Forum
sam bol pol kei???????
07. september 2010
nex
07. september 2010
next ♥ pa srčki se nardijo alt + številko naenkrat klikn naenkat klikn pa bo
št.1 =☺
št.2☻
št.3♥
št.4♦
št.5 ♣
št6 ♠
št.7 •
št.8◘
št.9 ○
07. september 2010
sam jz če kliknm alt pa šteuilko se mi nč ne pukaže!no sai ni uažno!!nadaliujem iutri!!!
07. september 2010
da je bil neskončno srečen se mu je videlo v očeh."ljubim te laura!ljubim te!!ljubim te!!!ljubim te!"je vzkliknil in vedela sem,da je govoril resnico."ah bine!tudi jaz te ljubim!!in vedno te bom!"ne mu izžvrgolela .a na mojo veliko žalost je malo pozneje moral oditi. čeprav bi si jaz želela čisto drugače sem mu pustila.pospremila sem ga do vrat.ko sem bila že popolnoma razočarana,da je odšel brez ,da bi me poljubil pa je pritekel nazaj in me poljubil.potem sem zaprla vrata za njim.a še potem sem nekaj časa stala tam.zdaj,ko sem bila tako srečna v ljubezni bi si najbolj na svetu želela,da bi to uspelo tudi maticu.a brez mene.vedela sem,da me je resnično ljubil a jaz mu nisem mogla več vračati ljubezni.vsa zaljubljena sem se sesedla na stol pri račuunalniku.s tresočimi rokami sem komaj vpisala"facebook".neka maticeva objava me je resnično presenetila.pisalo je"matic drobun je v razmerju!"ko sem prebrala ta stavek sem postala še bolj vesela kot sem bila.šla sem pogledati na njegov profil in na glas prebrala njegov opis" končno sem tudi jaz našel pravo ljubezen.še nikoli nisem bil tako srečen!!še nikogar nisem tako ljubiv kot njo!!!"za trenutek sem postala celo žalosta,ker je napisal,da je končno našel pravo ljubezen.a le misel na bineta me je spravila v boljšo voljo!next??please coment!
08. september 2010
next?pom nadalieuala pol k pridm is šolice!!okei???
08. september 2010
next next next next
08. september 2010
nextam!
to,da me je že sama misel na bineta spravila v boljšo voljo je bilo čisto res.a bolečina v meni je bila prevelika,da bi jo pozabila.spraševala sem se,če se je vrnil k steli.čeprav sem iskreno bineta iskreno ljubila si nisem mogla predstavljati ,da me matic ni nikoli ljubil.ali pa vsaj znj nisem bila prava ljubezen.vedela sem,da imam še nekje njegovo pismo.našla sem ga in ga prijela v roke.čisto drobna solzica je kapnila nanj.nisem bila prepričana a sem mislila,da se mi dogaja isto kot takrat s maticem in nikom.zavzdihnila sem.spet nisem vedela kaj hočem.a če se ne bom hitro odločila bom izgubila oba."ne zdaj ne morem biti z nikomer!"sem izgovorila sama sebi.po licu so mi tekle grenke solze.bilo mi je resnično žal,da bom prizadela bina.vpisala sem se na facebook in mu v par stavkih vse razložila in poslala sporočilo.
no tko zdai pa ena uganka!lahk sodeluiete wsi!!kerga mislte da bo laura izbrala na konc???
-nika
-bineta
-matic
-nekega drugega
no gdor bo prui prauilno odgouoril lahk z mano nadaliuje zgodbico(če hoče)če pa ne bo hoteu bo pa en drug okei?????
08. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiii
Jsss bii gŁasovaŁaa Zaa MatIcaA
08. september 2010
ia mony545maš prau.zdai pa če hočeš lahk z mano nextaš al pa bom sama!braaUOOOOOO
08. september 2010
no bom kar iaz nadalievala!
a tolažilo me je dejstvo,da sem mu vsaj povedala resnico.kakšnih 9minut zatem mi je zazvonil mobite.bil je on.bine.ko sem že skoraj pritisnila tipko sprejmi pa je nekaj v meni govorilo naj tega ne storil.v tistem trenutku se je zvonenje končalo,mobitel sem le vrgla po tleh in padla na kolena.iz mojih oči so tekle solze kot v potokih.vpila sem neke besede,ki jih še jaz nisem znala razločiti a rekla sem tudi:"sovražim svoje življenje!vse sovražim!!sovražim!!!"potem se spomnim le,da sem legla na posteljo in verjetno tudi zaspala.zbudila sem se čez kakšno urico!next??
08. september 2010
next next next next next next next
08. september 2010
vixie lahk pa ti z menoi pišeš!
08. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
PŁissSS
Hmmmm..jstt gŁih nism doßrA pisAtŁCaa
08. september 2010
u18082
u18082
NajßoŁššš Jeeeee
08. september 2010
imela sem take podočnjake,da sem izgledala kot čarovnica.moje roke so kar same segle po mobitelu in na pamet odtipkale maticevo številko.še preden sem se lahko zavedla kaj se dogaja se je olasil s čemernim glasom:"živjo!" "hej.matic !!prideš kaj k meni???no če imaš čas!!!!" "prav!pridem k tebi!!se vidiva!!!" in je že odložil slušalko mobitela.šele kakšnih6minut pozneje mi je prišlo na misel,da sem ga poklicala podzavestno.a kot bi mignil je bil že tu.povabila sem ga noter.že sam pogled nanj je spet obudil čustva na satro ljubezen.do njega sem spet čutila to kar prej.veselo sem se mu nasmehnila.nextam??lahk tud gdo drug!!!
08. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
PŁissSS
08. september 2010
no bom napisala še en del!
šla sva v mojo sobo.sedla sem na posteljo in ga pogledala naravnost v oči. v tistem trenutku pa sem zaslišala njegov glas:"laura!ljubim te!!laura moja!!!" planil je k meni in me močno objel.morala sem priznati,da sem ta objem potrebovala bolj kot vse drugo.spoznala sem,da se čustva do njega niso spremenila.jasno mi je postalo tudi to,da sta mi bila nik in bine le všeč matic pa je moja ljubezen.od vse sreče mi je po licu stekla solza."matic!ljubim te!!maatic!!!vedno sem te ljubila!!!!" ob zadnjih besedah je med nama nastala tišina,ki pa jo je prekinil on:"kako?vedno si me ljubila??" šele takrat sem se zavedla kaj sem v resnici rekla:"ja.ja matic!!vedno!!!" "kaj pa bine?kaj pa tisto takrat pri tebi doma??" me je v zadregi vprašal.moje ustnice so se začele tresti in želela sem si ga samo poljubiti."matic.a te lahko nekaj prosim??poljubi me!!!" z nasmehom na obrazu je prikimal.prijel me je za roke in nagnila sva se drug k drugemu.najine ustnice so se dotaknile.poljubila sva se.čez nekaj časa se je odmaknil stran od mene in že hotel oditi a sem ga povlekla nazaj in porinila na posteljo.ležal je na meni.v naslednjem delu se zgodi nekaj zelo zanimivega!obliubim!!a nextam???please coment!!!!
08. september 2010
u18082
u18082
D-ßestt!!!
NeXtTiiii^ˇ^ˇ~PŁissssS
08. september 2010
v tistem momentu pa se je oglasil prekleti zvonec.bilo mi je popolnoma vseeno kdo je zato mi nti na isel ni prišlo,da bi morala iti odpret vrata.matic je še vedno ležal na meni in strastno poljubljal moje ustnice.zslišala sem trkanje na vrata in se zganila.a že nslednji trenutek so se odprla in kdo je prišel noter?????nihče drug kot sam BINE!nisem mogla verjeti."laura!si me zapustila zaradi tega bedaka??" je dejal z žalostnim glasom."ti si bedak!"se je zadr še matic in dokončal kar je imel povedati."ne dojameš ,da te laura ne ljubi??"binu so se solze nabirale v očeh in zdelo se je ,da bo vsak hip zajokal.s solzami v očeh je le še izdavil:"adijo!ne bom vaju motil!!lepo se imejta!!!"in je že igil in sobe.za njim so se slišali le še koraki.jaz sem postala žalosta kot pa sem videla matica to ni ganilo nič.le potegnil me je k sebi in me hotel poljubiti a sem se izvila iz njegovega objema in stekla za binetom."bine!bine počakaj!!bine prosim te!!!počakaj!!!!"sem se drla za njim a me ni hotel slišati.naenkrat se je le obrnil k meni in rekel:"kaj je?"v njegovem glasu sem čutila žalost."laura.pusti me pri miru!!"
nextam?????
09. september 2010
u18082
u18082
D-ßestt!!!
NeXtTiiii^ˇ^ˇ~PŁissssS
RoTimmm Teeee!!
09. september 2010
"dokler mi ne boš prisluhnil te ne bom pustila pri miru!"sem rekla."no prav!laura!!kaj bi mi povedala???" tisti trenutek sem si prisegla ,da bom govorila le resnico."bine.nikoli te nisem zavajal!!" "nisi?govorila si,da me ljubiš??potem pa te najdem z njim!!!" "poglej bine.mislila,sem ,da je to ljubezen!!" "veš kaj?upam,da te nikoli več ne vidim!!"je dejal z rahlo žalostnim glasom in odšel.jaz pa sem le strmela za njim in po licu so mi drsele solze.bilo mi je žal zanj.čeprav sem ugotovila,da do njega nisem čutila več kot prijateljstva sem ga imela rada.šla sem domov in s solzami v očeh stopila v svojo sobo.na postelji sem le našla listek na katerem je pisalo:ME SPLOH LJUBIŠ?ISKRENO POVEJ!!PROSIM TE!!!"čeprav ni bilo podpisa sem vedela,da je to maticeva pisava."kako lahko dvomiš v mojo ljubezen?"sem zakričala sobi.vse mi je šlo narobe.prvič mi je bilo žal za bineta zdaj pa še matic dvomi v mojo ljubezen.nisem mogla verjeti.pogledala sem na stensko uro in ugotovila,da je bila ura že 9.oo.od vsega sem se šla kar spat.naslenji dan je bila sobota in to me je pomirjalo.pogledala sem na mobitel in ugotovila,da imam eno novo sporočilo."matic!moj matic!!"sem pomislila in ga prebrala:OPROSTI!"nemudoma sem ga poklicala."živjo.tu laura!!kako si???dobila sem tvoje sporočilo!!!"potem sva se zmenila,da pride k meni.čas je tako hitro minil in že sem zaslišala zvonec.pla sem odpret in na pragu je res stal matic.
next??????????
09. september 2010
pla=šla
09. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
RoTimmM TeeeE
09. september 2010
bom nadAlievala iutri!okei??sai zdai bo še zlo zanimiu!zgodil se bo še ueliko stuari!!!
09. september 2010
uspela sem le izdaviti:živjo.matic!!kako lahko dvomiš v mojo ljubezen???kako?" "kako?a ti povem kako??ti povem? "matic!vedno sem te ljubila.!vedno te bom!!!" "si prepričana?kaj pa bine??ti on nič ne pomeni???" "matic.bine mi pomeni veliko!!a ga ne ljubim!!!" matica sem povabila noter.sedla sva na kavč nemo zrla predse.naenkrat pa sem zaslišala njegov glas:"zakaj pa si včeraj tekla za njim?" "poslušaj!mislila sem,da sem ga ljubil!!" "mislila?pa ga res ne ljubiš več??res ne???" odkimala sem.sedla sem čisto zraven njega in ga pogledala naravnost v oči."misliš,da ti lažem??" sem ga vprašala.a nisem dobila odgovora."matic!prosim poljubi me!!" "zakaj le?nisem prepričan v tvojo ljubezen zato..." a sem ga prekinila in dejala:utihni!" zaprla sem oči in se nagnila k njegovim ustnicam.najine ustnice so se združile v eno ob poljubu.potem me je močno objel in se mi oravičil:"oprosti!ljubim te!!prosim!!!" "tudi jaz te ljubim!bolj kot vse na svetu!!" potem mi je podaril še en neznansko dolg poljub.predlagal je,če bi šla na sprehod.pritrdila sem.ko sva tako hodila in nse ves čas smehljala eden drugemu pa so moje oči uzrle nekaj česar sem bila najbolj vesela.kaj je bilo to izveste v naslednjem delu!!nextam???
10. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
RoTimmM TeeeE ...!!!!!!!!!!!!
10. september 2010
next next next next
10. september 2010
tam na malo oddaljeni klopici je sedel bine z nekim dekletom."bine!iaz sem!!binee!!!bineee!!!!" sem se zadrla."laura!živjo laura!!to je ajda!!!"z maticem svastpila bližje binetu in ajdi.bila mi je všeč.nekaj časa smo se veselo pogovarjali potem pa sva z maticem odšla.še potem celo pot sva se pogovarjala o njiju."veš!!matic!!!"a je dejal:"ne govori!!zdaj si želim le poljubljati tvoje ustnice!!!"nagnil se je k meni.njegove ustnice so poiskale moje!!poljubila sva se.ko sem potem pogledala na uro sem kar zavpila:"mami me bo ubila!saj je že 22.oo!!" na hitro sva se poslovila in stekla sem domov.ko sem prečkala prag sem že zaslišala mamin glas:"kje pa hodiš?ura je že več kot 22.oo!!"izognila sem se njenemu pridiganju in izginila v sobo.nextam??please coment!!!!!!!!!!
10. september 2010
u18082
u18082
!^^NeXtTiii^^!
RoTimmM TeeeE ...!!!!!!!!!!!!
D-ßestt!!!
10. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg