Forum
DRAGI DNEVNIK...
Sm Kitty (zares nenavadno ime zame, ker ne ustreza mojemu značaju) in letos sm prvi letnik u srednji šoli. Ja, obiskujem oblikovalno šolo, oddelk za fotografe. Zaenkrat se mam supr in upam, da bo tko še naprej. Napišm ti use skriunosti in use kr se mi bo zgodlo. Za zdj pa čau, kr morm it vn na eno žurko. :*
15. oktober 2011
PONEDELJEK, 23.6.2011, pozno zvečer
Zlo se mi spi, ampak mislm, da mi bo uspel use razložit, čeprau se je tolk tega zgodl, da jooooooooooooooooooj.! (=
Torej, kot sm ti že rekla, bla sm na žurki s frendico in tam je blo ful zakon. Ko smo prispele smo ble na začetku mal negotove, nismo nobenga poznale, pa tko, ampak pol po dveh špricih, smo ble ž blj vesele. In pol kr naenkrat jst zagledam neke lepe tipe.! Mislim, halo, akcija.! Čak mau, pa kje je zdj ta Lara (moja frenda).? Gledam, pa nikjer je ni. Ah, jeb* ga, grem jst sama do njih. "Žiujo fantje kko ste kej?" Čakala sm odgovor, sam, nič od tega. Sam cepal so se mi pa pol mi je en visok, niti ne tko hot tip potisnu kozarčk u roko. Pač, očitno je blo, da je bla notr žgana pijača, ampak u tistmu trenutku mi je blo čist useen. Kasneje se sploh nism zavedala kolk teh kozarčkou sm spila, ampak blo mi je ful vroče (pa ne zto kr je poletje ) in mal sm zgubljala ravnotežje. U bistvu sm kr naenkrat zletela na tla, pol pa me je pobrau en FUL HOT NAJLEPŠI TIP KAR SEM JIH KDAJKOLI VIDELA.! Mislim, mene.! Resno.?! Nism se počutla najboljše sam vem pa, da sm ga objela in bla ful srečna. Bla sm pijana, čeprou ura ni blo še niti 11 in zto sm začela pit vodo, da se mal streznem. Tip je biu ceu čs ob meni in medtem ni nč govoru, nakar upraša: "A maš fanta?" Jst sm bla saaam tisto wtf.?! In pol hitr neki zbluzm vn:" Am, aja kaj jst to al kaj.?....Ne vem, u bistvu ne pač sploh nimam. hahaha." "Ne, glj, resno te uprašam, kr ful si mi ušeč.! Dj, prid z mano!" "Hm, kam pa greva? Nwm, ne mort hodit. " Pol pa me kr prime pa me nese nekam tja na samo in pol ga gledam d kaj bo naredu, on pa se mi prbliža in me zaliže!!!!!!!! Blo je supr, kr topila sm se, jjoooooj. Nikol boljše. Ampk szj se mi spiiii...ZZzzzzz...
15. oktober 2011
u60819
u60819
next
16. oktober 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg