Forum
hei.uem da moia prua zgodbica ni bla uredu(i hate my life)sam bi useno rada napisala še eno..........ta bo tud liubezenska ud sql pa zlo uelik laži se bo umes prepletal.tko da ie ta zgodbica tud žalustna..
pa če bo uečina udločila,da nai io pišm io bom drugač pa ne..usebe:iaz(aleksandra)
fant u kerga se pol iaz zaliubm(matic)
aleksandrina mami(sara)
sarina sestra/alexandrina teta(neža)
matičeva mami(lina)
ustale usebe pa izueste sprot.užiuajte!!!!!!!!!

hočte,da io napišm????

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

01. oktober 2010
PRVI DEL:
Bil je prvi šolski dan. a še zadnji v osnovni šoli. sedela sem sama v zadnji klopi nekje stran od sošolcev. Žalostno sem strmela predse. Vsi so se veselo pogovarjali in se smejali. Prav oddahnila sem si,ko je v razred vstopila učiteljica. A ni bila sama. Zraven nje je stal temnolas in modrook fant. Prijazno me je gledal in se mi nasmihal. Že ob prvem pogledu nanj sem opazila nekaj kar me je spominjalo name. Nekaj česar ni bilo mogoče opisati z besedami. Stavila bi,da sem ga že nekje videla. A kje? Moje razmišljanje je prekinila razredničarka,ko je rekla:«Aleksandra!bi imela kaj proti, če bi Matic sedel zraven tebe??« »jaz…seveda ne!«sem zamomljala in naslednji hip so bile moje oči le še zanj. Čez kakšnih 7 minut pa sem začutila, da me je nekdo prijel za rit. Pogledala sem proti njemu in njegova roka je roka je res ležala na mojem kolenu. Morala sem se mu nasmehniti in še moja roka je zdrsnila na njegovo stran. Pod mizo sva se na skrivaj držala za roke in se gledala kot bi se videla že večkrat.
nextam?????
01. oktober 2010
okei sm dujela da sm pač NAaISLABŠAA PISATELICA NA IGRAH123!!!!!!!!!
01. oktober 2010
;(
01. oktober 2010
admin prosm zbiši to temo!!!!!!!!!PLEASE!!!!
02. oktober 2010
ne ne čist kul je.. pa če prav že dugo nazai..
24. september 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg