Forum
Pozdravljeni. To je moj drugi blog, ki bo malo drugačen od prejšnjega. V prvem blogu, ki sem ga pisala lani, sem pisala o sebi, moji družini, interesih. V tem blogu pa bom pisala predvsem o glasbi, modnih in lepotnih nasvetih, socialnih omrežjih in na splošno o stvareh, ki zanimajo nas, najstnike. Vmes bom seveda vključila svoje interese in mnenje. Če imate kakšno posebno željo o čem naj pišem mi prosim sporočite na zs. Potrudila sem bom pisati v knjižni slovenščini. Idk how I will do that .
Za začetek bom napisala nekaj o najstnikih.
___________________________________________________________________________________________

_________________________________________________________________________________________

Najstništvo je prehod v življenju iz otroka v odraslo osebo. V tem obdobju, ki je hkrati najlepše in najtežje obdobje v življenju, se marsikaj spremeni. Začnemo razmišljati drugače in nekatere stvari postanejo pomembnejše od drugih. Vseeno pa se ne moremo izogniti raznim predsodkom, ki jih imajo nekateri ljudje do nas. Z drugimi besedami, odrasli in starejši ljudje so nam pripisali nekaj lastnosti tipičnih najstnikov. Da radi dolgo spimo, bedimo vso noč, se nam j*** za šolo, smo obsedeni z glasbo, imamo svoje idole, radi jemo hitro hrano in sladkarije ( pica, nutella itd) in prijatelje postavljamo pred družino. Nekatere od teh lastnosti ima vsak najstnik a večina od teh je daleč od resnice, saj je vsak človek drugačen. Sama zase vem, da res, rada dolgo spim, a zato še ne bedim vso noč. Imam svoje glasbene idole, a nisem obsedena z njimi. Imam svojo osebnost. Tako kot večina imam rada sladkarije, bombone, pico, sladoled, čokolado,... A ne pretiravam. Imam močan karakter, sem direktna, vedno povem kaj si mislim, ni mi problem reči ne in veliko bi storila za tiste, ki jih imam rada. Ne maram, da se kdo norčuje iz mojega stila in okusa glasbe, saj menim, da ima vsak pravico do svojega stila in mišljenja. Za primer vzamem svojo BFF, ki je v marsikateri stvari moje popolno nasprotje. Je zelo mirna in tiha ter včasih pretirano sramežljiva, z eno besedo zelo nežna punca. Vseeno naju družijo iskrenost potrpežljivost in prijaznost. Kar hočem povedati je, da ima vsak človek dve plati. Svetlo in temno. Še najbolj zagrizen metalec z emo frizuro,pretiranim make upom na obrazu in nabijanjem glasbe ko hodi po mestu, je lahko v resnici zelo nežen in prijazen človek. Ljudi ne smemo soditi samo po videzu. In mislim, da je to pri nas najstnikih največji problem. Že v šolah se oblikujejo skupine, ki vase sprejemajo samo določene osebe s podobnim mišljenjem in interesi vodje. Z drugimi besedami, se najde kokoš, ki počasi okoli nabira svoje piščančke, ki ji sledijo povsod. Če se ne strinjaš z večino te izključijo. Postaneš izobčenec razreda. To se mi zdi totalno brez veze. Zakaj bi nek piflar, ki ga nihče ne mara zato ker se pač dobro uči bil slab človek? Ali, kako veš, da je sošolec, ki je glavna faca razreda res tako pogumen kot se dela? Nekateri najstniki spremenijo svoj videz in celo razmišljanje, da bi jih drugi sprejeli. Zakaj? Bistvo je v tem, da so se naveličali biti osamljeni in so zato obupani. Kaj boš imel od tega, če te bo neka skupina sprejela? Kot prvo, to nisi ti, to ni tvoja osebnost. In kot drugo, to niso tvoji prijatelji. Vedno jim boš moral dajati, ničesar pa ne boš dobil nazaj. Vsak človek je dovolj vreden, da se postavi zase in si poišče nekoga, ki ga bo sprejemal takšnega kot je. Zakaj bi se spreminjal zaradi nekoga. Bodi kar si. Poslušaj svoje srce. In nikoli ne misli, da je kdo boljši od tebe. S trudom lahko dosežeš vse kar si želiš. Enake možnosti imaš kot vsi ostali. Vsak lahko doseže kar želi. Samo voljo moraš imeti.
_________________________________________________________________________________________

________________________________________________________________________________________
● Upam, da vam je prvi next bil všeč
● O čem bi želeli da zdaj pišem?
● Next?
30. julij 2015
to si pa zlo lepo napisala res lepo , zdej pa lahk pišeš o najine smešne dogotke, al pa marsikaj v meni, če hočeš
30. julij 2015
good stuff... next... piši nekaj o glasbi al pa kej tazga... nč bat... me je Karin sem poslala...
18. avgust 2015
omg neeext!! *O* se strinjam respect!!
18. avgust 2015
next
19. avgust 2015
next
19. avgust 2015
hwala usm ki berete *-*
________________________________________________________________________________

Glasba
Moja najljubša skupina so Black Veil Brides, ki jo je leta 2006 ustanovil Andy Biersack. Sestavljajo jo Andy (vokal), Christian Coma-CC ( bobni), Ashley Purdy (bas) in Jake ter Jinxx ( kitara). Prej sem poslušala večinoma le pop izvajalce, skozi to poletje pa sem, potem ko sem odkrila to skupino začela poslušati rock, metal in punk. Veliko ljudi ima do takšne glasbe predsodke že zaradi stila izvajalcev in glasbe. Prevladujejo kitara in bobni, črna barva make up po celem obrazu in telesu in emo frizure. Večina jih meni, da ima ta glasba slab vpliv na poslušalce, da je to 'bogokletstvo' in da nagovarja k slabim početjem. Pa ste sploh kdaj pogledali o čem govorijo njihova besedila? Lahko zatrdim da so bistveno boljša od vseh pop izvajalcev. Redkokdaj govorijo o drogah, rezanju in pijančevanju, čeprav ' hejterji' prisegajo ravno na to. Če pogledamo primerjavo besedil pop izvajalcev- glasba ki se odobrava in rock- glasba ki se ne odobrava. Zamisli si, da si slabe volje, žalosten depresiven. Dokazano je, da glasba zvišuje razpoloženje. Kaj ti bo bol pomagalo? Da ti nekdo govori: You a stupid hoe, you a, you a stupid hoe ( Nicki Mina- Stupid hoe) ali Saviour will be there when you are feeling alone ( BVB- Saviour). Verjetno se strinjamo da to ta drugo. In prav zaradi tega obožujem bvb. V vseh besedilih najdeš verze ki te spodbujajo, govorijo da se nikoli ne predaj, bodi to kar si in se ne pusti vplivu drugih.
● Mɴᴇɴᴊᴇ ᴏ ᴘᴏsᴀᴍᴇᴢɴɪʜ čʟᴀɴɪʜ﹕
Andy Biersack- Ja, večina bi jih rekla, da je njihov najljubši član Andy ker se jim zdi najbolj privlačen. Tega ne bom zanikala, ampak jaz ga obožujem še iz neštetih razlogov. Všeč mi je njegov glas ker zna biti nežen in hkrati rjoveč, njegov pogled na svet, ki ga izraža skozi pesmi, njegov trud in vera v uspeh, njegova nežnost do ljudi, ki jih ima rad. In še 100 drugih.<3
Christian Coma- Christian je eden najboljših bobnarjev v zgodovini, všeč mi je njegov humor in način, kako igra z dušo in srcem. Z njim imam tudi veliko kaj skupnega, obema je najljubša barva zelena, oba rada gledava tv in oba imava rjave oči. In tudi smisel za humor <3
Ashley Purdy- Ashley se mi zdi najbolj kul ker zna biti prostaški ( včasih še preveč) in smešen ob enem. Pritegnila me je njegova ' punčkasta' narava in nežen glas, sovražim pa ko drugi ljudje mislijo, da je Ashley punca! Luškano se mi zdi da obožuje Hello Kity in roza barvo pa tudi njegova sramežljivost ga naredi posebnega- <3
Jake Pitts- Njegovi solo nastopi so eni najboljših in vedno znova me presenečajo. Jake je človek z ogromno talenta in predanosti in bi naredil vse za svoje pse. <3
Jinxx- Jinxx se mi zdi zelo odštekan član banda, posebnega ga naredi nejgova ljubezen do klasične glasbe in igranje violine. Ne morem reči, kaj igra bolje, violino ali kitaro. Nadela sem mu vzdevek ' joker' najbrž zaradi make upa, ki ga je nosil na začetku. Najina podobnost je, da sva oba oboževalca Metallice. <3
● Aʟʙᴜᴍɪ ɪɴ ᴘᴇsᴍɪ﹕
Ne bom ponavljala, da so vse njihove pesmi the best, ampak so mi nekatere ljubše od drugih in jih bom zato na kratko predstavila.
- We sticth these wounds
Iz tega albuma so mi najbolj všeč Knives and pens, Perfect weapon, Sweet blasphemy in The morticians daughter. Slednja mi je ena najlepših in najbolj žalostnih pesmi in ena redkih, ki mi privabi solze iz oči, ko jo slišim. Knives and pens ter Perfect weapon imata noro dober videospot in besedilo pesmi, ki jo dodatno izboljša Andyevo rjovenje hah. Sweet blasphemy pa je sicer ne zelo divja ampak ima pa najboljše besedilo.
- Set the world on fire
Je moj najljubši album, na njem je moja najljubša pesem Rebel love song, ki mi je všeč predvsem zaradi melodije in besedila še posebej pa refren. Fallen angels mi je največji hit, ima super videospot in kot vedno, besedilo. Potem sta tu God bless you in pa Set the world on fire, zdita se mi še kar podobni, le da se včasih sprašujem zakaj je Andy napisal pesem, ki poje o bogu, če sam ne verjame vanj. In pa še Saviour spet ena mojih najljubših pesmi, ker je polna čustev in v meni prebudi spomine.
- Rebels
Tak mini album s tremi pesmi ampak najbolj pa zažiga Coffin. To pesem bi lahko poslušala ves dan pa se je nebi naveličala. Svetoven mi je videopsot in Andyev make up, ki sem ga tudi že preizkusila hah.
- Wretched and divine
Kul album, s hitom In the end, ki je bila moja prva pesem, ki sem jo slišala. Wretched and divine mi je super pesem predvsem zaradi vsebine, I am bulletproof je ena mojih najljubših, prevzela me je melodija, ritem in besedilo. Lost it all pa spet ena bolj umirjenih pesmi, ki se na koncu razpoje in mi je všeč predvsem zaradi prehajanja ritma.
- Black Veil Brides IV
Ta tazadnji album ( komaj čakam na novega) je pa itak the best. Heart of fire je ful kul pesem taka živa, sta mi pa vseeno boljši Faithless in Goodbye agony. Ta mi je najbolš zarad besedila Faithless pa je spet ena mojih najljubših.
Filmov The legion of the black and Alive and burning pa še nisem pogledala, ker jih nikjer ne najdem(
● Qᴜᴏᴛɪ﹕
Live your life. Listen to your music way to loud be as crazy and as different as you want to be and always remember. You are not alone.- Andy Biersack.
Life is good... if you are going through a rough patch, understand that you are still breathing and everything works inself out. One love.- CC
Life is good life is great, always love and never hate, break the rules stand apart, ignore your head and follow your heart.- Ashley Purdy
Follow your heart and chase your dreams until you catch them. Negative people who say you can't do something are only speaking for themselves.- Jake Pitts
I am more than happy to say that I am a part of the return of rock n roll. And that we have to say means so much to these amazing people.- Jinxx
________________________________________________________________________________
Vesela bi bla če bi delili svoje mnenje o teh pesmih, in prosim če izberete o čem naj pišem dalje:
- socialna omrežja
- moj stil
- vzorniki
19. avgust 2015
ptv
next
19. avgust 2015
next
19. avgust 2015
u178079
u178079
Meni je vseeno o čem boš pisala naprej.. sam nextaj ker pišeš toop! *-*

Neeext!!
19. avgust 2015
LetsGo
LetsGo
neeexxt, vseeno kaj pišeš... sam da, ker je zlo dobr!
19. avgust 2015
omg neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext!!! <3 se vid, da res obožuješ to skupino, poznaš vse člane te skupine tudi po značaju in tem. Eden boljših blogov res! <3 komi čakam next.
P. S. Opažam, da je vedno več rock in metal fanov na igrah *w* to se zlo opazi na zgodbicah, nejmih, in pisanju blogov pa tudi karakterno in to. Upam, da nas bo še več! ;d
19. avgust 2015
next socialna omrežja
19. avgust 2015
u197812
u197812
next ful dobro pišeš*-*
20. avgust 2015
u192373
u192373
Next, I want to know more about you
20. avgust 2015
omfg full svetovno pišeš *w*
+ filma si lahka pogledaš na popcorn time *O*
sam si morš na računalnik povlečit (je zaston).
vseen ka pišeš kr vse kar napišeš je svetovno *-*
20. avgust 2015
ej, men ni popcorn time fajn, ker zlo šteka pa sploh ni useh filmov in serij gor pa še podnapisov nimajo vsi.
+ pozabla sm povedt glede nexta to, da se strinjam glede besedil...čist res je to! *_*
20. avgust 2015
Outlines. hwalaa in ne ni nas mal
ƑυcкMуLιƒє.* tnx, bom probala na popcorn time
next dobite jutr
21. avgust 2015
u172703
u172703
Neext
21. avgust 2015
še enkrat hwala za use nexte in pohvale *-*
__________________________________________________________________________________

__________________________________________________________________________________
Socialna omrežja
Vsi vemo, kaj so to kajne. Brez njih si sploh ne moremo več predstavljati življenja, ker nas zabavajo in kratkočasijo. Ampak imajo tudi slabe lastnosti, saj opažam, da se zaradi njih vedno manj družimo. Posebej pri najstnikih se pozna razlika današnjega časa in na primer 90. Ko še ni bilo računalnikov, telefonov in televizije, so se tako otroci kot odrasli več družili med sabo, prirejali so športne in kulturne dogodke, ob sončnih dnevih so se zunaj podili s kolesi, se igrali na igrišču, skratka vedno je bilo živahno. Zdaj se ljudje vedno bolj zapirajo v hiše, sedijo za televizijo ali računalnikom in celo poleti težko koga srečaš zunaj na ulici. Malo sem opazovala in še nekaj let nazaj, ko so se začele poletne počitnice, je takoj vse oživelo, videla sem veliko sošolcev in starejših vrstnikov vse povsod. To poletje, ko sem hodila po okolici in mestu, nisem videla skoraj nikogar. Kje so? Mislim, da poznamo odgovor. Žalostno je tudi to, da starši že tri letnim otrokom dajo v roke telefon ali tablico, da imajo mir, namesto, da bi ga peljali na igrišče. Nekje sem prebrala tudi, da obstaja šole, kjer pse učijo uporabljati tablice. Halo? PSE! Moje mnenje je, da to ni prav, saj živali so naravna bitja, ne tehnični pripomočki in čisto nič jim ne bo koristilo, da bodo znali šariti po nekih tehničnih napravah, saj jih je že narava naredila take, da so sposobni preživeti. Potem so tukaj še nevarnosti, ki prežijo po vseh omrežjih, hekerji in kriminalci, ki se skrivajo za lažnimi profili. Veliko ljudi si je celo vzelo življenja zaradi negativnih komentarjev ali nadlegovanja. Da pa ne bom samo kritična, imajo tudi omrežja dobre lastnosti na primer za obveščanje prijateljev kaj počneš ampak brez pretiravanja. Jaz osebno ne uporabljam veliko tega, nisem prijavljena na veliko strani, zato bom opisala samo tiste na katere sem.
● Fαceвooĸ
Skorajda že ni koga, ki ne bi imel facebook računa. Na njem lahko počnemo veliko različnih stvari, dopisujemo s prijatelji ali drugimi ljudmi, igramo igrice, ustvarjamo fan strani,... Toda prav facebook je najpogosteje središče zlobnežev in hekerjev, ki si ustvarjajo lažne profile in nadlegujejo najstnike. Delno so krive tudi napol gole fotografije nekaterih punc, ki jih dnevno objavljajo na zidu. Žalostno je tudi, da se vrstniki samo preko chata pogovarjajo s prijatelji, namesto, da bi se videli v živo. Sama imam nekaj prijateljev iz drugih koncev Slovenije in se pogovarjam izključno z njimi.
●Gмαιl
Mail ali e pošta je po mojem mnenju namenjena za pošiljanje pisem prek interneta. Sama tega ne uporabljam kaj veliko, občasno preverim obvestila z drugih strani. Včasih sem si prek maila dopisovala z nekaj prijatelji, zdaj pa namesto tega uporabljam facebook.
●Iɢre 123
Stran, na kateri trenutno berete ta blog je ena izmed mojih najljubših hah. Všeč mi je predvsem zaradi spoznavanja vrstnikov s podobnimi interesi. Rada berem zgodbe, še posebej ff-je, bloge in sodelujem na foto tekmovanjih. Kar me včasih moti, je, da se teme preveč ponavljajo. 10000 enakih top modelov in tekmovanj, ko pa bi si lahko izmislili kaj svojega. Ali pisanje nekvalitetnih zgodbic brez repa in glave. Ne vem, kako lahko imajo take zgodbe sploh bralce. Ali pisanje ff-jev vedno o istih osebah recimo o 1D. In malo od njih je res zanimivih. Prebrala sem samo eno, ki mi je bila resnično všeč z naslovom Revenge is sweet but not always. Zdaj povečini berem ff-je z drugimi osebami, naprimer Triangel in Hunter.
●Tυмвlr
Na Tumblrju največkrat iščem slike in gifte. Zdi se mi super, ker so slike res kvalitetne in lepe, ni brezveznega pisanja in podobnih klišejev. Tudi Tumblr sem nehala toliko uporabljati, ker najdem slike na drugih straneh. Občasno tam iščem le gifte in kadar želim najti sliko drugačnega efekta kot iz googla.
● We нeαrт ιт
Eden najboljših programov za slike, večinoma si slike pa tudi gifte shranjujem prav iz njega. Prednost te strani je, da lahko slike na profilu shranjuješ v kolekcije in tako nimaš vse pomešano. Najbolj všeč so mi fisheye slike, ker se mi zdijo čisto nekaj posebnega in drugačnega. Stran se lahko pohvali tudi s kvaliteto slik in prav tako efekti. In kar se mi zdi še najbolje, slik ni mogoče komentirati in se je tako lahko izogniti grdim komentarjem, zato se mi zdi še ' najvarnejša' stran.
Link od mojega whi: https://weheartit.com/fallen_angel_27
●Twιттer:
To je zame še najzanesljivejša stran, kar se tiče iskanja znanih oseb, saj takoj veš, kateri profil je pravi in se ne izgubiš med milijon lažnimi. Super se mi zdi predvsem zaradi kratkih objav s katerimi nas osebe, ki jim sledimo seznanjajo s tem, kar počnejo. Všeč mi je, ker lahko objave in slike retweetaš in si jih tako shraniš na profil in s tem pokažeš, da se z objavo strinjaš ali ti je všeč.
Link mojega twitter profila: https://twitter.com/DarkAngelSxx
●Iɴѕтαɢrαм:
Od vseh teh strani in aplikacij, mi je Instagram najljubša. Prav tako, ker lahko slediš svojim idolom ali prijateljem, najbol pa zaradi tega, ker je namenjen izključno slikam in tako ni moč pisati neumnih objav. Slike lahko urejaš z različnimi filtri in jih tako popestriš. Dobro se mi zdi, da slik od drugih ni moč kopirati ali shranjevati. In zdi se mi tudi da na instagramu ne pretiravajo z brezveznimi slikami, ampak s slikami različnih dogodkov in pokrajin.
Link mojega instagram profila: https://instagram.com/rebelliongirlxx/
● Sɴαpcнαт:
Super se mi zdi zaradi enakih razlogov glede slik kot pri instagramu, le da ima eno veliko slabost. Opažam, da ljudje vedno bolj dajejo gor brezvezne videe in fotografije naprimer se slikajo in napišejo dc. Ali pa slikajo plastenko vode na mizi. Ali posnamejo 100 selfijev na dan. Snapchat uporabljam približno 2 meseca, seldim večini prijateljev, a lahko rečem, da ima še najbolj zanimive snape Juliet Simms. Nikoli se mi niso zdeli dolgočasni ali brezvezni. Trudim se, da bi tudi sama slikala nekaj kar je zanimivo in bo pritegnilo kot pa kar tako nekaj iz čistega dolgčasa. Dobra lastnost te aplikacije pa je, da se lahko odločiš ali boš sliko ali video objavil javno ali pa poslal samo določeni osebi.
Moj Snapchat: honneygirll
●Aѕĸ.ғм:
Zdi se mi super, ker je namenjen postavljanju vprašanj, ki te zanimajo. Če si ne upaš vprašati, si lahko anonimen. Toda nekateri pa kot ponavadi vse zamešajo in namesto da bi spraševali, pišejo mnenja ali celo grde stvari. Še enkrat: Ask pomeni vprašanje. Namenjen je spraševanju. Nikogar ne zanima tvoje mišljenje o določeni osebi. Zato obstajajo druge strani. Drugo so tudi brezvezna vprašanja. Ali oglaševanje svojega profila na facebooku vsak dan da bi dobil več sledilcev ali vprašanj. Nič nimam proti temu, da to narediš enkart ampak vsak dan pa je nekoliko pretirano.
Moj ask: https://ask.fm/ananass21
u192373
u192373
Kaj jaz mislim?
-Facebook
Imam ga šele eno leto in je kar uporabna stvarca, rečimo, če moraš nekoga kaj vprašat pa nimaš njegove telefonske številke. Slediš kakšni strani, ki te zelo zanima, recimo jaz sledim eni, kjer objavljajo ful dobre risbe in to mi služi kot navdih.
Na vsake toliko naletiš tudi na kakšno sliko ali video, ki te res nasmeje in to ni slabo.
-Gmail
Gmail je bolj formalen, recimo, če moraš poslati kaj svojemu profesorju, to seveda ne narediš prek facebooka. Je pa tudi lepo pregleden in z bff imava en superca dolg roleplay na gmailu ^^
Uporaben je tudi za shranjevanje stvari, če nimaš usb-ja in do te datoteke lahko potem dostopaš na vsakem računalniku, ki ima internetno povezavo.
-Igre123
Je fajn stvar ampak kot si že rekla, nekatere teme na forumu so že res postale bedne. Nekako se mi zdi, da je kvalitetnih zgodbic vedno več, kar je dobro, sama jih rada kdaj preberem, kaj pokritiziram,d a se izboljšajo. Pišem pa tudi sama, če koga zanima moja zgodbica: https://www.igre123.com/forum/tema/when-the-shadows-stare-back/103739/1
Ostalih stvari pa nimam. Razmišljala sem, če bi si naredila tumblr, pa sem prišla do zaključka, da bi samo visela cel dan gor Je pa fajn, ker lahko slediš veliko umetnikom, ampak v ta namen imam že deviantART (kjer sploh en objavlam več svojih risb, ker sem lena <.<.
Drugače pa se popolnoma strinjam s tabo, kar si napisala o teh socialnih omrežjih. Vedno več zlorabljanja je, so sad :<
Next!!
(upam, da nisem preveč napisala, nočem ti ukradit teme al pa kej, don't get me wrong)
22. avgust 2015
eh ne to je tvoje mnenje it's ok
22. avgust 2015
u178079
u178079
Neeeext!
22. avgust 2015
moje mnenje o socialnih omrežjih je, da jih je preveč!!! Jaz bi sigurno ask, formspring in podobne stvari skenclala dol, če bi loh. Jaz mam oboje, ask mam še celo narjen, da mi ne morš anonimno pisat. drgač pa itaq že dolg ne hodim gor, kr mi je kr neki res!! :cc

- fejs ni tko slab, pa niti ne neki ful dober, ne hodim več velik gor, drgač pa med šolo hodim poglejat, kaj kdo v skupino piše al pa kj...njbolj mi pa gre na jetra, ko ti pošiljajo totih prošenj za igre tlko al pa taka stanja, da ti kr slabo postane al pa da si delajo fejk profile in nwm, kdo sploh ta oseba je. :// npr. se goli slikajo, al pa slike ko so preurejene z nwm kakimi filtri al pa nwm,kr ene stvari no. Je mi pa všeč, da se loh s frendi meniš pa to pa veš kaj se z njimi dogaja pa to.
- gmail uporabljam za šolo pa tut mamo skupni mail recimo razredni al pa nwm mamo z brati pa sestrama pa mamo se kj menimo in mamo ful mailov al pa če kake strani spletne spremljam pa gor dobim, tko da na mail grem skor usak dan ;d in mi je všeč, da se tut loh meniš po chatu ja pa si shranjuješ stvari. Pa novice slavnih in to. + mam velik profilov sm si jih zarad iger več nrdila, uporabljam pa sm enga hah
- igre 123 z njimi sm obsedena!! tuki sm spoznala velikooseb, ki jih drgač vrjetno nikol neb, če neb hodla na igre marsikatere stvari sploh ne bi vedla...npr. na igrah sem zvedla, kak se ureja slike, polyvore use kak se uporablja, kak se slika pa fisheye pa to, pa za yt vlogerje sem tu zvedla in za marsikaj še...pa veliko novih idej npr. diy al pa kj tazga...pa shopping, ko je ena prou prodajala in sm se z njo u Ljubljan srečala, da mi je eno majco dala, sem jo kupla...brez iger tega ne bi blo, pa ti chati pa velik zgodbic, pa blogov in to...ampak od takrat, ko sem prišla na igre pa do zdj je res, da se je že velik stvari spremenil, ljudje so obsedeni z messi, čeprau ne več tolk no, pol fejkanje tem, žaljenje...uglavnem meni so igre zlo všeč, čeprau eni pravjo, da so zlo otročje, ker mislijo vsi da to pa igrce špilaš pa da so sami mladi ljudje, ki še hodijo v osnovno gor. To mi gre zlo na jetra...ampak je zdaj že tok usega, da sploh ne sledim vsemu. Vbistvu ta stran mi je všeč zaradi idej ljudi...sama stran kot taka niti ni tok zanimiva...pa slovenske igre so še najboljše od useh ostalih, če mene vprašaš, ker drugje nimajo skor nič tem, nič ne poznajo pa to in se spomnim, ko smo si ene nrdile še profile na tujih igrah hahahaha. uglavnem ja zakon so pa si mislte o men, kar si čte. čeprau se to visenje na igrah pozna tuji pol pr ocenah in pr marsičem drugem. + mam velik profilov haha
- tumblr...tle mi je zlo ušeč, da maš loh nrjen predvajalnik za glasbo, potem ozadje si zbereš pa use kak boš mel slike postavljene, miško, teme...potem slike so kvalitetne in use. mot me edin to, da napišeš neki pa ti pol čist neki tretjega ven vrže, čeprau bolj slike za na igre za tekmovanja iščem na we heart it - u pa včasih sm še na favimu in pinterestu.
- we heart it mi je zlo všeč, ker loh najdem velik kvalitetnih slik, loh svoje tut gor daš, potem loh si jih sortiraš, da je use bolj pregledno. Pač nwm zakon je. Mot me to edin, da ko iščeš neke slike da neki napišeš pa ti neki čist tretjega ven vrže, kar sploh ni povezano s to besedo in ne spada zraun. + mam 2 profila
- twitter, če mene uprašate je to najboljša spletna stran od družabnih omrežjjih. Pač res velik ljudi ma po svetu twitter, bolj ziher je kot fejs, pol nwm loh objave reply -aš al a retweetaš al pa kj, pol nwm no edin ne morš shranjevat stvari, kr loh na gmailu delaš. Loh tut pišeš slavnim al pa tweetaš z njimi pa to pa bannerje lahko maš gor. + mam 2 profila
- Instagram, mi je zlo ušeč, ampak zdj hodim samo še prek računalnika gor in tu loh samo druge dodajam pa lajkam pa slike glejam pa komentiram, ampak ne morem vse osebe vidt kdo je lajku pa pač omejitve so, kr je v osnovi to aplikacija za pametne telefone, ki ga jaz nimam. Meni je res zlo ušeč, tut velik slavnih ma to pa nwm ful lepe slike so gor. Prek interneta ne morš sam objavljat gor slik. Pa ušeč mi je, kr ti jih drugi ne morjo uzet, čeprau že loh screenshootaš objavo, ampak useen. Res pa je da eni ljudje malo preveč se afnajo na sliakh pa skos samo objavljajo gor. Al pa ko ma 2 al pa 3 sliki objavi ista oseba gor eno za drugo mi gre zlo na jetra. -.- ampak drgač mi je pa top!!!
- snapchat meni sploh niso všeč selfiji in skos vidiš vsako drugo objavo je selfie...mislim halo??? pol pa da bi usaj se sliku pa dau gor, ne!! Ljudje morjo naprej filter spremet, neke glupega narisat pa napisat zraun pa ko kar včasih ko doda nekoga drugega na sliko al pa neke sam, da je lepše, da dobi več lajkov pa komentarjev in to...pa take...ehh brezveze...edin kar mi je všeč, da loh izbereš med my story al pa določene osebe, da ne vidjo usi, ki jih maš dodane usega. Ampak itaq že dolgo ne hodim gor, ker prek neta ne gre.
ask.fm to pa če mene vprašaš je še najslabše od usega...tu sploh nwm ka bi napisala, kot bruh!!! -.- edin to mi je všeč, da si loh nardiš, da ti ne morjo pod anonimno pisat. Pač ni mi všeč, ker majo usi neke preveč za povedat pa to na asku, sploh če je pod anonimno!! bolano res!!
- howrse mi je všeč, kr skrbiš za konje, opravljaš različne naloge...ni mi pa ušeč, da morš za ene stvari kupit bone s pravim denarjem :// + mam velik profilov. Baje so angleške boljše, ampak mam sam slovenske. Loh tut ljudi dodajaš pa to in loh kdo komu kaj podari al pa čestita za dobro igro al pa namesto tebe mu da jabolko al pa kaj al pa lahko tut en profil več oseb uporablja, ampak seveda eni to izkoriščajo, kr ni fajn.
- bloglovin mi je zlo ušeč, ker ljudje pišejo prou blog, dajo slike zraun in to in jih ma velik punc in dajejo različne nasvete pa to tut. Tut folowaš lahko in to in je zakon.

še velik dobrih strani je ja, sam se mi zdj ne da naštevat pa če hočte met katerokol od mojih profilov, pište zs. - ni nujno, da povem za use!)
uglavnem se čist strinjam s tabo!! <3 čist prou si povedala! *O* samo včasih je res težko bit brez usega...jaz recimo brez kompa ne morm zdržat, brez tv - ja, radia in fona pa bi komot. (fon mam sam za klicanje pa pisanje sms - ov)
22. avgust 2015
ojoj ne no!!! -.- ne me ubit, ker sem tko dolgi komentar napisala, si ne morm pomagat, je skor daljši kot tvoj next oz. je daljši ja!!
+ pozabla sm yt oment, da je res svetovn, kr loh poslušaš use muske zastonj, pa videe gor daješ različne pa ti vlogi so zakon res!! Pa banerji oz. naslovnice za na yt in to use...amazing *O*
22. avgust 2015
nebom te ubila hah mogoč lahk svoja mnenja mal na krajš pišete drugač pa je ok
22. avgust 2015
u192373
u192373
tista slikca k si jo dala...

"Society killed the teenager, why on earth would anyone stay?
When you know paradise is just one dose away"
(Lauren Aquilina - Drag me down)
22. avgust 2015
vem kr tko sm jo dala :3
22. avgust 2015
omgf jst sploh nisem vidla,da si next napisala (sram me bodi -.-)
to je res najbolj svetoven blog kar sem ga kadar koli kdaj brala
Čim prej next napiš (se prav v tem trenutku,če nočeš,da ratam psihični bolnik xđ)
NEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEXT *O*
23. avgust 2015
Omfg kuk kuuuulll za musko si ress full dobr napisala za druge stvari enako sam nekak mi ne za musko full usec
24. avgust 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg