Forum
ker mi je velikokrat dolgčas sem se odločila pisati blog
in ker jih nisem prebrala velik bo mogoče beden ampak res upam da vam bo všeč <3

da se vam predstavim vam bom povedala 50 stvari o meni
1.ime mi je ines hah
2.doma sem v černelavcih(vas zraven ms)
3.imam dve sestri, eno mlajšo in eno starejšo
4.naravnost obožujem one direction
5.najljubši mi je niall ker je največji kjutek:
6.nemorem si predstavljati življenja brez njih
7.danes je zayn star že 21
8.moja najljubša žival je sloon
9.zelo vredu mi je tut miley cyrus, čeprac jo vsi obsojajo
10.imam mongolskega skakača, ki mi pomeni zelo velik

11.dobila sem ga isto leto kot so nastali 1D zato je še toliko boljše
12.sobo si delim z svojo mlajšo sestro in to zelo sovražim
13.doma imamo tudi 11 letno psičko ki jo imamo vsi zelo radi:
14.večino časa preživim na mojem telefonu
15.saj nimam svojega računalnika
16.naravnost obožujem male otroke saj so zelo prisrčni
17.imam tudi bratranca v drugem kolenu ki je star 4 mesce in je najbolj cute dojenček
18.hodim v 8.b razred
19.imam najboljše sošolke
20. naš razred je najjači
21.pri mat,ang,slo smo pa v skupinah ampak je vseno zelo kul
22.najjači učitelj je pri matematiki
23. vedno ga zajebavam in se smejem iz njega
24.sovražim tuje jezike saj mi ne grejo
25.oziroma pri ang mi ne grejo sam časi drugo se še napiflam hah
26.že dolgo sanjam o poročni obleki in jo imam že celo v glavi haha
27.zeeelo si želim iti v london
28.obožujem december saj je cel mesec zelo prazničen
29.z družino smo šli že 2x na dunaj
30.saj vem da ni velikokrat sam vseen hahaha
31.obožujem trgovino 4ever 21 in zato tudi gremo hah
32. vedno mi je bla velika želja iti v starbuck
33. in zdaj sem že 2x bla ampak mam še vedno isto veliko željo
34. obožujem spanje
35.ampak grem večinoma zelo pozno spat
36. raje spim dlje kot pa da grem prej spat
37.imam eno najboljšo prijateljico s katero sve kot sestri
38.poznave se že od rojstva saj sve 5 let ble vsak dan skupaj
39. potem pa smo se mi preselili
40.ker ne hodive na isto šolo težko vzdržujeve stike ampak nama uspeva
41.zamenjala jo nebi za nikogar
42.rada gledam disnyieve filme
43. you are never too old for disney movie
44.najčjubša barva mi je pink
45. saj vem da je otročje ampak enostavno najboljša je
46.ne preživim niti enga ne da bi poslušala glasbo saj je glasba moje življenje
47.veliko tudi jem hahaha
48.obožujem ovsene kosmiče
49.med sanjem so mi najljubše banane haha
50.na koncu pa še: zelo rada imam svoje življenje ker imam zraven sebe čudovite ljudi katere imam najraje

vem da je mal bedn zato so hejti dovoljeni
pa prosim napište mi tudi svoje mnenje o njem

upam da je to za prvič dovolj, za naslednjič pa mi prosim predlagajte o čem naj pišem
love you guys

http://data1.whicdn.com/images/95727708/large.jpg
12. januar 2014
u154915
u154915
Neeeeeext
12. januar 2014
hej
danes vam bom povedala kaj se mi je zgodlo danes v šoli.
z enim sosošolcem sva si v glavnem ful uredu pa to in velik si piševa po fbju pa tud v maxiju sva bla z eno mojo prijatelco in njenim fantom. ker pa sem osmi razred in si že iščemo soplesalce za valeto je on rekel moji prijateljci da bo vprašal eno s katero se ful razumeta pa še vredu se mu zdi pa to, ona ga je pa vprašala če misli mene on pa samo tisto ''ja nevem ne'' ampak smo z prijateljicami skoraj 100 procentne da misli mene jes pa seveda nevem kaj mu naj povem... vse prijateljice mi govorijo da mu naj povem da če me slučajno vpraša ampak jes pa enostavno nevem ker mi je ful vredu ko si piševa po fbju pa to ampak ko pa prideva v šolo pa se oba čist drugače obnašava pa še lušen ni nevem kako ful... ampak mi je vse skupi tudi zelo smešno zato sve se danes z prijateljica ves dan smejale haha pa še ful dober dan mam:33 v glavnem če ste prebrali mi prosim svetujte kaj mu naj odgovorim če je mislil mene in me bo vprašal ker res nevem
pa hvala že v naprej

aaahhh pa mrzloo me je hah že cel dan zmrzujem zdaj sem se pa še spravila mrzlo solo pit
in ker je v steklenici je še bolj mrzla in mi roke zmrzuujejo brrrr po kozarec pa se mi neda it hah
15. januar 2014
next
16. januar 2014
neeext!!
17. januar 2014
Eh in sem vse uničla... Ta fant me je želel vprašati če bi bla njegova punca... No najbolše je da grem od začetka...
V šoli je ta fant moji prijatelci nekaj govoril apak jes nisem smela izvedeti... Zato mi je postalo sumljivo ampak sem poskusila pozabit... Po pouku pa sve šle z eno drugo prijatelco po hodniku, ta fant in druga prijatelca pa za nama in sta se neki ful na glas pogovarjala ker me nista videla pol pa se je prijatelca zadrla "daj tiho bodita ker je tu" in sem bla prepricana da sem jaz.... Po tistem je on odšel domov in mi tri smo ostale same... In seveda je mislil da sta mi onidve vse povedale ter se je začel prek fb-ja neki kregat zato sva se sprla... Ko sem prišla domov sem pa bla ful žalostna saj so se moji prijatelji zaradi mene sprli, on mi je pa cel čas govoril da naj pozabim na to in da sem naj naslednji dan dobre volje ker se bo neki lepega zgodlo... Jes sem pa seveda že vse vedla in sem naslednji dan pri verouku (on bi me naj po verouku vprašo) vse povedla prijatelcama...n
23. januar 2014
Ne fonu sem in nemorm več znakov uporabit
Ker pa me je mama na koncu že čakala pa sem šla takoj domov in me ni vprašo...oni trije pa so šli peš in onidve sta mu vse povedle kaj sem njima rekla... Ko pa je prišel domov pa sva se spet skregale ker je govoril da mam preveč velka usta haha ampak jaz mislim da ni nič narobe da sem njima jaz to povedla saj sem to sama ugotovila in mi ni nihče rekel da nesmem nikomur povedat pa nič... V glavnen ni me vprašo saj sva se sprla ampak sem vseeno happy ker bi mu itak rekla da ne hah
Kaj pa vi mislite je blo ok da sem njima povedla alu nebi smela?
23. januar 2014
next
08. februar 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg