Forum
prižgala sem računalnik in na google vpisala:facebook.presenetila me je binetiva izjava:"sem najsrečnejši človek na svetu!ker je poleg mene najlepša punca v vesolju!!"morala sem se nasmehniti.vedela sem,da je s tem mislil ajdo.kliknila sem:"všeč mi je" in komentirala:"bravo bine!čestitam!!mislim,da vem za koga gre!!"ugsnila sem računalik in se odpravila spančat.sanjala sem kot,da igrav v nekem filmu v katerem se vse srečno konča.jaz sem bila srečna z maticem ajda in bine sta postala par pa še stelo sem videla z nekim fantom.čeprav je nisem marala sem ji privoščila.če bi bilo to res bi bila tudi vesela.a iz sanjarjenja me je prebudila misel na šolo.oblekla sem se in šla.pred šolo me je čakala najboljša prijateljica pia,ki je zavpila proti meni:laura!kmalu bo valeta!!laura !!!si predstavljaš????" čisto sem pozabila nanjo."laura!" spomnila sem se,da lahko povabim častega gosta in on lahko pride s spremljevalko.koga bo ibrala laura v naslenjem delu.nextam??
10. september 2010
a nextam?sam pouejte če je BEDNAzgodbica!!;(
11. september 2010
u18082
u18082
ne ni bednaa!!
NeXtIII
PŁisss
11. september 2010
"častni gost bo!gost bo bine!!on bo!!!njegova spremljevalka pa ajda!"sem vpila sama sebi v wc-ju."zvoni!sovražim šolske zvonce!!zakaj že zvoni?"sem se spraševala v mislih,ko sem s kratkimi koraki šla do razreda.pouk je minil dokaj hitro in potem sem še celo pot domov tekla,da bi novico hitro sporočila binetu."bine!ti boš naš častni gost!"sem se zadrla v mobitel medtem,ko se še stala med vrati."častni gost?jaz?"je dejal z osuplim glasom."pridi zdaj k meni!"sem mu rekla z navdušenim glasom."prav!" prekinila sem.ni minilo niti 10minut ,ko se je oglasil zvonec.že sem stala pred vrati in bineta povabila noter.ko sva že sedela na moji postelji sem ga vprašala.:"boš sprejel?" "seveda!a nimam spremljevalke!!potrebujem jo!"je odgovoril z preplašenim glasom."bine!tvoja spremljevalka bo ajda!!kdo pa drug!" sem mu rekla in opazila sem,da so se mu zarosile oči."ajda!ljubim jo!!ti sploh ne veš kako!" "bine.ona bo tvoja spremljevalka pa pika!"ko sem izrekla ta stavek sem bila prepričana,da se bo med njima nekaj zgodilo.na valeti seveda.čez kakšno urico je šel domov.prijateljsko sem ga še objela in zaklicala za njimine!takoj povej ajdi!!binee!!!si slišal?" "on pa se je le obrnil in mi pomežiknil.to je bilo opravljeno.zdaj sem morala le še matica vprašati,če bi šel z menoj na ples.nemudoma sem ga poklicala:"matic!živijo!" "živijo lepotička!kako si??vem kaj me boš vprašala!" "kaj?matic bi šel z menoj na ples?"sem ga vrašala vsa v pričakovanjih."seveda!" "ljubim te!matic!!sploh neveš kako si me osrečil!" "tudi jaz te ljubim!čau!!" zveza se je prekinila.zdelo se mi je ,da sem najsrečnejša punca na svetu.
next??????????
12. september 2010
zdai pa tko!iaz te zgodbice ne bom ueč pisala!!pa pika!!!NEbom ie!!!!ker ie bedna!!!!!NE BOM IE !!!!!!!!
13. september 2010
no sam še puvem da bi pol na ualeti bine pa aida pustala par
13. september 2010
u18082
u18082
NexTiii
13. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg