Forum
u23904
u23904
bila je sobota in s svojima prijateljicama melani in clarie sem šla na sprehod v gozd. A kar naenkrat sta izginili. klicala sem ju a ju nisem našla . Oh tam je bila svetloba in stekla sem bliže, kar naenkrat opazim da tam stoji moj izginuli brat.Lani je šel iz šole pa ga ni bilo domov.Veliko časa je minilo da sem se navadila na življenje brez njega in zdaj je stal tu pred menoj! "mar sanjam" odgovoril je da ne nato pa je začel nekaj govoriti potem da so ga ugrabili in bla bla bla.Kaj naj naredim gotovo so bile to le sanje in moram najti nek dokaz da so to le sanje ampak kaj. ozirala sem se okoli.Namesto da pa bi še naprej iskala dokaz da sanjam sem ga slepo vprašala "kaj so ti naredili" on pa mi je odgovoril "Pogej Alice nisem več tak kot ti.Razlikujem se od tebe ...

nadeljujuem

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. julij 2010
ja nadaljuj
01. julij 2010
u23904
u23904
mal bom še počakala
01. julij 2010
u23904
u23904
bom nadeljevala
01. julij 2010
u23904
u23904
jaz sem postal vampir je dejal vsa začudena sem ga pogledala on pa mi je samo prikimal nisem mogla verjeti. potem pa sem pogledala na ročno uro in opazila sem da je že zelo pozno on pa je dejal da moram iti preden sem šla pa sem ga vprašala če ga bom še kdaj videla in on je reku da. potem sem odhitela domov doma sem bila najprej okregana kje sem bila tako dolgo potem pa sem šla v svojo sobo in tam sem prižgala računalnik najprej sem se odločila preveriti mail ko sem se prijavila sem dobila sporočilo zelo sem se prestrašila in takoj vzela telefon in poklicala sem...
nadeljujuem
01. julij 2010
u21619
u21619
NeXXt!!
01. julij 2010
u23904
u23904
poklicala sem brata in mu pokazala sporočilo rekel je da bo ugotovil kdo je to naredil dejal pa je tudi da bom morala biti zelo previdana nekoliko pomirjena zaradi bratovih besed sem šla spat. ko sem se nasledne jutro zbudila sem se hitro uredila in šla čakat na avtubu šele takrat pogledam na uroin opazim da sem nekoliko pozna in da je bus že odpeljal šla sem torej peš kar naenkrat mi je postalo slabo in ko sem prišla v šolo mi je postalo še bolj pa čeprav sem zamudila bus v šoli ni bilo še nikogar le na moji omarici listek nisem vedela kaj narediti naposled sem se le odločila da...
a nadeljujuem?
01. julij 2010
ja dej nextej
01. julij 2010
u8763
u8763
ja
01. julij 2010
u23904
u23904
grem a me je bilo še vedno strah kaj če se mi kaj zgodi ko sem prišla do izbranega mesta sem tam zagledala volkodlaka na prvi pofled čudovito bitje a bilo mi je strah da mi bo kaj narediu. Ko sem stopila bližje ti si torej mlajša sestra vampirja. ne skrbi nič ti ne bom naredil s tvojim bratonm sva prijatelja in prosil ma je če te bom varoval nato pa sem jas vprašala če je on napisal tist besedilce naj pridem sm on je odgovoril o čem govorim in začela sem se zavedati da me nekdo od teh nadnaravnih bitji ne mara preveč. tay kot se mi je predstavil je dejal da se bodo on moj brat in vsi njuni prijatelji močno potrudili da me bodo zaščitili. jaz pa sem opazila da se za njegovim hrbtom nekaj dogaja in opazila sem da se je prikazal zelo velik volkodlak ki je napadel Taya ta pa mi je še zakričal brez besed sem ga ubogala a sem se bala kaj se bo zgodilo z njim
nadeljujem ?
01. julij 2010
u23904
u23904
a nadeljujem al ne??
01. julij 2010
u5963
u5963
jaa!!
01. julij 2010
u23904
u23904
ok
tekla sem in tekla dokler nisem prišla domov kjer pa me je čakal velik vampir in mi reklel da če nočem da se kirem od mojih bljižnih kej zgodi nej grem znjim premišljevala sem 1 minuto potem pa sem se odločila da grem sledila sem mu v velik črn avto pred tem pa sem morala poslati mami sporočilo da sem vredu in da me nekaj časa ne bo doma nato pa sem šla najprej so me odpeljali do letališča kupili so karte za let v USA. strah me je bilo s hkrati sem vedela da bodo tako vsi moji bližnji vredu saj mislila sem tako...

nadeljujem??
01. julij 2010
u23904
u23904
ko smo prispeli so me odpeljaliv lep hotel tam pa sem šla pred televizijo in jo prižgala nekaj časa sem gledala potem pa so bila na vrsti poročila in povedali so da se je v manjši državi zgodil grozen umor namreč izginilo je 10 ljudi in to vsi moji najbloši prijatli zdaj sem vedela da so me sem odpeljali samo zato kr bi drugače vse izvedela še naprej sem poslušala in izvedela sem da niso umrli naravne smrti ampak nihče še ni vedel kako so umrli. takoj sem šla do glevnega vampirji in ga vprašala kaj se gre on pa je odvrnil da če bom tiho da nebodo več pobijali a če bom komrkoli to samo bežne omenila bodo nadeljevali in pobili vse ki so mi kaj povedali nato pa so me zaprli v sobo in prstrašena ob enem pa tudi jezna sem šla spat.
nadeljujem al ne?
02. julij 2010
u23904
u23904

alice

njen brat
02. julij 2010
ja dej nadaljuj!!
http://www.igre123.com/forum/tema/jaz-in-on/5034/
02. julij 2010
neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!
02. julij 2010
u23904
u23904
ko sem se nasledne jutro zbudila sem se najprej prestrašila kje sem potem sem se pa vsega spomnila nato pa tist velik vampir pride not pa mi reče nej spakiram ker oni grejo. spet smo šli na letališče a kupili smo karte za v new york. ko sem prišla na letlo me je prisilil da sem poklicala mamo in ji lagala da je vse ok-ej ko smo prispeli smo se namesto v kakšen lep hotel z avtom odpeljali v neko zares staro hišo op pogledu nanjo me je obletel strah ko smo prišli noter je bilo nadvse kaj pa vem po vampirsko vse o vampirjih. potem sem šla v svojo sobo gledat poročila(v sobi sem imela TV) povedali so da se je v hotelu v arizoni zgodil umor 20 ljudi...
next?
03. julij 2010
u21437
u21437
dA
03. julij 2010
u8763
u8763
jaaaaaaaa naprej
03. julij 2010
u10862
u10862
daj neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!!!!!!
03. julij 2010
u6488
u6488
next!!!!!
03. julij 2010
gvh
03. julij 2010
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
03. julij 2010
u23904
u23904
in da tako kot v tisti mali držvi umrli nenavadne smrti potem pa sem opazila da moje sobe ne straži več nihč. in takoj sem zgrabila priložnist in šla sem v1. nadstropje tam pa me je čakal moj dragi bratec, Tay in še nekaj vampirjev in volkodlakov. a vseeno sem imela slab občutek vprašala sem ga kaj je on pa je dejal da je nekaj vampirjev ušlo pobegniti. niti besede nisem mogla spraviti iz ust saj sem vedela da bom morala celo življenje bežati a obenem sem vedela da obstaja rešitev ki mi lahko pomaga preživeti a nisem vedela če mi jbo kdo hotel izpolniti.
next?
03. julij 2010
u23493
u23493
ja nadaljuj takoj!!!!!
03. julij 2010
neeext
03. julij 2010
u6488
u6488
neeeeeeext!!!!!
03. julij 2010
u23904
u23904
rada sem brala zato sem zvedela da s strupom ki ga majo vampirji lahko sprenenijo člvek v vampirji bratu sem začela razlagati kako bi bilo bolje da me spremeni v vampirji in tako dalje a še preden sem dokončala me je odvrnil s tem kako sem še pemlada in da so mladi vampirji povsem podivjani in da bi bila jaz še bolj ker sem mlada a hkrati sem vedela da se bo čez čas udal. potem pa so se vampirji in jaz odpeljali z avtom volkodlaki pa so tekli peš. v prašala sem kam gremo on pa je dejal da je njegov prijatelj v anglji našel sled za njimi v angiji. a da je to na posebnem kraljevskem ozemlju in da bodo rabili nekega vampirja ki ga vampirska plemiška družina ne pozna in posvetilo se mi je kako ga bom izsilia da me spremeni? upala sem da še nima načrta saj sem mu mislila predlagati da bi...
next?
03. julij 2010
ja nextey!!!!
04. julij 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg