Forum
u217819
u217819
Aja, sory! Zamenjala številke! 16 nas je Verjetno mi je kdo omenjal 18, pa sem kar avtomatsko napisala.
Se še enkrat opravičujem vsem!
Pa hvala za Next!
04. november 2016
u217819
u217819
Hejjj! Kako ste? Js bi bla super, če mi ne bi blo treba bit zaklenjena na podstrešju. No, d preidemo k dejstvu. Tu je Next x'd

No, po Lijini želji, bom opisala vsakega sošolca/sošolko posebaj

Ina: Ona je tiha miška. Skoraj nikoli na spregovori, nikoli se ne izpostavlja... Ampak ni piflarka, saj dobiva bolj ko ne cveke. Sumim, da se tudi reže

Iza: Pametna, prijazna, zanimiva, nora, duhovita... (več ste izvedeli v 2 nextu)

Kaja: Ona je sestra od Ine, samo sta si čisto različni. Ona je malo manj nora od naju z Izo Drugače je pametna in prijazna, ter dokaj zanimiva x'd

Ema: Iii, to sem pa js x'd O sebi ne bom govorila kakšna sem, ker ne vem kaj povedat x'd

Mia: Moja sestrična, ki vas jo večina pozna x'd Prijazna, zabavna, pametna...

Lisa: Ona je glavna kokoška. Važna, nesramna, ne ravno pametna... O njej ne bom več razpravljala, ker nimam volje

Alina: se reže, tudi kokoška.

Neja: Še tretja kokoška, ona se je rezala, samo se je zdaj nehala. V glavnem, kopija Lise x'd

Maks: Opis ste prebrali v prejšnjem nextu ^^

Nik, in Primož: Piflarja. Sam sta vseno OK

Gašper: Ni nikoli pri stvari, tih, sicer pa ima dobre ocene

Nejc, Jan, Luka, Aljaž: To so pa naše legende Mislim da niste videli ljudi, ki bi se toliko hvalili! Z njimi so vedno sami problemi, in mislim, da ni minil še niti teden, brez tega, da bi jih mogli iz reka reševat x'd Pač, kaj bi še govorila o njih, razen tega, da so kreteni. Aljaž je pa itak največji debil

Ema xoxoxo
05. november 2016
Next Next in piši o ne vem čem... sem čisto brez idej
05. november 2016
u217819
u217819
Haha, hvala!
05. november 2016
u193768
u193768
Neeeeext
Jaz sem tudi brez idej