Forum
u214691
u214691
Heeey
-Na tem forumu sem nova, in zato sem ustvarila blog, da me boste lahko bolje spoznali
-Ja, ja, vem. Blogov je cela miljarda; ampak hej, en vec, ne bo skodil!
Za zacetek rabim 5 nextov!
Hvalaaaa in LP!
25. julij 2016
Next
25. julij 2016
nextt
25. julij 2016
u214691
u214691
Rabim 3 nexte!
25. julij 2016
u214691
u214691

Torej, osnovne informacije o meni:
Sem Špela, (ampak za vas bolje je, da me kličete Ela! ) in rojena sem 3.8.2004. Imam 4 leta mlajšo sestrico Niko, s katero se sicer dobro razumeva, ampak, ko se skregava, je 3. svetovna vojna! Dobesedno! Sicer pa se ukvarjam z fotografiranjem. To je moj najljubši hobi od takrat, ko sem prvič dobila v roke fotoaparat. (Yey, rima se!) Poleg tega pa rada pečem, pojem, ukvarjam pa se tudi z tekom. Plesati pa ne znam niti za življenje!
Sedaj vam bom opisala najpomembnejše osebe v mojem življenju. Brez njih ne bi prilezla do sem!
-Moja BFF, Eva: Spoznali sva se v 1. razredu, a družiti sva se začeli šele pred slabima dvema letoma. Od takrat se zaupava vse, in se ne ločiva niti za sekundo! Pri večini predmetov sediva skupaj, in če je ne bi bilo, bi najbrž umrla že pri 1. uri matematike! Evina dobra stran je ta, da me vedno spravi v smeh, in da me razume. O meni ve stvari, za katere se staršem še sanja ne.
-Moja mama:
Mama kot mama, vedno mi je stala ob strani, in vedno mi bo. Za to, sem ji zelo hvaležna.

Prijateljev nimam veliko, a tiske ki jih imam, jih imam zares. In z mano bodo bili za vedno!

Sedaj pa vam povem še o mojem skrivnem hobiju: pisanju. Od vedno zelo rada pišem, spremlja me že vse življenje. O tem ve samo Eva, drugim pa se niti sanja ne, da pišem. Tukaj bom objavljala moja dela, in prosim vas, da jih vsaj preberete.

To je bil 1.DEL
LP, HemmingsBabe
28. julij 2016
Nextt
28. julij 2016
Next
28. julij 2016
u214691
u214691

Danes bom napisala nekaj o našem razredu, šoli, učiteljih. Kolikor se mi bo pač dalo!
Torej, na naši šoli je par ljudi, ki jih sovražim iz dna srca, in nekaj tistih, brez katerih preprosto NE gre. Torej, naš razred šteje 23 učencev, zato vam bom povedala samo tiste, 'ta pomembne':
Eva.F: Best friend ever! Za njo bom objavila poseben Next
Hana: Je del skupine HSA-Hana, Sofia, Agnieszka. Je neke vrste vodja. Ampak v resnici je prava peroksidno-zabita kurba. Se opravičujem za besede, ampak vsak, ki jo pozna, bi se z mano strinjal.
Sofia: Ena izmed članic HSA. Preprosto ne razumem je. Ko je v družbi se obnaša kot _____, ko pa je sama, je prav prijetna osebica!
Agnieszka: Kot ime nakaže, je tujka. Prihaja iz Poljske, a tu živi že od tretjega leta. Ena izmed HSA-jevk. Ampak za razliko od njih je prijazna, in ni naduta. Poleg Eve, je moja druga najboljša prijateljica.
Zala: Vsaka šola ima najpopularnejšo, ne? No, Zala je najpopularnejša punca iz našega letnika. Samo zato, ker je fit, in ima lep glas, se vede kot ____!
Eli: Enako kot Zala. Sta BFF.
Leon: Pa ravno njega moram opisat... Dobi posvečen Next!
Nina. T: V redu punca, zabavna. Ampak je preveč vsiljiva, za moje pojme.
Nuša: Zabavljačka! Ni boljše v smejanju od nje!
Alan: Eden izmed bad boyev. Pač, črne jakne, footbal, pretepi, slabe ocene...
Simon: Alanov 'prisesek', klop, kakor vzamete
Špela (jaaaz!) No, ne vem, različni ljudje, različna mnenja
Nika: Fajn. Kakor jaz: ne preveč dekliška, igra nogomet...
Nina. A: Tiha, ampak hitro te lahko ovije okrog mezinca...
Tina: Ne ve kam naj se da. Enkrat se druži z HSA, drugič s popularnimi, tretjič pa z marsovci. Hinavka pač.
OK, srčno upam, da ni nihče iz mojega klasa na tem forumu, sicer sem M.R.T.V.A! V glavnem, sedaj, ko sem opisala moj razred, boste bolje razumeli naslednji del. Izberite si, o čem naj pišem naslednjič:
1. Posvečen Next za Evo in Leona
2. Šola v naravi-incident z gasilnim aparatom
3. Smučanje
Izberite ENO stvar, in o tem bom pisala naslednjič!
LP, Hemmings Babe
29. julij 2016
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg