Forum
sem nika in tole je moj blog...
tuki bom sprejemala željice...
npr.dobim željico pa 8 nextov pol pa napišem na željico pa tk naprej....
upam da bo moj blog uspev tko kot je vsem drugim.....
08. avgust 2014
u161626
u161626
next<3
piši najprej kaj o sebi
08. avgust 2014
next
08. avgust 2014
u166004
u166004
Next
08. avgust 2014
željica-Discovery. -napiš key o seb
moja vizitka:
ime:nika
priimek:herček
vzdevki:nikič,niki,pikica,žabika,špelca
stara:10
rojstni dan:7.10.2003
državalovenija
krajristava pri mestinju
še sprejemam željice...
08. avgust 2014
aja....namest prvega smajlija je s,namest drugega pa p
08. avgust 2014
file:///C:/Users/PC2/Pictures/niki%C4%8D1.jpg
tole je pa moja slikca....
08. avgust 2014
nemorm devat drgač slik k so s fotoaparata...
08. avgust 2014
:$ :3
next
08. avgust 2014
next
08. avgust 2014
Next pa daljše nexte piši.........pa napiš neki o hišnih ljubljenčkih am.....pa sliko daš prek shrani si gor iz compa
08. avgust 2014
Malamateja-ljubljenčki
aj povem najprej da živim na kmetiji in ne štejejo vse ostale živali.....bom pol kr začela....
mam leta starga labradorca maxa.rojstn dan ma 13.oktobra to je 6 dni za mano.je ves črn,samo tačke in brado ima belo.je živahen saj ga imamo ves čas na verigi in se ne more razdivjati,ko ga spustimo,je divji in skače,ko pa se umiri je najbolj prjazn kuži na celem svatu in ga mam res ful ful rada.....
je vse razen nekatere zelenjave...
v prostem času lovi krofe,preste,hot doge in žemlje ki mu jih mečem in se druži z eno od muck ki jo imamo...
nekaj smešnih stvari ki jih je naredil...
-kakal je pa ni zakopal drekca in pol ga je že hoto pojest(fuj!!!)
-na cesto je vrgo svojo kost pol jo je pa avto povozo pa je zacvilla...

pol mam pa še 6 mačkov.....
bom kr predstavla od najstarejšega do najmlajšega...
-suzi
spol:maček
starost:5let
barva:črna in bela
karakter:len in zaspan
sposobnosti:je tak ko človek,ne res,dobesedno...
njegov navaden dan:zjutraj pride ob 6:00 pred hišo v spodnjem nadstroju tam ko živi moja babica,dedek in od mojga atija stric...
pol čaka pred vrati dokler mu babica ne odpre in pol gre not....aj pa js babici rečem mama,dedekuata,mamici mami in atiju ati...moral se boste navadit...
pol gre zram mame v kuhjo in mama mu da klobase poli in jih poje(če mu ne da klobas cel dan pol gre za tabo pa te z tačko za hlače pocuka...
ko poje zajtrk gre v spalnico od mame in ata in se na tleh umije...
pol skoči na okensko polico,odrine zaveso,stopi na likalno desko in se uleže na eno belo blazino....
tam spi do kosila in ko je kosilo in ko ata,mami,js,moj dvojček in vsi iz spodne etaže gremo jest v spodnjo etažo kosilo on prije iz spalnice,se umije(še enkrat)skoči na klop tam ko mi sedimo in gleda namizo....ampak ne skoči....sam sedi in gleda...to je čudežno al ne....
pol pa probamo ko mu damo na rob mize košček mesa pa pol z tačko da dol z mize pa na tleh poje.....pol mu damo jesti in poje na tleh v uhni....pol se spet umije in gre spat spet tja u spalnco....tam spi do večera in pol ga da mama ven ob 8:00 in pol gre suzi miši lovit za večerjo na našo njivo in pol prije nazaj....
ob treh zjutraj včasih prije na okensko polico pa začne mijavkat tak da ga mama da not....torej sam je in spi...haha...najrajš ma pa mene ker se me je najbolj navado...
js grem spat in jutr nadaljujem takoj ko se zbudim....ok?
bay
09. avgust 2014
next
09. avgust 2014
next
09. avgust 2014
Neext
09. avgust 2014
oki nadaljujem zej....
-zaspanko-1 leto
barva:črna skor vse,sam pod bradico ma dva centimetra belo
karakter:žiahen
njegov navaden dan:zjutraj se zbudi že mnde okol treh k sploh nwm če kej spi...haha...pol poje zatrk z ostalimi mačkami in pol se gre igrat z ostalimi in lovi listje...pač ko piha veter...polo gre spat do kosila in ko zuni on je....ko on zuni poje kosilo tko kot vedn gre spet lovit listje al pa počivat v senco....pol prijem js ven pa ga po večerji božam pol se pa tak naveže na mene,da je tešk vrate zapret ne da bi za mano not šeu...ja,včasih je res nadležen...
pa pač ne spustimo ga v hišo kr skos na pult skače pa pol dol z njega mleko pije al ka pač je gor je...
od suzija in od zaspankota slike dobite pol zto kr sta šla miši lovit pa ju ni doma...
10. avgust 2014
-zaspanka-1 leto
spol:mačka
barva:ista ko zaspanka
karakter:zaspana in mirna
od zaspankota jo ločim le po karakterju,majhni glavi in postavi....in po tem da ma zize...
ni je doma tk da nebo slikce...
njen navaden dankos se poteple,vidim jo sam 3 ure na dan al pa še to ne,razen če tamali pri njej mleko zizajo pa more bit skos zram njih...haha
10. avgust 2014
aja pa naj povem to,da je suzi ati od zaspankota in zaspanke in zaspanko in zaspanka sta dvojčka...
-felix-1.septembra bo pet mescov...skotil se je 1.maja...
barvaiva in bela....mam par slikc od njega:

cel dan se igra in ga božam.....razigrano....ne morm opisat.....
10. avgust 2014
-balustarost:isto kot felix
barvaiva pa tak mešana bela sivaom dala slikce:

dan je isti ko od felixa
10. avgust 2014
-lexi-isto stara ko felix in balu
spol:mačka
barva:črna
slikce boste tut dobl:

dan je isti ko od balu in felixa ker so itak trojčki....
aja....zej pa bom opisala našo mačjo familijo....
od najstarejšega do najmlajšega:
dedek suzi
stric zaspanko
mami zaspanka
otroci in vnuki in nečaki felix,balu in lexi....
pa še malčki na zajtrku...

no pa še suzi je pršo domou in je mau pozirau pred fotoaparatom ko je že glih taka zvezda pr hiši.....

oki zej je res vse tipi topi in plis če date še nexte pa željic mi zmankujje...
10. avgust 2014
u174394
u174394
next
10. avgust 2014
next
10. avgust 2014
plis napište kke željice....karkol...
10. avgust 2014
u156316
u156316
next
10. avgust 2014
kako si prišla na igre123
aja in nextttt
11. avgust 2014
u177802
u177802
Next+Dobr blog*o*Sam neki,mal male slike devaš
A WISH: Opiši svoj prvi poljub,kdaj si se poljubila,kje iz z kom pač ime pa še kak npr.francoski poljub,dolg poljub al kak
11. avgust 2014
Luke's Pitch† -prvi poljub
hm......to je ful smešna story k res .......hahahaha....
no blo je v šoli ko sm hodla v 2.razred in po pouku sma šla z sošolcem v varstvo ko je blo v jedilnci,tam so pa mel usi učenci in učitlce kosilo....
pol sma se pa usela za eno mizo in me je kušno.....pa ful debel je.....
pol sma se pa režala in sma se še enkrat....pol sma pa vse sošolce klicala......pa uno veš'EJ POGLEJTE'pol so pa vsi pogledl pa so se nama režal..pa učitlce so tutu naju gledle!!!!!!pol sma bla pa največja frajerja na šoli,k sma se kao polubla!!!!!
zej pa vsak k to pomen se vsi režijo kaka bedaka sma pa je on pač filip mu je ime zej največji butl,js sm pa popularna...
še zdej me je sram...haha!!!
aja,pa bil je kratek poljub na ustnce.....ubistvo jih je blo 6....haha!!!
rabm 5 nextov pa željice...
11. avgust 2014
u177802
u177802
hahahha ,resn!Mene bi tud blo sram kr sm popularna če bi se z luzerjem polubla.NEXT+Daš sliko sebe?Zdele se slikaj
11. avgust 2014
next
11. avgust 2014
Neext
11. avgust 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg