Forum
u166139
u166139
Hei
Sem Ana in sm se odločla da bom naredla moj blog(čeparu jih je ful velik)
Upam da vam bo ušeč in da se bote zabavali.

Zdej pa še par pravil:
[1] se ne kregamo
[2]sam js pišem nexte
[3]zabavajte se
[4] pa plis ne mi smetit
Najprej js napišem neki stvari o določeni temi če vas pa še kj zanima pa lahk uprašate še pol.
No bom pa kr začela z temo:
VSE O MENI(oseba izkaznica haha)
1.
Ime: Ana
Priimek: Potočnik
Starost: 15 let
Kraj bivanja: Celje
Moj rojstni dan: 25.2.1999

2.
Najlubša pesem(več jih je): Katy Perry Roar, R5 Loud, 1D Midnight memories,... Pa jih je ful velik
Najljubša knjiga: Replika,... Detektivske knjige ko majo velik strani al pa kake grozljive knjige haha
Najljubši film: Paranormalno, Gremo mi po svoje 2.... Uglaunem jih je fuuuul velik
Najljubša hrana: Use kar je sladko, slano pecivo pa sadje....
Najljubša pijača: Monster, jagodni sok, kokakola, fanta....
Najljubša elektronska naprava: Telefon, tablica
Najljubši član družine: Starejši brat
Najljubša rastlina: Vrtnica, mačica
Najljubši šport: Nogomet, odbojka, ples, basket,...

3.
Moji hobiji: Treniram nogomet, plešem hip hop, rada tut berem, rada jaham, rada ihram odbojko, igram klavir, rada spim haha
Družinski člani: Mami pa ati, dva brata( starejši pa mlajši), psička Aja pa dve zlati ribici Lili pa Nemo
Ko sem bila majhna: sem vedno govorila sikulete pa še zdej nevem ka to pomen hahah, bedno sem rekla skoleda namesto skodela pa rekla sem joltra namest lojtra hahaha
Moj značaj: sem prijazna(skor vedno haha), rada pomagam (baje), sem trmasta pa če me užališ ti ne zamerim razn če si me res ful fejst užalu.
Bla sem že: na hrvaškem, v avstriji, v italiji, v londonu pa mislim da je to to haha

Ok če hočeš al pa če te kj zanima me upraši pa fajn bi blo če bi dobla kak next haha drugač pa bye za zdej
24. februar 2014
u165702
u165702
Next!!!!!!!!!
24. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg