Forum
Hey

Sem Kristijan in sem prvi fant tukaj ko imam namen pisat blog o svojem življenju, ljubezni, dodajal bom svoje slike ki jih jaz slikam z fonoma,... Do tega da bom pisal svoj blog me je navdušila moja punca Mateja.

07. september 2014
Neeeext c:
07. september 2014
u179142
u179142
next
07. september 2014
opiši svojega hišnega ljubljenčka <3
nextttt
07. september 2014
uu to bo zanimivo moški blog prvič vidm super
next čimprej
07. september 2014
neeext
07. september 2014
neext
07. september 2014
♣♣♣♣♣♣♣♣
ŽELJA: Malamateja - opis živali
♣♣♣♣♣♣♣♣

Kot prvo se bom predstavo..
Moje ime: Kristijan
Priimek: Matečko
Živim: Majšperk to je v Sloveniji okolica Ptuja
Rojstvo: 2.5.1991 torej star 23
Zveza: punca Mateja
Opis živali.

no torej imam psa po imenu Ron je mešanec med nemškim ovčarjem in rodvajlerjem... je črno rjave barve in je kar velik. 28.3 je bil star 7 let. Dobil sem ga za rojstni dan starega komaj 3 mesece bil je kot prava mala kepica dlak. Ampak zdaj ko sem se presli od staršov je pes vstal tam z njimi v bajti. Ko pridem tja na obisk prvo kaj naredi je da skoči name in me celega poliže po obrazu nato ga morem kako uro cel čas božat ker če ga ne se kar sam zaletava v mojo roko in to kar boli ker se fejst zaleti. Fejst rad je igra z vsakim ko pride na obisk, rad skače po ljudeh, rad leče za žogo, rad se kopa v svojem bazenčku vglavnem pravi cartek je edina stvar česa n emara so pa ostele živali... Zelo rad je brikete, makarone, meso, kosti, pravzaprav vse ke dobi. pije pa rad mleko sicer ga malo kdaj dobi vedno pa ima na 4 mestih nastavleno vodo.

Z novim nextom nadaljujem ko dobim vsaj 5 nextov ponavadi bom nexte pisal ob večerih saj sem čez dan v službi.
BIL BI VESEL ČE BI MI PISALI KAKE ŽELJICE ZA BOLŠO iZNAJDLIVOST BI PA TUDI BIL HVALEŽEN ČE MI POVESTE MNENJE O PRVEM NEXTU (predolg, prekratek next).

Čuš
07. september 2014
Next <33 z mano se tudi Ron carta pa me ma rajši kak ti ;**

PREVOD VSEM KI NE RAZUMETE
Vstal pomeni ostal
bajta pomeni hiša
fejst - ful
07. september 2014
haha nene mene ma rajši jaz pa tebe <33

hvala za slovar :**
07. september 2014
u179142
u179142
next
07. september 2014
kak je lep moja botra ima podobnga sam sovraži kopanje

v drugmu nextu bi lahko opisal svojo sobo ali pa hišo pa dal kakšno sliko zraven.

NEXT
07. september 2014
Next
08. september 2014
u179057
u179057
nextt
08. september 2014
Neeext
08. september 2014
next
08. september 2014
neeeeeeext
08. september 2014
superca
next
08. september 2014
next
08. september 2014
u165907
u165907
nexxt
08. september 2014
neext
08. september 2014
neext
08. september 2014
Next
Lahko sliko tvoje punce in sebe. Opiši se in tudi tvojo punco
08. september 2014
♣♣♣♣♣♣♣♣
ŽELJA: starbucks.girll - opis stanovanja
♣♣♣♣♣♣♣♣

Zahvaljujem se vsem da berete moj blog, hvala Malamateja za pomoč pri blogu ter pri prijateljih

No zdaj pa te opis stanovanja...

Moje stanovanje ni preveč veliko, ker je garsonjera ampak za naju z punco je dovolj. Imama kuhinjo ki je kar precej majhna glavno da lahko kuhama. Imama tudi majhno kopalnico z wc-jem v nejj pa je tudi pralni stoj ki dela vedno ko sem doma. Seveda je v kopalnici tudi ogledalo polek njega pa pulno ličil od punce ter seveda nekaj malo mojih stvari.
V dnevnem prostoru pa je vse ostalo v enem kotu je miza z 4 stoli v drugem je postelja z Bayern Munchen postelnino, v tretjem kotu pa je po celi steni ena velika omara na kateri je televizija, slika od naju z punco, veliko okraskov (delfinček, slonček, labod, ladjica,...) in pa seveda 2 omari z najinimi cotami in še z kakimi stvarmi. No pa seveda še hladilnik je v dnevnem prostoru ker v kuhinji ni prostora na njem pa mikrovalovna pečica ki se malokdaj uporablja. Edina stvar ki mi manjka v stanovanju je balkon.

Glede slik pa je tako jaz zdaj nisem doma ker sem v Nemčiji zato nemorem dat slik od stanovanja.
No to bi blo to glede stanovanja.

Z novim nextom nadaljujem ko dobim vsaj 6 nextov + željice in pa seveda mnenje o tem nextu.

Čaw čaw
08. september 2014
Seveda pa sma z punco vkup samo med vikendi drugače ona živi z mamo.
08. september 2014
Next
08. september 2014
hvala za uresničeno željo škoda da ni slike kr zgleda zanimivo Tam k ti je Neža Lunar napisala željo bi res lahko opisal malo bolj podrobno sebe npr tvoja naj barva,hrana,pijača pa svojo punco kako so jo sprijeli tvoji starši kako si jo ti sprejel.

NEXT FUL DOBR PIŠEŠ.
08. september 2014
Za punco že vem
08. september 2014
Amoak za vs
08. september 2014
Ampak
08. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg