Forum
komentiriteee

a vm je ušeč moja zgodba

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

12. avgust 2010
Bil je čisto navadno petkovo jutro. Vstala sem in odšla v kuhinjo. Na mizi je bil listek pisalo je:

Hej ljubica!
Z očkom sva morala prej v službo. Zajtrk si sama naredi saj veš kje so kosmiči. Bodi previdna in če kam greš zakleni hišo:
Mami.

Listek sem pustila tam kjer je bil. Naredila sem si kosmiče. Pojedla in posodo zložila v pomivalni stroj. Potem sm šla do telefona in poklicala Emely. To je moja najboljša prijateljica.

za začetek tko bl malo pa bom drugič weč če vam bo ušeč
12. avgust 2010
KOMENTIRITEEEE PLIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIS
12. avgust 2010
u758
u758
next!
12. avgust 2010
bom pol.. zdej grem lih na kosilu
12. avgust 2010
u19911
u19911
next
12. avgust 2010
spomnila me je da pride danse k meni. saj so počitnice in bo pr meni preživela polovico počitnic. zato sem odpšla v sobo in jo pospravila. pripravila sem tudi njeno posteljo. ko je bila ura 12.00 je prišla k meni. skupaj sva odšle v kuhinjo in začele kuhati kosilo. ob 16.00 pridejo moji starši. jutri grejo na morje. z njimi grejo tudi starši od emily. tako bova same doma. ko so prišli starši so se malo pogovorili z emily. potem pa so začeli pakirat. bili sva zelo srečni da bova 14 dni same.
potem sva odšli v trgovino. šle sva po nakupih. kupile sva malo alkohola. in sladkarije. ko sva pršli sva alkohol skrile da ga nebi videli moji starši. mama je iz spalnice zakričala >> heej punci kaj sta kupili? > ma nič takega malo sladakrj
12. avgust 2010
next
12. avgust 2010
bližal se je večer odšli sva v sobo na računalnik. kmalu za tem pa spat. zjutraj naju je zbudil ropot szaršev ki so se odpravljali na morje. ustali sva in mama naju je videla in poklicala k sebi. rekla je >> punce zdaj boste dva tedna same zato rabite nekaj navodil:
vedko poglejte če ste ugasnile štedilnik,
bodite zaklenjene in če kam greste tudi zaklenite,
ne odpirajte tujecem,
breden greste spat poglejte če je tv ugasnjen in vse zaprto..>danes ob polnoči pridi v gozd k koči>kaj je ,kaj je
12. avgust 2010
omg.. neeee nism prow napisala... kr mi je polovico zgodbe kr spustil... kko vm uspe da fuul napišete???..
tko da to kr sm zdei objawla ne šteje... pol še enkrat napišem...
se opravičujem za napako
12. avgust 2010
Bil je čisto navadno petkovo jutro. Vstala sem in odšla v kuhinjo. Na mizi je bil listek pisalo je:

Hej ljubica!
Z očkom sva morala prej v službo. Zajtrk si sama naredi saj veš kje so kosmiči. Bodi previdna in če kam greš zakleni hišo:
Mami.

Listek sem pustila tam kjer je bil. Naredila sem si kosmiče. Pojedla in posodo zložila v pomivalni stroj. Potem sem šla do telefona in poklicala Emely. To je moja najboljša prijateljica. spomnila me je da pride danse k meni. saj so počitnice in bo pr meni preživela polovico počitnic. zato sem odšla v sobo in jo pospravila. pripravila sem tudi njeno posteljo. ko je bila ura 12.00 je prišla k meni. skupaj sva odšle v kuhinjo in začele kuhati kosilo. ob 16.00 pridejo moji starši. jutri gre jo na morje. z njimi gre jo tudi starši od Emily. tako bova same doma. ko so prišli starši so se malo pogovorili z Emily. potem pa so začeli pakirat. bili sva zelo srečni da bova 14 dni same.
potem sva odšli v trgovino. šle sva po nakupih. kupile sva malo alkohola. in sladkarije. ko sva prišli sva alkohol skrile da ga nebi videli moji starši. mama je iz spalnice zakričala >> heej punci kaj sta kupili? > ma nič takega malo sladkega> punce zdaj boste dva tedna same zato rabite nekaj navodil:
vedko poglejte če ste ugasnile štedilnik,
bodite zaklenjene in če kam greste tudi zaklenite,
ne odpirajte tujcem,
preden greste spat poglejte če je tv ugasnjen in vse zaprto.
Mi dve pa sva samo kimale in skrivaj zavijale z očmi.
Kmalu smo se poslovili. Ko so odšli sva odšli v kuhinjo in si pripravile pokovko. In odšle v dnevno sobo in prižgale televizijo.
.ker ni bilo nič sva dale noter cd. Nisva vedeli kaj je gor. Na začetku je bilo zanimivo a kmalu sva ugotovili da gledava grozljivko. A ker sva že začeli sva rekli ,da bova gledali do konca. Zgodba se je dogajala v gozdu pr neki hiši. Bilo je grozno. Ravno na sredini filma pa je zazvonil telefon. Z Emily sva se tako prestrašili da sva začele kričati. Ko sva ugotovili da zvoni telefon sem hitro stekla do telefona in se oglasila. Iz druge strani sem zaslišala strašen glas. Rekel je >>danes ob polnoči pridi v gozd k tisti stari koči
12. avgust 2010
jaz se vsem opravičujem ker me neki tu zajebava... tko da nrdim novo temo... sry
12. avgust 2010
kr mi tuki ni uspelu... sm nrdila novo temo tu je ta:

http://www.igre123.com/forum/tema/moja-zgodba/6775/
12. avgust 2010

20. avgust 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg