Forum
hei se ines in tukaj vam bom predstavla moje vsakdaje življenje. kdor bere naj beri tisti ki pa ne bere pa pač ne bere vsak dan nekje v večeru vam bom pisala mogoče kak dan spustim

UPAM DA BOSTE BRALI
28. maj 2013
ZAČNEM JU3
28. maj 2013
hei sem že tu in pišem ok prvo vam bom povedala vso preteklost no torej imam dve sošolki ki sta noro zaljubljeni v dva ne bi imensko ispostavljala ker sta obedve na igrah masa graber in mrs. payne masa je zatrekana v enega iz b razreda medve sva a rezred zalči-mrs. payne pa v enega iz 9. razreda hp-ja (to je vzdevek za a. k.- hp-hlače pada, zato ker so mu enkrat pred vsemi hlače padle dol zato haha no maša pa je v paredižnika ( to je m. g. paradižnik pa ne vem zakaj)no jaz pa sem tudi v enega iz mojega razreda čeprav masi in zali sploh ni všeč meni pa je in to je..............HRČEK( Ž.M. HRČEK PA ZATO KER JE PREJ BIL MEDIKA TO PA ZATOKER JE DAl SVOJE RAVNILO NA KATERI JE BILA NARISANA MEDIKA , MEDIKA PA NI VEČ ZATO KER SO VSI IZVEDLI ZATO) v našem razredu so tudi lina ukvarja se s manekenstvom in je žal ni na igrah in tudi ni v nobenga (ampak pomoje ji je že nekdo všeč) potem poznamo tudi zarjo joj če po resnici povem mi je tečna samo zaradi nje je izvedo da sem v njega danes 29.5.2013 v slo uč. mi je v zvezek napisala hrček kot njegovo pravo ime zato ker sem jaz v njenega( MISLIM ZVEZEK) napisala n. l. ta ji je všeč pol pa še ediksa nisem dobila da bi zbrisala no pol pa je blo kosilo in ker je bil hp in paradižnik na postaji( bus ) smo mogli iti naa postajo GROZA (zakaj nisem vzela vsaj torbe zraven no da zdaj nekaj dobraga za maso povem no ko smo bili v trgovini so se ta sej veste premiakajoča vrata zataknila in paradižnik in masa sta tam stala in paradižnik je skušal odpret vrata in masa se ga je dotaknila seveda je bla cela happyin pol smo še mal čakali ker nisva vedi al bi špricaLI ali nebi (RES MI JE ŽAL DA NISEM ŠPRICALA) in potem sva tako šli v šolo ZAKAJ no in potem sledi najhujše ko smo prišli po hodniku za nemščino so mi druge punce ki so ostale v šoli povedale da so mi fantje brskali po torbi in pogledali v dz od slo pa v zvezek od slo in tam je ta zarja napisala hrček kak fajn in pol so baje hrčka zajebavali naj se sleče pred mano itd. JOJ in pol tak celo nemščio v tem so sodelovali luka karner ( največja budala ) nejc luetič (VEM ČUDNI PRIIMEK)potem ŽAN MARKSL ( i .... him )in luka marko ( ki ponavla za lujetičom )no in potem kočno grem domov po ZELO AMPAK RES ZLO NESRESNI NEMŠČINI joj . pol pa smo prišli domov pa sem mela pevski nastop ( NISEM VAM POVEDALA SOLO PETJA SE UČIM )no in zdaj pišem in se spominjam kaj se je zgodilo groza ok morem iti zdaj

PA-PA
29. maj 2013
AJA LAHKO PROSIM NAPIŠETE SAMO JA TISTI KI TO BERETE PLIS
29. maj 2013
u137048
u137048
Ja,sam neki a to pišeš svoj blog?Če ga ne dodaj par slik!Drugač pa next
29. maj 2013
ja moj je resnični
29. maj 2013
u137048
u137048
ok
29. maj 2013
hei spet tu KAKO STE KAJ no jaz nisem več tak ponižana kot sem bla. SEJ VESTE GDO je šel z tem bednim pevskim v bosno in jaz sem zelo nesrečna in ga do nedelje ni HELP ME no in zdaj ve cela sola alex ( ena budala iz 7 razreda je vzel mojo perenico in v nje našel gmejl od njega in jaz sem si narisala srčke in on je to vido ( to je že dolgo nazaj NAJHUJŠE JE DA CELA ŠOLA VEEEEEEEEEEEEEEEEE)) groza drugače smo pa danes v šoli dobili nacjonalne SLO:3 TJA:3 MAT:4 ( DRUGAČ MAM BOLŠE OCENE DA ME NEBI GDO NAROBE razumel)potem sem poskušala fante prepričat da bi mi vrjeli da nisem v sej veste koga no to je blo drugač pa je blo zlo tečno ker je deževalo ob štirih bi lahko šli starši pogledat nacjonalne teste pa sploh nisem povedala potem pa še v glazbeno nisem šla ................. ok more iti

BAY,pa faj se imejte
30. maj 2013
u137048
u137048
next
30. maj 2013
ne pišem več
31. maj 2013
zakaj si pa nehala pisat? haha
01. junij 2013
u140082
u140082
Ja.....žalostni smo!
08. junij 2013
u140082
u140082
Več zakaj je paradižnik? Zato,ker sem bla na busni in je bla pred trgovino ona reklama z paradižnik! Takrat sem spreminjala ime in sem mu dala zato tako ime!
08. junij 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg