Forum
Pač to je blog v njem bom objavlala resnične zgodbe, mnenja, fashion kombinacije.... pač kaj se mi zazdelo da bi lahko objavla :3
.
.

14.11.2013 - večer
Vse tole je kopirano iz fb-ja ni glih lepo napisano sam v tisti paniki res nisem mogla pisat ne....
........................................................................................................
no tak se je zgodlo...... z sestro sma ble sami doma
mene je blo strah od takrat ko sem čula da nekdo okol naše hiše hodi.
pol sn misla iz zaklenit hišo...ne pol sn se spomnla da mi je mama naročla predenj je šla da nesem bratrancu 10 evrov ( sosed je pač malo bolj na hribu je doma nad našo hišo )
in pol sn se te oblekla pa šla v čisti temi ven pol sn čula kot da nekdo po pesku hodi - pesek mamo okol hiše !!
pa sn hitro letela do bratranca s polnim šusom pol je meu vrata odprta ;o
to je ful čudno kr je pazo njegova 2 otroka - en je star 1 leto en pa 6 let in nebi smel met ponoči odprtih vrat ;oo
pol sem šla noter pa se malo igrala z najmlajšim kr je oni starejši zaspal na kavču
pa 1o evrov sem še dala bratrancu pol sn se pa spomnla pač da je hiša odklenjena pa sn si zmisla pa mu rekla da morem pa3ciji neke zaj pomagat z šolo ne
pol ko sn prišla domu se je glih en sivi mercedes odpelau pač ful na gas je prtisno pa še po pesku zakopal pr nas pol sn sam hitro letela do vhodnih vrat pa so ble zaklenjene !!!
nisem vedla ka naj narejim pa sn šla vzadaj za hišo.. najbolj temen del zato kr je takoj hrib in nemorš nikamor zbežat tui vrata vzadi so bla zaklenjena ! kot vedno... nea jih pogosto odpiramo glih
no mamo še pa ena vrata....
vrata da prideš v klet sam so pol stopnice gor do stanovanja
tam mam vedno tak čuden občutek kod da bo nekdo vun skočo iz kakega kota kr je klet isto vlka ko naše stanovanje pač in je res ful vlka.... pa ful ma teh zidov med ''prostori''
pol sn komaj odprla tista težka plesniva vrata kr je ful vlage v kleti pa hitro letela po stopnicah
komaj sn hodla resno spotaknla sem se 2x pa si kavbojke umazala :c
pol so bla ona vrata na koncu stopnic tudi zaklenjena pa sem začela nabijat gor pa pa3cijo klicat naj mi odpre pol sn nazaj dol po stopnicah pogledla čeprav nebi smela !!! čista tema je bla pa tak sn mela občutek kot da mi nekdo diha za vrat končno je sestra odprla !!! aleluja ful jo je blo strah ne pol sn letela do vsakih vratah in preverla če so res zaklenjena pa vse okne sem zaprla pa žaluzije dala dol !!! pa naju je blo z sestro ful strah nisma vedle ka narejit cele panične sma se zaprle v eno sobo ampak neke sma pozable !! mele sma prižgano LUČ !!!!
to se je seveja vun svetlo da so točno vidli v keri sobi sma
vse druge luči sem pogasnla sam tote ne ! in pol tisto čujema da nekdo nabija po okni !!!!
jas sn čist otrpnla kr v omaro sem skočla nisem vedla ka naj narejim sestra pa je šla luč vgasnit ! pol sma še čule da nekdo praska z nohti po naši fasati pa večkrat zaporedoma je vdaro po okni ful močno kr donelo je po sobi pol sma malo počakale kr je bla dolg cajt tišina.

naenkrat čujema mišo - psičko mojo sa veš da cvili tak kot da ji je nekdo na rep stopo veš ono prestrašeno cviljenje
pa je prletela do vrat v sobi pa skakala po vratih da bi prišla v sobo. pol ji je sestra hitro odprla vse3 smo se ful bale
vrjetno je tisti človek glih šou mimo nje.. tam pač kjer je miša ležala pol je pa3cija opazla da se ji je miša poscala na nogo od straha
Zdaj sem se že malo umirla sam mam še vedno občutek da je nekdo vune....
...................................................................................................
Ok priznam 1. del je kar neke sam sem mogla nekam napisat ka se mi je zgodlo vseeno bi bla vesela če bi dobla kak next <33
14. november 2013
u155765
u155765
next
14. november 2013
u153572
u153572
next *0*
14. november 2013
u153490
u153490
omg grozno ;o neext!
14. november 2013
ofak :'''0 jas bi skočila z kakega mosta če ne bi prej umrla od straha hahaha mene je strah še navadne nevihte neeext
14. november 2013
u156290
u156290
Next.grozno!!
15. november 2013
u146275
u146275
u šit js sm prou k mami pršla tok me je strah ;o ana zs ok? next
15. november 2013
Ok <33
15. november 2013
u146275
u146275
ej gdaj nextaš?<33
15. november 2013
Vrjetno ju3 če nebom rabla garaže pospravlat tak ko dans -.-
15. november 2013
u148068
u148068
neext. pa fuuul grozno
16. november 2013
xD smile
xD smile
next
pa reči de pole se use lepo izide
16. november 2013
neeext
16. november 2013
u149227
u149227
neeeeeeeeeeeeeeeext
16. november 2013
neeeeeext
16. november 2013
u153117
u153117
next
16. november 2013
Torej danes se mi je zlamau noht…. In sem bla tak jezna da sem si šla vse v živo porezat in pol sem se spomnla, da bi lahko naredla seznam stvari, ki jih sovražim . Vem da to sploh niso vse in nisem pričakovala da bo seznam tak dolg sam vseeno tukaj je list

48-IH STVARI, KI JIH SOVRAŽIM !!!!
1. Ko internet dela počasi
2. Ko mi ne najde wifi-ja ko mi je najbolj dc
3. Ko ful dolgo igram eno igrco pa mi zašteka in morem vse od znova
4. Sovražim da gledam film z nekom ki ga je že gledal in mi govori ka se bo zgodlo !
5. ko sem ful lačna pa v hladilniku ni nič za jest ! :c
6. ko me nekdo gleda ko jem
7. ko nekdo naredi ''očesni stik z mano'' ko je' banano
8. ko mi nekdo zbije kozarec ko pijem
9. ko neznam odpret lizike
10. ko zmanjka soka doma pa morem cel dan preživet z pitjem vode
11. ko se mi hrana prime na zobe (recimo mak)
12. ko se hrana ful drobi pa ti še koščki padejo za majco ahhah
13. ko odprem flašo z gazirano pijačo pa naenkrat eksplodira pa mi pene začnejo po roki tečt ( to se mi je zgodlo na avtobusu v londonu :c )
14. ko me ljudje ignorirajo
15. ko mi kdo reče da ne ponavla za mano v bistvu pa…
16. ko ne razumem kaj mi kdo pove pa se sam nasmehnem kr nočem bit vsiljiva :'D in upam da ni blo VPRAŠANJE
17. ko mi kdo pošle sliko ene osebe in reče: ali ni luštn/luštna ? pa zgleda ko krompir….
18. ko neka ful suha oseba napol anoreksična reče da je debela
19. ko ljudje mislijo da imajo največje težave na svetu čeprav ne poznajo težav drugih
20. ko kdo misli da je nekaj več zato kr kadi/pije –NE! TO JE NAGRAVŽNO
21. ko se jočejo po fb-ju pa pravijo da se bojo ubili in potem kdo vpraša kaj je narobe pa rečejo- nič zakaj da fuq pol sploh objavlajo to ?
22. ko ti nekomu napišeš cel spisek on ti pa odgovori sam z ok,…..
23. ko punce na svojih slikah kažejo joške
24. ko si punce na slikah potegnejo majco gor zato da pokažejo kak suhe so
25. ko objavlajo slike v spodnjem perilu

26. ko se mi naredi lukna na nogavici
27. ko si majco umažem s kulico pa še z pranjem ne gre dol ;o
28. ko se mi naredijo ''mucike'' na pulovru
29. ko je majca preveč odprta – nemorem nosit takih majc :'D
30. ko si mislim malico dvignit z avtobusno karto namesto z dijaško :/
31. ko pojem v sobi pa nevem da mamo obisk oni me pa slišijo…. :'D
32. ko se mi zlomi noht !!!!!!!
33. ko se mi noht ''začesne'' (nevem kak se reče po slovensko o.O) v šoli pa nimam pilice zraven in mi gre ful na živce
34. ko mi sošolke pišejo po peresnici imena nekih fantov ki jih sploh ne poznam :'D
35. ko je na hodniku v šoli ful gužva in pol se morš stiskat in prerivat da prideš do učilnice
36. ko učiteljica razlaga snov v odmor-----ful postanem živčna in že skrivaj pospravlam čeprav se dere da še nesmemo pospravlat stvari :'D
37. ko mi noben noče dat čigumija čeprav ga ma !!
38. ko je ful gužva pri malici pa moreš dejansko pol ure čakat da prideš na vrsto pol še pa sedeža ne dobiš in pol ko neki debil s pladnom čakaš da se kdo naje ampak ne oni se še morjo pogovarjat!!! -.-
39. ko morem čakat na blagajni da bi plačala kr ni prodajalke -.-
40. ko me mama pošle na blagajno v vrsto pa reče da sam skoči po eno stvar pol je pa ni od nikod jas pa pridem na vsto… awkward
41. ko se ljudje zaletavajo z vozičkom v vrsti na blagajno v mojo rit.. ja dejansko se mi je že vlkokrat zgodlo
42. ko na ulici pozdraviš nekoga on pa ne odzdravi nazaj
43. ko ljudje bulijo v mene – ja vem čudna sem nerabiš me gledat skos :'D
44. ko si morem dat lase za uho ker mi skačejo na obraz
45. ko se gre nekdo kopat pa mene na wc prtisne… :/
46. ko se mi na sred čela naredi mozol
45. sovražim kak izgledam... na sebi bi spremenila skoraj vse če bi lahko I HATE MYSELF
48. ko ljudje napišejo samo next – dokaz da je slabo napisano al pa da niso prebrali :'D

Kot ste opazli sovražim veliko stvari pa vrjetno to ni niti polovica ahhah.
Next ? <3
16. november 2013
u148068
u148068
da nebo next bo pa neeeeextaj<3
16. november 2013
u153572
u153572
ahahah omg no crkujem od smeha 41. ko se ljudje zaletavajo z vozičkom v vrsti na blagajno v mojo rit.. ja dejansko se mi je že vlkokrat zgodlo
hahahah, jokam od smeha no sploh se nemorm nehat smejat al neke x'đ aja pa tisto ko si napisala, da morš čakat na vrsto za sedež mi gre tud ful na žiuce -.- pa še k me folk gleda + še tisto k ti nekdo govori ka se bo pri filmu zgodil -.- hahahah neeeext obvezno
16. november 2013
fajn da ti je všeč
16. november 2013
xD smile
xD smile
next
16. november 2013
u153572
u153572
ja itak da mi je
16. november 2013
u124354
u124354
next pa nevem kaj več nej napišem, da veš da sm prebrala c':
16. november 2013
za tebe vem ja :'D
16. november 2013
u153117
u153117
next
16. november 2013
u147022
u147022
nekšt hahahaha pr nas je tud ful gneče na hodniku.
16. november 2013
omg sem prebrala ja

ona zgodba- strašno nič drugega ni zaa rečt
seznam- v večini se strinjam s tabo res. najbolj pa tisto z anoreksičnimi pa tisto ko se jočejo za brezveze pa tisto ko mamo čakaš hahah puno stvari je

Neext ;D
16. november 2013
omg ana se čisto strinjam z onim k me mama pošle z vozičkom v vrsto za na blagajno pa kao skoči sam po eno stvar pol pa na vrsto pridem, jas začnem kričat čez celo trgovino MAMAAAA NA VRSTI SIII pol pa vsi buljo vame ja hahahahahahahahaha se vse popolnoma strinjam z tabo!!! neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeext<33333
16. november 2013
ahhahahaha
Hvalaa vsem <33
16. november 2013
u153572
u153572
Še lahk enx napišem next? (če pa je tak zakooon) NEEEEEXT
- aja, komentirala sm pa že gore <3
16. november 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg