Forum
Odločila sem se da moj dan nebom skrivala v dnevniku ampak ga bom pisala tukaj.Vsak dan bom pisala no ja,včasih ko nebom imela časa nebom napisala.
PA ZAČNIMO:
Danes sem se zbudila zgodaj zjutraj,saj me je prebudil telefon.Oglasila sem se bila je moja prijateljica Katja:
(J-JAZ,K-KATJA)
J-ja
K-o sorry a sm te zbudila?
J-sej je okej
K-ja amm...mami je rekla da ne smem jt stabo skolesom v Gorenja vas kr gremo v Škofja Loka mal v shop
J-no prav zdej pa ćao kr sm zaspana
K-ćao
Prikinila sem.Hotela sem nazaj zaspati pa mi ni uspelo.Šla sem po stopnicah gor v kuhinjo kjer sem pogrela kakav in iz omare vzela piškote.Vsedla sem se za računalnik in brala neko zgodbico ki je res the best.Malo sem bila še na računalniku nato pa me je zmotila mami."Posoda iz stroja posprav"je rekla."ja ja"sem rekla in zavila s očmi nato sem šla pospravt posoda.Med zlaganjem posode sem se spomnila da bi lahko šla v Gorenjo vas po Lucijo.Lucija je sestrična od moje najboljše prijateljice Petre.Poklicala sem jo in rekla je da lahko pridem ker itak cel v hiš.Hitro sem vzela kolo in se odpravila brez da bi pojedla kosilo.Hitro sem prišla do Gorenje vasi kjer tudi hodim v šolo ampak so itak še počitnica.Bila sem zgodna,pre zgodna.Pred Lucijino hišo sem zagledala Lucijo.Ker je ona kmetica je hitro nahranila živali nato je šla na kosilo.Jaz sem jo počakala.Ko je pojedla sva se odpravile v njeno sobo.Pogovarjale sva se in nabijale musko na mojem novem telefonu."Veš da sem šla ta teden vsak dan h Petri,"je rekla."Aja,"sem rekla Luciji žalostno ker moje najboljše prijateljice že od šole nisem videla.Ona živi kar daleč v Lučinah."Hej!Kaj če bi jo šle obiskat?"mi je pridlagala Luc.Luc jo kličem ker se boljše sliši."Ja!!!"sem zavpila od veselja in jo objela.Hitro sva šle na kolesa.Celo pot sva se pogovarjale in jaz sem seveda jamrala ko sva mogli jiti po klancu.Kmalu sva prispeli.Zunaj sem zagledala njenega brata Nejca.Hočem še omeniti da je Petra in njen brat črnc.Njeni starši so belci in bila je verjetno posvojena čeprav nikoli ne prizna.Ko je bila v prvemu razredu so jo vsi zafrkavali zakaj si se tako sončila?Ali si padla v temno čokolado?Ampak jaz sem se za njo postavila saj mi je bilo vseeno če je bila črna.In še do danes sva BFF.Njen brat jo je poklical in je rekel da ima dva obiskovalca,jaz sem se skrila za steno ker naj bi bilo to presenečenje.Ko me je je zagledala se je skoraj zjokala jaz pa tudi.Stekli sva se v objem.Nato smo šli pogledati baby bunnie ki so bili res pikiji ;3Ko smo jih pogledal in pobojžal smo šli v hišo in igrali flašo resnice.Prišel je še Nejc,da bi bila igra bolj zanimava.Lucija je Petri dala izziv da mora Nejca poljubiti na lica.In res ga je!Res je bilo smešno gledati kako se je Nejc upiral.Kmalu sva šli nazaj h Lucijini hiši.Ugotovile sva da sva sami doma nato sva zavpili:"Party people in the house!!!"Zdrveli sva v dnevno in nabijali musko.Začele sva se obmetavati s povštri.Na koncu sva se začeli smejati kot zmešani.Šle sva na računalnik kjer je Lucija postala šlan od iger123.Njeno uporabniško ime je:lucija
29. avgust 2012
NEXT
08. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg