Forum
u30537
u30537
Jaz res nimam kakih izkušenj s pisanjem blogov. Prebrala sem mogoče dva, tako da... Ne vem, če bo to blog. Ta, tapravi blog. OK, dost nakladanja.

V prvem blogu sem se odločila pisat o mojem življenju nasploh. Tako je, živim v kraju, kjer je večina ljudi prijaznih. Imam (odlične) sošolce. Zakaj odlične v oklepaju? Ker sošolce imam, ni pa nujno, da so vsi odlični. Nimam BFF. Ne na igrah, ne v lajfu. Imam nekaj frendic, ki so OK, nihče pa nima enakega mnenje kot jaz. Po mojem nobena tvoja frendica nima čisto istega mnenja kot ti. Ampak jaz pač ne najdem (kot je govorila Ana Shirley, knjiga Ana iz Zelene domačije (pa še to, ne vem ali se zelene piše z veliko začetnico, tako da...)) sorodne duše. Saj se s frendicami nasmejim, pa vendar... Ne znam opisat kako se počutim. Osamljeno? Samo ugibam.

Doma pa... No, saj itak veš kako je doma. Včasih se skregaš s starši, pa domačimi, pred frendi praviš, da jih nimaš rad, v resnici pa jih imaš tako ZELO rad. Jaz ne pravim pred frendi prav nič o mojih starših. Kaj čutim do njih. Ker se mi to ne zdi, pač... Pač.

Fanta nimam, ker so vsi nori le na eno. Čeprav, ko se pogledam v ogledalu, nisem ravno nebeško lepa, kot je prej omenjeno dekle. Imam kratke lase, ker so dolgi dolgočasni. Hočem biti drugačna. In SEM lepa. Samo na malo bolj poseben način. Če bi se ocenjevala od 1-10, bi se ocenila z 8. Starši ti tako ali tako ne povejo resnice, saj mislijo, da je njihov otrok najlepši, če pa vprašaš sošolko, pa ti ITAK reče, da sem ti (torej jaz, Hanoo.) najlepša. Čeprav v resnici ne mislijo tako. Kje naj dobim pravo mnenje?! Halo?!

Tako. Moj prvi blog. Opravičujem se za besede, ki jin ne moreš prebrat. Se trudim, da se da brat.
22. oktober 2010
alo sori men se nea da tole brat :/
23. oktober 2010
u30537
u30537
Sei ti ni treba.
23. oktober 2010
zakva si šla že tole pisat sej noben na igrah123 ne opisuje svojga živlenja tko da ga tut teb ni treba
23. oktober 2010
jaz osebno ne pravm pred sošolkami da nimam rada svojih staršev,ker jih imam rada,in to tut sošolkam povem,če me prašajo
23. oktober 2010
u30537
u30537
Aja, OK. Pa če ti ni OK, ne ber. Bedakinja.
24. oktober 2010
kdu je reku da mi ni ok,sej sm prebrala,sm pač povem ti da ni potrebe svojga življenja opisvt.če si ti to razumela,kot žaljivko pa ni moj problem.aja hvala enako za tisto zadnjo besedo.pa ne žal drugih ljudi k jih sploh ne poznaš
25. oktober 2010
u30537
u30537
Ni kei za zadnoi besedo. Še kdai.
25. oktober 2010
u28905
u28905
hm... je moj življenje, kr mal podoben temu blogu. razn o tistih prjatlcah- js mam bff. drgač si pa dobr napisala. še kkšn blog napiš
25. oktober 2010
u30537
u30537
Bom. Hvala.
25. oktober 2010
hhhhhhhh
26. oktober 2010
http://anxlorde.blogspot.com/2014/12/hi-bloggers-guess-whos-back-back-back.html

Uhm, pišem blog in če imate minutko časa preglejte, followite karkoli, pomenl bi mi tko zlo, xx
15. december 2014
Next zelo uredu
26. januar 2015
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg