011
next ?
27. januar 2011
.........
28. januar 2011
next
28. januar 2011
boom
28. januar 2011
u35674
u35674
nextii plizzz
28. januar 2011
Nato sem šla spat zaradi šole jutri. Ko sem se zbudila sem vgasnila alarm se pripravila za šolo in odšla. Začela sem si misliti..ta petek še vzdržim pol pa vikennddd !♥♥♥ pa k Timu na icq. Nato semm prišla v šolo in smo se kartale lažnivca in mele 7 ur pouka. V razredu mi je bil en fant malo všeč amapk sem raje obdržala zase.Potem sem prišla domov in šla jjest pommfri. Bil je zelo dober potem sem pa šla na compa. Poklicala sem teto , in se zmenila da bom danes pri njej vadila za solo petje za nastop drugi petek (danes teden) ko sma se dogovorile , sem odložila in šla nazaj na rač. Postalo mi je bedno in šla sem pet potem pa sem se menila s timom..Na vaje grem ob 18:00.. komaj že čakam ! Čez eno uro viiiiiiii ♥
28. januar 2011
next ?
28. januar 2011
u35674
u35674
NEXTiii NUJNO!! Najbljj cooll storyy!!
28. januar 2011
Potem nekaj potrka na vrata........in prikaže se moj naj pirjatelj.. TIM !!!!!!!! Hallo Eva mi začne. MIslim da sanjam amapk sedaj gre zares. Letim k njemu in ga objamem potem pa vesela še poljubim. Nato čez nekaj časa mora domov =( kakšna škoda. Potem pride čez 1 uro moja teta in potrka na vrata ter pove - Eva ! Vaje za Strunam ! Jas pa zavpijem _: Jupi ! Ja ! Takoj komaj že čakam ♥ Grem si po budno , kapo in si obujem čevlje nato pa grema k njej domov na vaje. Zelo se veselim. Upam da mi bo šlo , saj sem malo prehlajena in boli me grlo....
28. januar 2011
next....
28. januar 2011
naj nextam al ne ?
28. januar 2011
Potem je me presenetila in vstopila k meni notr. Lahko sem se slekla saj sma vadile pri meni doma. Tako ali tako sem zelo prehlajena in je rekla naj raje ne pojem. Ponavljali sma besedilo kar je bilo zelo cool ♥ Tako cool , da sem od sreče šla še pol Titanica in The Power of Love zapet v eno mojo sobo za ples in petje. Potem sem šla nekaj pojest in nazaj na računalnik k Timu. Vedno se sladko poslovima in to tako : Rada te mam on Rad te mam in sladko sanjaj pa lepo spij poljub :-* Jas pa enako : ) kako je too cool biti zaljubljen ..................
29. januar 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg