Forum
Kot že vsi veste je teh blogov res ogromno.
Ampak vsak ima željo nekaj pisati in si z tem krajšati dolgčas

No pa da vam povem kako bo potekalo
- nebo nič drugačen blog kot je od ostalih
- pisala bom o svojem življenju ko bom dobila nexte
- oglaševanje in fejkanje pa seveda NI DOVOLJENO !

V 1.blogu nextu se bom predstavila kot vsi potem pa po vaših željah kaj boste želele to boste slišale.

Pa začnimo pišite nexte za začetek jih potrebujem 4 če jih bo kaj več nebom imela nič proti.
10. september 2014
nnnneeeeeeeeeeeexxxxxxt
10. september 2014
u179142
u179142
next
10. september 2014
u179142
u179142
10. september 2014
neext
10. september 2014
*Bυввℓєѕ*
*Bυввℓєѕ*
next
10. september 2014
u28319
u28319
Uuu še en dober blogec *00*
Neeeeeeeeeeeeeeext :$
10. september 2014
Next
10. september 2014
u179057
u179057
Next
10. september 2014
OMG NEMORM VERJET DA SM ŽE DOBILA V 5-MINUTAH 7 NEXTOV SUPER STE <33

HELLO ABOUT ME <3
Moje ime je Mojca in prihajam iz okolice Ljubljane živim z mamo,očetom in pa bratom. Stara sem 16 let mlada sem še ja.

- MOJA BARVA LAS ? temno rjava z blond omrbi.
- MOJA BARVA OČI ? rjava
- MOJ STYLE OBLAČENJA ? Navaden in včasih tudi country
- STRAH : Pajkov,Kač,Konjev(čudno) ter smrti.
- NAJ ŽIVAL : Delfin,Lev,Tiger
- NAJ PEVEC : Justin Bieber in slovenski pevci.
- NAJ GLASBENA SKUPINA : 1D,Bjelo Dugme,Rok'n Band,Mambo Kings-i
- NAJ PEVKA : Nicki Minaj,Selena Gomez,Miley Cyrus
- HOBIJI : Petje,Taborjenje,Plavanje in odbojka.
- NAJ PIJAČA : ledeni čaj,šparov energijski napitek
- NAJ HRANA : Makaroni in solata
- NAJ SADJE : Grozdje,Jabolka.
- KATERE HRANE NE MARAM ? Suši,med,cvetača,brokoli,paradižnik,rdeče pese,mastne hrane.
- KAKŠNA OSEBA SEM ? Spoštljiva,razumljiva,prijazna,poštena,oseba ki ti je vedno na voljo in ti zna pomagati,direktna in včasih tud sramežljiva
- KAJ ME MOTI ? da nekdo v bližini mene grize nohte,da nekdo z kulco ceu čas ruži,profesorje k tko hitr govorijo pa nimaš časa pisat k polovico stvari ne štekaš,ko se nekšne limke vun mečejo kot da so najlepše in najbolše.

BO DOVOLJ?
4 NEXT IN ŽELJE PROSM <3
10. september 2014
u179142
u179142
next
10. september 2014
*Bυввℓєѕ*
*Bυввℓєѕ*
next
daj slike sebe ali pa fotografraj svojo sobo
10. september 2014
u179057
u179057
next
10. september 2014
sori sam nimam telefona in nemorm bom tkoj dala ko dobim telefon
10. september 2014
*Bυввℓєѕ*
*Bυввℓєѕ*
ok
10. september 2014
next pa če lah napiš kej o tem kako običajno potekatvoj lajf pa kaj se ti je zanimivga zgodil pa kaj si zanimivga si vidla...
10. september 2014
imperatrix okj hvaležna za željo res.

še usej 1en next pa nadaljujm
10. september 2014
nexttt
10. september 2014
~ upoštevanje želje od imeratrix

MY LIFE (kaj se mi zanimivga zgodil + kaj sm zanimivga vidla toj itak skor isto).

No da bi opisala moj običn dan kako poteka itak nebi napisala nič pametnega. Toraj vstanm ob 5.40 ob 6.30 pa imam avtobus in se v kopalnci urejam in potem še v kuhinji pojem zajtrk brez zajtrka ne grem nikamor. Pol grem v šolo in sm tam do konca pouka se družim z frendicami. Po poukom grem ponavad mal z frendcami naokol potem pa grem domov. Doma se najem,pospravm potem pa sm skoraj cel čas na računalniku edin zvečer grem gledat tv. zanimiu lajf ane?

KAJ SE MI ZANIMIVGA ZGODIL IN KAJ SM ZANIMIVGA VIDLA?

1. Itak da Justin Bieber 30.3.2013 res nemorm pozabt tega dneva men je blo tok top ko sm ga prvič videla u živo, slišala njegov glas, vidla v živo njegov najlepš nasmeh,vidla njegovo top postavco...Res tisti 2 uri pa nekaj mi je minlo kot da bi plosknil z dlanmi nisem mogla verjet hočem nazaj res NAJLEPŠI JE <3

2. Da sm videla One Direction v živo na njihov koncert sm pa šla v Italijo res tam mi je tud blo tak carsko pa use tok sm uživala tok sm cvilila drug dan sm bla brez glasa isto pr Justinu. Nemorem verjet da sm jih vidla k sm prvo misla da jih itak nkol nebom pa vidiš mamo ko ti v sobo na posteljo nastavi karto 1D omg najlepš trenutk. <333

3. London *___* kaka carica sem hehe vedno sm si želela it v London in pol smo z šolo 1x šli za 3 dni (petek,sobota,nedelja) prav zabavno mi je blo ko smo hodl po mestu kak je lep res tisti avtobusi rdeči se skoz minjo pa tiste telefonske govorilnce skor na usakem vogalu. Starbucks sm pila morte probat ker je res dober najbolj mi je blo všeč pr voščenih lutkah mam slike na digitalcu sam bom dala drugič gor kr mi zdaj ni it slik dajat gor. In v London-u sem zapravila 100€ za oblačila in spominke.

4. Najbolš trenutk mi je tud bil ko sm prvič pila Arizono (green tea je najbolši)

POTEM PA ŠE EN SLAB TRENUTK

~ Yeah nočem se spominjat ampak vsaki dan usako večer se spomnim in jočem. Zih ste radovedne o čem se gre in itak da vam bom zaupala.
Ubistvu ja z mojim bivšim fantom sva bila par 1 leto in pol in je imel priti z avtomobilom namen h meni da bi se videla cela hapii sm ga čakala in zravn poslušala moj najbolš komad spomnim se kt da bi blo učeri...minili sta že 2h pa še ga kr ni blo in mi je blo to mau čudn ane? če je imel do mene sam pol ure dobro pa sm še peljala psa na sprehod ampak proti parku. Pa pridm domov pa še kr nič. Potem pa vidim očeta v kuhinji kako sedi in pije pivo in je cel objokan in sm uprašala ata kaj je narobe? in me je sam objel nism vedla kaj se dogaja vpila sm da kaj je narobe in me prime za roko pa grema vn z hiše kakšnih 500m vkraj od hiše in kaj vidim?? RAZBITI AVTO OD MOJEGA NEKDANJEGA :'( nisem vedela kje je postala sm panična očiju sm rekla da naj me pelje u bolnco ampak je blo prepozno je umrl ni biu več živ na kraju nesreče je umrl nemorm verjet še zdaj ne skoz se spomnim na njega ob 2eh pesmih na steni imam od takrat dalje napis STAY STRONG in okoli slikice od mene ko sm bla majhna od družine in eno zlo veliko od mene in njega in je vse v obliki srčka okol napisa. Velik krat grem tud na njegov grob no včeraj sm bla in sem tam bla verjetno 2h tako zelo močno ga še ljubim da vam nemorem povedati. Nevem zakaj se počutim kriva ampak bog mu ni dal sreče :/.

5 NEXT
+ ŽELJICE <33
10. september 2014
next
moje sožalje glede bivšega... povej kej o tvojem svetu fantov! kolk si jih mela pa to...
10. september 2014
Next sožalje še 1x + lepo da se spomniš na njega...opiši ga malo kaki je biv pa to če ti je če nočeš ni treba.
10. september 2014
u179142
u179142
next
10. september 2014
*Bυввℓєѕ*
*Bυввℓєѕ*
next
10. september 2014
*Bυввℓєѕ*
*Bυввℓєѕ*
a lahko še mojo željo?
10. september 2014
ja d no sej sprejema želje od veh
10. september 2014
*Bυввℓєѕ* saj za slike ti je odgovorla da nemre ker nia fona edino če drugo češ dat
10. september 2014
u179057
u179057
Next
Moje sožalje
11. september 2014
~ upoštevanje želje od impertatrix ter malemateje o fantih in opis bivšega ki je umrl..

EARTH BOYS (nevem če je dobr napisan)

~ svet fantov haha sploh nevem kwa nej tuki napišm..ful velik fantov me je že prizadel res velik in zato zdej več ne zaupam tok fantom k se bojim da me bodo izdali oz odjebal sam zard ene majhne stvarce. En me je pustil sam zrt tega k se konjev bojim a si morte mislt? hahaha bedak -.-" Miheta sm ljubila največ ampak je bila usoda kruta in ga je bog klical k seb zelo prehitro. Zdej poslušam pesem BOLI - JASMIN STAVROS (zlo me spomn nanga).

Koliko fantov sem imela?
Po pravici povedano kar dosti ampak tiste prave ljubezni,resne zveze z katerimi sem se videla teh je bilo 5 te bom naštela spodaj imene zakaj smo končal.

Simon - res sm ga ljubila ful velik mi je pomenu a na koncu me gre zapustit sam zrd tega kr se bojim konjev dobr pol če si punce izbira glede na strah njegov problm.

David - njega sm zapustila jaz skoz sm mu zaupala in use in potem ga u diskotu vidim kko se z drugo poljublja thanxs.

Mihael - preprosto sva končala zrd tega saj naju je ovirala razdalja.

Klemen - 1x sva zasrla na veselici in potem se je začela najina zveza ki ni trajala dolgo skupaj sva bila nekje 5 mescov potem pa sem ga pustila ni bil tip zame čeprav sma še zdaj najboljša frenda.

MIHA :'( - this is my hanny <3 ljubila sm ga in še ga ljubim <3 Zgubila sm ga no nism ga še vedn je u mojmu srčku..
REKLE STE D HOČETE EN MAJHN OPISK :
Bil je eno glavo večji od mene,rjave lase,modre učke biu je popolen, ni bil glih priljubljen fant a zame je bil najbolši. Že prvič k sma se videla toj blo v mestu 1x k smo ble z frendicam in že tkrt mi je bil tok lep znau me je razumet,poslušal me je,prjazn je biu in povrh tega tok lep od tistega trenutka dalje sva bila prijatelja potem pa sva se še kr dobivala in iz tega je prišla ljubezen ki je trajala leto in pol hotela sem da ga nebom nikoli izgubila da mi ga nobena đoka nebo uzela sam ni mi ga uzela punca uzel mi ga je bog!!!!
Tako močno ga pogrešam da vam tega nemorm povedat da bi še usaj 1x stopiu dol z neba da bi mu povedala kako ga ljubim,koliko mi pomeni in še ga usaj zadnjič objela tako močno pogrešam njegove objeme in njegove poglede :'( love him. REST AND PEACE
(Sedaj prosm ne več govort zanga da naj kj napišem kr nemorem preveč me boli še dan danes se nemorem sprijaznit).

SLIKE NOČM DAT !

In ja še kr sm samska sj še nism pripravljena imet fanta še vedno je u meni on....on....in le on edini Miha <3

bye do naslednjč ;*
4 nextou in pametne želje <3!
11. september 2014
NEXT <3
11. september 2014
u179142
u179142
next
11. september 2014
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg