Forum
Hojlaa.
Ta zgodba bo izhajala malo iz resničnega in malo iz neresničnega sveta. Ne bom govorila, kateri dogodki so iz real lijfa in kateri ne.
Pisala pa bom o meni in mojem življenju.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Da se vam kar najprej predstavim, da kasneje ne bom pozabila, joj, kako sem pozabljiva.
Ime mi je Valentina. Stara sem 14 let in najraje od vsega imam fotografiranje in modo. Too sem jas:

Imam starejšega brata Alexa, ki je star 19 let. Stalno mi teži. On;

Moja mami in očii, mami Teresa & očii Jose Miguel. Zeelo sta zaljubljena:

My love. Zaljubljena sem v nekega Maximilliano-ta. Ooooooh, tok je luštn, rees. Star je 15 let, en let starejši od mene:

. Okeej usi prawjo da je grd, ampak sploh ne wejo, kaj govorijo.
Julija pa Uršula, moji edini dve sovražnici, stari sta 14, tako kot jaz, nerazdružljivi sta, a ko združita moči sta nepremagljivi. Men osebno se zdita zlo zlo grdi.:

Hana, moja Bff, njo mam nairaaiš. Je najbolj razumljiva osebica u mojeem lajfu.:

Hanina ljubezen - Jureeee, tut on je cutiiiš, priznam. Star je 15, toliko kot moja ljubezen izgleda pa tako: [img]http://data.whicdn.com/images/21085542/AiSbkzLCEAAQ8d3_large.jpg:large[/img]

10.1.2012, doma, 22:00
Groza!!! Ko sem prišla iz šole, sem mislila, da tega ne bom nikoli prenesla. Naj vam povem. V šoli smo najprej pisali TIT, potem še MAT, zadnja ura je bila ANG. Tam smo se morali razdeliti v skupine. Moji dve prijateljici, no mislila sem, da sta prijateljici, sta takoj skočili k fantom namesto k nama z Hano - mojo bff. Sovražim ju...
Bila sem pri mami. Gledala sem španske limonade ali nekaj. Medtem me je poklicala Hana. Vprašala me je, kaj je za nalogo za ANG. Takrat sem se spomnila, da je tudi jaz nisem naredila. Hitro sem odšla domov, nato me je poklicala Uršula. Zanimalo jo je, kaj je za nalogo za ANG. Skoraj ji ne bi povedala, niti se ne oglasila, pa sem se, čeprav še sedaj ne razumem zakaj...
Ura je bila šele 8:00 in že sem morala v posteljo.
-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Neext.? *:
14. januar 2012
Neext.!! < 33
14. januar 2012
Neeext, kok dobr že na začetkuu.!!!!< 3333
14. januar 2012
O grozaa, kok hitr sm dobla 2 nexta. Tnxxx.< 333
14. januar 2012
Kok nextou še rabš.? Use ti podarim, da hit nextaaš.< 33
15. januar 2012
Še najmn 3.< 3
15. januar 2012