Forum
∆ єℓσσσƒ. ●
▼ jα,ғejĸαм... proвleм?
∆ ɴo,odločlα ѕeм ѕe,dα ɴαpιšeм вloɢ. jα,ɴιč poѕeвɴeɢα,αмpαĸ вι мι doѕтι poмeɴlo če вoтe вrαlι.
▼ lejтe, тo NI oɢlαševαlɴα deѕĸα, тαĸdα ɴe oɢlαševαт.!!
∆ če мαтe proвleмe ѕ-p-ι-č-ĸ-ι-т-e
▼ɴo,pα ĸr zαčɴιмo...

▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

ɴαj ѕe vαм predѕтαvιм; ѕeм pαтrιѕнα ιɴ ѕтαrα ѕeм 14 leт. ɴαjveč мι poмeɴιтα ɢlαѕвα ιɴ ѕмυčαɴje,ĸι ɢα тreɴιrαм. ѕeм čυdαĸιɴjα ιɴ ѕeм ɴα тo poɴoѕɴα х'd.

v prveм delυ вoм pιѕαlα o ljυвezɴι ιɴ prιjαтeljιн,če pα мαтe ĸαĸe тeмe pα мι ѕporočιтe preĸ zαѕeвcα.

ℓנυвєzєη...●

ɯҽ αɾҽ ɳҽʋҽɾ ҽʋҽɾ ҽʋҽɾ ɠҽƚƚιɳɠ Ⴆαƈƙ ƚσɠҽƚԋҽɾ, ɯҽ αɾҽ ɳҽʋҽɾ ҽʋҽɾ ҽʋҽɾ ɠҽƚƚιɳɠ Ⴆαƈƙ ƚσɠҽƚԋҽɾ...
rαvɴo poѕlυšαм тo peѕeм. zαĸαj? ĸer мe prαv мočɴo ѕpoмιɴjα ɴα мoj prιмer.
jα ιмelα ѕeм ғαɴтα. ɴι vαžɴo ĸαĸo мυ je ιмe. ɴαтo pα мe je zαpυѕтιl zαrαdι drυɢe -.- . нjα,ѕιcer je reĸel dα мe zαpυščα ĸer ѕeм вαje preveč oвѕedeɴα z тнe wαɴтed&oɴe dιrecтιoɴ&вιeвerjeм ιɴ zɢledα dα мι zαrαdι ɴjιн ɴιč ɴe poмeɴι. мυαнαнαнαнαнαн. zαĸαj ѕeм ɢα poтeм čez eɴo υro vιdelα z drυɢo?
ιɴ jα,zdαj čez eɴ мeѕec мe нoče ɴαzαj. ιɴ poтeм мυ lepo poveм,dα ɢα ɴočeм več vιdeтι,pα мι še ɴαprej тežι. eɴι ljυdje ѕo pαč zαвιтι тrolι х'd.
ρяιנαтєℓנѕтνσ...●

мordα вoѕтe мιѕlιlι: jα,še eɴα zαвιтα ғejмιčĸα z мιljoɴ (lαžɴιмι) ғreɴdι.
pα ɴι тαĸo. še zdαleč ɴe. мιѕlιм,v rαzredυ ιмαм eɴo prιjαтeljιco. čeprαv ѕe zαтo ɴe ѕeĸιrαм. ɴαмreč ɴα мorjυ ѕeм ѕpozɴαlα ĸαr ɴeĸαj prαvιн prιjαтeljev,ĸι jιн ɴe dαм zα ɴιč ɴα ѕveтυ.
мeтĸα,мαrυšα,ɴαтнαɴ'ѕ ɴιcely,αɴjα,вrιɴα,lαrα,ĸlαrα,ɴιĸα,тejα&ɴorмαlɴo αljαž х'd,pα še ɴeĸι drυɢιн: vι ѕтe ɴαjвolše ĸαr ѕe мι je zɢodιlo v žιvljeɴjυ < ЗЗЗ. вrez vαѕ вι вιlα že zdαvɴαj мrтvα.
вrez вrιɴιɴe ĸrтαče zα lαѕe,тejιɴe oвѕedeɴoѕтι z нrčĸι,αljαžovιн ғor ιтd. вι crĸɴιlα.
pα ɴorмαlɴo ɴαše vѕαĸoɴočɴo polɴočɴo ĸopαɴje х'd
doѕтι мι poмeɴιтe тυι ѕpαrĸlovcι&мojα zαrjα < ЗЗЗ
rαdα vαѕ мαм ♥
▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲▼▲

gℓєנтє,ηєяαвιтє вяαт αмραк čє вσтє,мι вσ ƒυℓ ρσмєηιℓσ.
ʋαšα ραƚɾιʂԋα.xx
26. januar 2013
neeeeeeeext! *_*
26. januar 2013
u120830
u120830
Next
26. januar 2013
next ;D
26. januar 2013
jaaa dej nexti...FOR ME : D (aveš uni gollum glasek )
26. januar 2013
my precious stahp it
26. januar 2013
pa dj mi2 boma hobbite glejale ko priješ k meni
si bom dol potegnla
26. januar 2013
u42446
u42446
nexti <3
26. januar 2013
zarja-ka še si nisi?
26. januar 2013
am ne. ups.
26. januar 2013
oh my dear precious.
26. januar 2013
ja,aveš nismo usi tk obsedeni z gollumom ko ti
26. januar 2013
gollum? ki?
26. januar 2013
NICELY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
26. januar 2013
am kaj?
26. januar 2013
GOR SI
26. januar 2013
ja,vem.
26. januar 2013
OMG NICELY!!!!!! kok sm jaz tebe pogrešala <3333
26. januar 2013
aww enako miš <33
26. januar 2013
dj patrisha nexti že enkrat
26. januar 2013
pa ne zaj
26. januar 2013
ja pa.
26. januar 2013
jutr
26. januar 2013
u112307
u112307
pliskooo nexti! - to je že preveč dolgo povedano in to je na dougi način.
sej veš kak pravijo: če ne gre zlepa bo pa šlo ZGRDA! SPRAU SE NEXTAT! < 3
26. januar 2013
no evo,js sem opravičujem da nisem nič napisala sam nisem mogla...sorry.
---------------------

Hja,dolgo sem razmišljala kaj naj napišem in sem na koncu odločila, da bom pisala o mojih hobijih,najljubših filmih,knigah,itd.

HOBIJI

Spomnim se,kako je mama enega dneva prišla do mene in me vprašala,kateri šport ali inštrument bi se rada učila. Takrat nisem imela nobene ideje,zato sem se odločila za smučanje. Takoj sem se zaljubila v ta šport.
Nažalost lahko treniram samo pozimi,ampak ker smučam že pet let imam treninge 4-krat na teden.
Ta šport mi pomeni vse. Enostavno obožujem ga.
Včasih,ko se počutim kot podno od podna mi pomaga.
hvala smučanje

FILMI

Okej,že na začetku naj priznam da sem obsedenka z filmi. Vsaki teden gremo z prijateljicami v kino,pa tudi redno si filme vlačim z interneta.
Trenutno so moji najljubši filmi Skyfal,Hobbit in Hunger Games. Jap,sama znanstvena fantastika,pustolovščina in akcija. Ampak to sem jaz. Taki filmi so mi všeč. Nemaram butastih romantičnih filmov,ob kateri itak veš kaj se bo zgodilo. Mogoče se vam zdim butasta. Prav,me sploh ne briga kaj si mislite. Muahahahahahaha
Malo obnove pri filmih...
SKYFALL
Skyfall je 23. del Jamesa Bona,v katerem so razkriti podatki vseh tajnih agentov. Bonda so hudo vstrelili in je izginil,zato mislijo da je mrtev,kar seveda ni. No,vlogo ima tudi M-jin sin in seveda se vse skupaj lepo konča.
HOBBIT
Hobbit je predknjiga Gospodarja prstanov,po kateri so se odločili narediti 3 filme. V filmu se hobbit Bilbo Baggins z 12. škrati in veščem Gandalfom odpravi iskat Samotno Goro,v kateri je škratovski zaklat,ki ga je ukradel zmaj Smaug. V knjigi Bilbo tudi najde prstan.
Moram rečti,da je moj najljubši lik definitivno Gollum. Pa čisto brez heca.
HUNGER GAMES
Vsako okrožje iz 12 mora za tekmovanje imenovano Igre Lakote (Hunger Games) dati enega fanta in eno dekle, da se z drugimi pomerijo v areni. Borijo se na smrt in zmaga tisti,ki ostane.

Evo,to je to,če pa rabite daljše obnove pa si sami poiščite.

KNJIGE

Evo,vam bom kar naravnost povedala: NE MARAM SOMRAKA!
AAAAAA,prekršek št. 1,kaj?! Gremo klicat policijo!
Dejstvo je,da mi pač ni všeč in smo z to temo končali. Hvaaaaalaaaa.
Kot velja že pri filmih,obožujem znanstveno fantastiko,akcijo in pustolovščine,všeč pa so mi tudi kriminalke. Prebrala sem vse Jamese Bonde,ki sem jih našla,in prebrala vse 3 knjige Gospodarja Prstanov,in poleg seveda tudi Hobbita.
Čeprav so mi všeč tudi kakšne romantične,ampak ne tiste pretirane,če veste kaj mislim.
Trenutno so moje najljubše knjige:
GOSPODAR PRSTANOV
Pač vojna za prstan,spravite se glejat film če ne poznate.
DELIRIUM
Žalostna ful in jaz sem se zraven jokala. Gre se o tem,kako je v ZDA v strahu pred ljubeznijo narejeno zdravilo proti njej,ki je obvezno za vse. Lena komaj čaka na postopek,po katerem ji bodo tudi izbrali partnerja s katerim bo imela določeno količino otrok.
Ampak Lena se zaljubi v Alexa. Alex je iz divjine,kjer še vedno prebivajo neozdravljeni. Skupaj hočeta pobegniti, ampak tik pred mejo Alex umre in se jaz začem pizdit.

GLASBA

Kot vsami normalni človeček,sem tudi jaz obsedena z glasbo. Moji najljubši pevci&skupine so The Wanted,1D,Justin Bieber,Olly Murs,James Arthur itd. Moji najljubši pesmi sta We Are Never Ever Getting Back Together od Taylor Swift zer Skyfall od Adele.

---------
kooonec.
28. januar 2013
neeeeext *-*
28. januar 2013
u42446
u42446
neeeeext
28. januar 2013
butasta si! misliš da boš bolša oseba?
11. februar 2013
ahahaha mamo probleme draga? x'd
11. februar 2013
groznaaaaaaaaa zgodba/al karkoli je že to!! še hujš pe pišeš!
13. februar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg