Forum
u25744
u25744
No, en elep pozdravček dnevnik!!
Po temelitm razmisleku ki je trajal približno pet let sem se odločila vsaj enkrat na tedni načičkati tole sporočilce na tvoje strani.Najprej nekaj najpogostejših tem:
moj lajf~spodoben....na trenutke odštekan in ne navaden.......
fantje~brezčustvena,seksualna bitja na las podobna mešanici med oslom in šimpanzom-kar je izjavila moja sestra potem ko je 3 fant ta mesec zapustil.in če razmislim ima mogoče prav.....kaj pa vem......
frendi~bi šli stabo na konec sveta in skočili čez pečino če bi to naredila jaz....no vsaj to si želim.....ni pa vedno tako......včasih so nekatere best frendica nekoliko podobne tistim bitjem ki sem jih že omenila......ali pa ...ne to nebi bilo mogoče!!!!!!Ne more biti !!!!!nebi jim mogli biti všeč tisti fan.....kar koli že.....no ne še zdaj......mislm halo.....iuuuu....nemoram si predstavljati da bi se katarin zalizvala .....a-a....neverr
muska~je svet.če ne bi blo muske se svet nebi mogel vrteti saj ne bi bilo glasbe na katero bi plesal okoli sonca in delal piurete.Trenutno poslušam ameriške izvajalce.....rihanna,lady gaga,justin bieber.....
filmi~twilight,new moon,eclipse.....for eveeeeeeer.....ooohhh robert....taylor......kar stopiš se.......
no to je bilo za danes vseee......mogoče ti bom še kaj pisala jutriii......=)
hugs and kisses
xoxo gossip pixie
24. september 2010
u28064
u28064
next
24. september 2010
next
24. september 2010
u31440
u31440
next!!!!!