Forum
nadaliujem ko bosta 2 komentaria
03. september 2010
a ie to sploh uredno nadalievati
03. september 2010
u15246
u15246
ja nnnnnnnnnnnaaaaaaaaaaaapppprei
03. september 2010
prou.
ravno,ko sem vsa vesela vstopila v hišo in za sabo zaprla vrata pa je nekdo pozvonil.le kdo bi lahko zdaj bil sem se vprašala in jih šla odpreti.bil je nik.že na pragu je začel vpiti"se ti mogoče igraš z mano???" "zakaj bi se pa s tabo igrala?"sem ga vprašala tako nebogljeno,da bi mi še sam bog verjel."ne sprenevedaj se!!!videl sem vaju malo prej pri vodnjaku!!!!!grulila sta kot kaka golobčka!!!!!kaj pa to kar si malo prej rekla meni??????" spomnila sem se ,da sem mu rekla,da ga ljubim.na hitro sem ga hotela odpraviti za to sem s tihim glasom dejala :"prav lagala sem ti.ne ljubim te.."takole hitro se me pa ne boš znebila." je dejal s besnim glasom in nadaljeval :"tole mi boš še plačala!z mano se ne bo nihče igral!!"pred nosom sem mu zaprla vrata in spoznala sem ,da tega ne bi smela narediti.to sem se opominjala še cel dan.........
naprei??
04. september 2010
next
04. september 2010
okei bom nadalievala čez kako urico,ker grem zdai u knižnico..
04. september 2010
sory prei nism mogla.zato bom pa zdai..prau???
sama nase sem bila jezna,da sem sploh pomislila na kaj takega.še sama nisem bila prepričana zakaj a imela sem slabo vest zaradi nika,ko sem ga kar tako grdo odslovila.odšla sem k njemu.ko sem tako hodila po mestu pa sem ga opazila z nekim dekletom.zaljubljeno sta se gledala in držala za roke.še malo je manjkalo pa bi se pred mojimi očmi poljubila.če bi bilo vse prav bi bila vesela,da si je končno našel punco in me bo pustil pri miru.a se nisem tako počutila.počutila sem se kot,da bi se mi paralo srce.tako se počitiš le,če v takem stanju gledaš tistega ,ki ga ljubiš.PA SAJ GA NE LJUBIM,PA SAJ SEM VENDAR ŽE MNOGO LET ZALJUBLJENA V MATICA!pomislim a se nisem hotela vdati.začela sem razmišljati.moje prvo vprašanje je bilo,če si lahko zaljubljen v 2hkrati.mogoče se sliši čudno a druge razlage kot,da ljubimk oba ni bilo.mislila sem,da bom znorela.ker sem še kar stala tam na mestu sem vsa s mešanimi občutki odvihrala stran.hodila sem hitro in glavo sem imela uprto v tla.ravno zaradi tega nisem opazila fanta,ki mi je prihajal naproti.kaj se bo zgodilo z njim izveste v naslednem delu.next??
04. september 2010
next next next next
04. september 2010
preden sem dojela kaj se je sploh dogajalo sem bila že na tleh."oprosti.nisem bil pozoren..kako ti je ime???" ko sem že stala na trdnih tleh sem mu odgovorila:"jaz sem laura .ti??" "jaz sem bine.ej oprosti mudi se mi a tu imaš mojo vizitko.."in je stekel stran.še nekaj časa sem bolščala vanjo a sem se potem le prebudila iz sanjavosti in odšla domov.nekaj dni pozneje pa sem ga celo poklicala."živjo.laura tukaj..se me še spomniš???" " seveda se te spomnim.a imaš danes kai časa?? "ja.bi se lahko kje dobila..rada bi te bolje spoznala..." "ja seveda.pridi do tiste kavarne cofe..jaz živim tam blizu..." " prav pridem." " ok.čao.." prekinila sem .nemudoma sem se odpravila.navdajal me je poseben občutek.postala sem vznemirjena.next??
04. september 2010
next next next next
04. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii...
PŁissss..:3
04. september 2010
prišla sem do tja mesta kjer sva se zmenila in ga že zagledala tam.ko sem opazila,da me je videl sem ga prijazno ogovorila:"živjo.kako si??greva tja na klopico???" jaz sem uredu.ti??prav pojdiva tja..."sedla sva na bližnjo klopico in takoj me je uprašal:"prej si rekla,da bi me rada bolje spoznala." "ja lahko me ti prvi kaj uprašaš.če hočeš.." sem v zadregi odgovorila. "prav.imaš fanta??oprosti,če je to preveč osebno vprašanje.." "ah je že vredu. nevem kaj bi ti rekla..." potem sem mu razložila vse po dolgem in po čez kar se je dogajalo z nikom in matocem. na koncu pa sem le dodala:"zelo bi bila vesela ,če bi bila prijatelja..trenutno bi enega res potrebovala..." " seveda." potem sva še dolgo kramljala in se zabavala.na koncu sem čutila,da me ima res rad.pomislila sem celo,da bi bila lahko nekoč celo nekaj več kot le prijatelja. next??a je dobra zgodbica???
04. september 2010
next????
04. september 2010
u18082
u18082
fuŁŁ je CooŁŁ
PŁisss NeXtTiiiiii
PŁisssssSS!!
04. september 2010
ura je bila že 21.ootzato sem se odpravila domov.do doma nisem imela več kot 8minut.a že ,ko sem stopila čez prag sem zaslišala mamin vreščeči glas:"laura!a se ob 21.oo.hodi domov??" "oprosti mami.no bom šla spat ,ker je jutri šola!!"sem ji odgovorila a nisem mislila čisto tako.šla sem v svojo sobo in zaprla vrata.na postelji sem zagledala njegovo sliko.živela sem v pritličju in zlahka bi mi jo kdorkoli dal skozi okno sploh ,ker je bilo odprto.pokukala sem sozenj in na travi pred blokom je stal on. vprašala sem ga:"kako pa si izvedel kje živim?si me zasledoval??prosim povej!!!"ob vsakem mojem vprašanju je le skomignil z rameni in se nasmehnil z zamišljenim nasmehom.a kaj hitro je izginil v temi.zaprla sem okno in sedla na posteljo.v roke sem prijela njegovo fotografijo.tisto noč sem sanjala o njem.nextam??
05. september 2010
21.oo (presledk) zato....
05. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiii..
05. september 2010
prau bom nextala.
sanje o njem so bile prekrasne.spomnila sem se,da sem preden sem šla spat njegovo slikco dala pod blazino.vzela sem jo izpod nje in si jo nekaj časa ogledovala.potem pa sem opazila,da nekaj piše na hrbtni strani.pisalo je z velikimi tiskanimi črkami:ZA NAJLEPŠO PUNCO TEGA SVETA."najraje bi poletela do oblakov.morala sem ga poklicati."dobro jutro.mua.." "živjo lepotička!si dobro spala??tako te že pogrešam!!!" "jaz tudi tebe!danes te moram videti!! "pridem k tebi?" pokimala sem v slušalko in rekla ja .zmenila sva se čez eno uro.če si ves čas le v oblakih čas re hitro mine.pozvonilo je pri vratih.a ni bil on.bil je matic.vsa preplašena sem ga povabila noter.opazil je,da ni vse v redu in me vprašal."laura.je vse u redu??" pokimala sem.čez kakšne 4munute pa se je spet oglasil zvonec.cvedela sem,da je on a nisem vedela,kaj birekla maticu.šla sem odpreti.res je bil on.nič hudega sluteč je vstopil.takšnega pogleda še nisem videla.ko je matic videl mojega novega prijatelja in to z rožami v rokah je poskočil skoraj do stropa.nextam?please komentiarie!!
05. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiii
♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥
PŁissss
05. september 2010
"kdo je on?"je vprašal presenečeno."on.on je..am..."sem začela jecljati."jaz sem njen fant."je dejal.jaz pa sem le zardela in pokimala,da ne bi vse skupaj izpadlo preveč smešno.a ne vem zakaj a matic najprej sploh ni verjel.ali pa ni hotel verjeti.to je opazil tudi on in rekel:"hočeš,da ti dokažem??sam se odloči..."a ker je matic gledal še vedno tako zvedavo se je odločil resnično dokazati.stopil je k meni in me s prosečim pogledom pogledal.vedela sem,da me hoče poljubiti.komaj vidno sem pokimala.požrla sem slino in se nagnila k njemu.poljub je bil neskončno dolg in sladek.ko sem se končno izvila iz njegovega objema sem zaslišala maticev glas:"delajta kar hočeta.ne bom vaju motil.."in je bsesen odšel.takoj sem se spravila nanj:"zakaj si rekel,da si moj fant??tega mu ne bi smela narediti!!!"nextam????mony545 a mi lahk please poueš kuko se naredio taki srčki?????
05. september 2010
next??????
06. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiii
PŁissss!!
06. september 2010
u18082
u18082
amm...jss smjih samm kupiralaa
06. september 2010
aha ok.no zdai ne morm nadalievati,ker morm nrdti še dn pol pa bom!!
06. september 2010
no nadaliujem.
"res hočeš vedeti zakaj sem to storil?prav ti bom povedal!!"ko je videl,da sem prikimala je nadaljeval:"laura.to sem storil zato,,ker si zelo želim da bi bila moje dekle!!!"zazrla sem se globoko v njegove oči."laura.bi bila moje dekle??"morala sem priznati,da si sama ne bi mogla želeti drugega a nisem vedela kaj bo na to rekel matic.a hotela sem le enkrat v življenju misliti le nase.zato sem se zamišljeno nasmehnila in dejala:"bine.ja sprejmem!!l bom tvoje dekle!!!"ko sem izrekla zadnje besede so mu zažarele oči.bil je neskončno srečen..next???
06. september 2010
nextam???????
07. september 2010
a nadaliujem?a to sploh gdo bere??please coment!!!sai uem da ie bedna zgodba
07. september 2010
u18082
u18082
NeXtTiiiiiiiiiiiiiiii
07. september 2010
u18082
u18082
mEnnnn je FuŁŁŁŁ COoŁ
tkoo daaa NeXtTiiiiiiiiiiiiiiii
RoTimmm Teeee
naaaaa KoŁenihhh...!!
07. september 2010
okei bom nadalievala!sam zard tebe!!če ie(kao)res tko cool!!!
07. september 2010
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg