Forum
u36875
u36875
Heej (:

odločla sm se da še napišem eno zgodbo . moja prva zgodba je Čarobna skrinjica;* lahka preberete že hočete. naslov tte zgodbe pa je modna oblikovalka
16. junij 2011
u36875
u36875
to sm js

to je moja bff

več slik pa bom dala naslednjič. rabim tri nexte in začnem pisat zgodbo. zgodba se bo dogajala o tem da si želi neka+o dekle postati modna oblikovalka in o njenih prijateljih.
16. junij 2011
next!
16. junij 2011
u47584
u47584
next nujno
16. junij 2011
u48778
u48778
next
16. junij 2011
u50446
u50446
next!!!!!!!!!!!!!!!
16. junij 2011
u36875
u36875
okej hvala za nexte- začnm pisat zgodbo. aja po sporočilu vam bom sporočala ko bom napisala nov del. poslala bom tistim ki bojo redno brale. za vsak del ki ga napišem potrbujem namanj 3 nexte. okej?

Hoooj! Z vami sem Neja Krenkar in danes je res popoln dan, saj sva z mojo BFF Anamari prepričale svoje mame, da lahko čez vikend prespiva pri najini drugi najboljši prijateljici Anji! To bo še noro. Kar dvakrat pižama party. Saj veste, večer ko si punce povejo vse skrivnosti in nikomur ne povejo. No, vrnimo se v sedanjost. Pred uro sem prišla iz šole in na srečo je tu konec tedna, torej je PETEK. Jupiii. Sedaj že pakiram svoje stvari v svoj kovček. Zraven gre seveda ogromno oblačil, ličil, iger, skic za oblikovanje novih oblek... Zdaj pa res moram oditi v spodnje nadstropje na kosilo, ker mami že 15 minut teži. Pohitela sem po stopnicah navzdol in kovček odnesla do avta, kjer me je že čakala mami. Počasi sva se odpeljali proti
hiši kjer stanuje Anamari < 3 ....
moja mami:

17. junij 2011
u36875
u36875
rabim 3 nexte in pol napišem nov del :**
17. junij 2011
u47584
u47584
wauu. občutek mam da bo super zgodba. hvala za sliko od tebe, bff in mame.. a jih boš še dala kej? drgač pa nujno NEXT
17. junij 2011
ful dobra zgodba :3
next
17. junij 2011
u36875
u36875
hvalaa. še en next rabim in pol bom nextala ajaa. plis rečta prijatlom naj maau preberjo. hwalaa:*
17. junij 2011
u48778
u48778
ful fajna zgodba. plis next
17. junij 2011
u36875
u36875
okej. stokrat vam hvala za nexte. mal bol mal bom napisala ker nimam velik časa

Ravno zdaj je pravi čas, da malo opišem svoji dve BFF in seveda sebe!
Imam temno rjave lase, ki mi segajo malo najprej od ramen, zelene oči in po velikosti sem bolj majhna (okrog 154 cm). Moja postava ni nevem kaj. Nekaj kilogramčkov preveč. Stara sem 13 in hodim v osmi c razred. Moja starša sta ločena, zato živim en teden pri atiju, drug pa pri mami. Trenutno se nahajam pri mami XD. Zelo rada nakupujem, saj naravnost obožujem modo in moja velika želja je da bi v prihodnosti postala modna oblikovalka. Pri atiju imam posebno sobo, kjer lahko ustvarjam po svoji mili volji. Tam imam tudi polno blaga, kar dva šivalna stroja in veliko stojalo, na katerem so vse moje kreacije.
Moja prvi najboljši prijateljici je ime Anja. Ima do ramen rjave lase postrižene na fru fru in čudovite modre oči, da se fanti kar stopijo ob njih. Hodi v glasbeno šolo in igra prečno flavto in gre ji res odlično, a si tega noče priznati. Jaz seveda trdim da igra fenomenalno, saj je bila že trikrat na državnem tekmovanju. Prvič je dosegla odlično 3. mesto, drugič 5. mesto, nazadnje pa je kar zmagala! Zmeraj je glasna in velikokrat se znajde v zagati. Njeni hobiji so branje tujih revij o modi, gledanje romantičnih filmov in seveda nakupovanje z mano in Anamari!
Anamari pa je bolj mirna in sramežljiva oseba, nikoli se ne razjezi. Naravnost obožuje ples ter igra na oboo. Ima res zelo dober okus za modo. Njeni lasje so kar precej temne barve, oči ima podobne kot jaz, po postavi pa je zelo suha in lepa in ima veliko oboževalcev(fantov, seveda hehehe). V šoli ji gre kar dobro, preglavice ji gre fizika in matematika, tako kot meni. A s tem se midve ne preveč obremenjujema, ker imama zato Anjo. Res jo ne morem razumeti, kako ji matematika leži.

več bi napisala sam res nemorem. ju3 dobite nov del, če bojo seveda 3 nexti :*
17. junij 2011
u47584
u47584
next! awh najbolša zgodba 4eveer :*
17. junij 2011
next :3
17. junij 2011
u36875
u36875
okej že nextam

Z mamo sva ravno prispeli do Anjine čudovite hiše in kar zunaj me je z nasmeškom na obrazom pričakala Anja. Odprla sem vrata od avta, se poslovila od mame in stekla do Anje. Objeli sva se in odhiteli v hišo. Odšli sva v dnevno sobo, kjer nama je Anjina mami pripravila sok in sadno kupo. Čez nekaj časa je prispela še Julija in skupaj smo pojedle sadno kupo. Nato pa smo se odpravile v Anjino sobo, ki je naravnost čudovita. Naj jo malo opišem. Je oranžne barve. Ima čudovito zakonsko posteljo, ob postelji pa dve krasni nočni omarici, veliko LCD televizijo in na pisalni mizi moderen prenosni računalnik, po omarah in vratih so nalepljeni plakati od njene najljubše pevke Rihanne, sobi ne manjka tud snežno bela sedežna in majhna kopalnica,veliko majhnih poličk, na katerih so majhni kipci in spominčki iz skoraj vseh Evropskih držav, saj je njen oče podjetnik in vsako leto grejo med poletnimi počitnicami v drugo državo. Letos je bila v Franciji v Parizu. Kako sem ji fauš.  Hehehe, pa saj ni tako hudo. Meni in Juliji vsako leto prinese polno daril iz vsake države. Joj, spet sem čisto zašla po svoje. Vrnimo se v sedanjost. Vse tri smo se naenkrat vrgle na posteljo in prižgale radio zelo na glas. Trenutno smo poslušale pesem od Rihane-S&M. Pesem je res fantastična! Zraven glasbe smo plesale in seveda pele, čeprav z malo »fušanjem«. Hehehe XD. Z Julijo sva nato odšle po svoje stvari in jih prinesle v Anjino sobo. Na Anjini mizi pa sem zagledala izvod slovenske revije Smrklja. Na hitro sem jo prelistala in v njej zagledala tale članek: ....

če vas zanima kakšno supeer stavr je zagledala v reviji napiš NEXT in zvezdlaa boš:* rabim tri nexte da nadlajujem
18. junij 2011
u36875
u36875
ups. mal sm se zmotla. ko sm napisala ime Julija bi moglo pisat Anamari ... sorii
18. junij 2011
u36875
u36875
to pa je moja druga bff anamari

pevka ki jo eneostavno use obožujemo rihanna:

To je soba za goste pri Anji: (tukaj naj bi spale midve z Julijo)

18. junij 2011
ful dobro :3
čist sm odvisna od te zgobdice XD

(:
18. junij 2011
u51999
u51999
Najbolša zgodbica 4ever Nujno nexti
18. junij 2011
neeext
18. junij 2011
neext
18. junij 2011
u36875
u36875
že nextam:*

POZDRAVLJENJE PUNCE!
Za vas smo sedaj pripravili nekaj čisto novega. Same narišite skico za obleko in jo nato sešite, saj v Slovenijo prihaja super pevka Rihanna! Rihanna si bo nato sama izbrala obleko, ki ji bo najbolj všeč. Nikoli ne veš, lahko izbere tudi tvojo! Če bo zmagala tvoja obleka se boš lahko v zaodrju fotografirala z Rihanno, dobila njen avtogram, tri vstopnice za njen koncert v Sloveniji, njen originalen parfum in še polno njenih krasnih nagrad.
Kaj še čakaš? Pošlji nam svoje osebne podatke s skico in narejeno obleko na naslov, ki je napisan spodaj pod člankom. Pravila in navodila so objavljena na naši spletni strani: www.smrklja.si . Sedaj pa veselo na delo. Upam da ti bo uspelo.
18. junij 2011
u36875
u36875
Začela sem glasno kričati, seveda od sreče. Julija in Anja sta me čudno pogledale. Pomignila sem jima naj prebereta članek v reviji. Seveda sta takoj vzele revijo in jo začele brati. Ko sta končali sta se jima prikazala nasmeška na obrazu. Prijele smo se za roke in srečne smo plesale, skakale in pele po postelji. Od veselja smo se skoraj začele jokati! Vem, verjetno si mislite kako smo otročje. Ampak tole tukaj je res fenomenalno! Cel dan smo se pogovarjale samo še o tem.

slika, ki je bila objavljena zravn članka v reviji:

rihannin originialen parfum:

18. junij 2011
hej..nextiiii ki j eful dorba... a si lahko še mojo prebreš, glasuješ in komentiraš?? prosimm??? http://www.igre123.com/forum/tema/najstnisko-zivljenje/19363/
18. junij 2011
lohk neext!
19. junij 2011
next : D
19. junij 2011
u51999
u51999
wauu hwala za super slike najbolša zgodba 4ver ... next nujnoo
19. junij 2011
u51999
u51999
wau naravnost najbolša zgodba

NEXT NUJNO

19. junij 2011
u36875
u36875
hwala usem za nexte
že nextaaaaam:

No, na koncu smo sklenile da odidemo kar zdaj raje k meni na počitnice, saj imam doma šivalni stroj, blago in vse druge dodatke, da bi lahko sešile obleko. Poklicala sem mami in kmalu je že presenečena čakala pred Anjinimi vrati. Odšle smo ven iz Anjine hiše vsaka s svojim kovčkom. Mami sem hitro zašepetala naj nas odpelje k mojemu atiju, ker imam prav pri njemu šivalni stroj. In tako smo se odpeljale. Celotno pot do atija smo se glasno pogovarjale, kakšno obleko bi sešile. Kmalu smo prispele do atijeve hiše. Mami nas je odložila in se odpeljala domov. Vzele smo kovčke in potrkale na vrata. Prišla je odpreti njegova hišna pomočnica (kaj ni to super, če imaš pomočnico?). Pozdravila nas je in vprašale smo jo, če je moj ati doma. Rekla je, da je v spalnici. Kovčke smo odložile v dnevni sobi in se odpravile do spalnice. Ati nas je presenečeno zagledal in vprašal, kako pa to da smo tukaj. Nato sem povedala celo zgodbo. Vprašala sem če lahko prijateljici prespita pri meni. Moj super ati je seveda takoj dovolil in takoj smo se odpravile v zgornje nadstropje v mojo sobo. Razpakirale smo si stvari in odšle v sobo, ki sem jo jaz poimenovala«modna delavnica«. Odprla sem prvo omaro in iz njega potegnila vso blago , ki ga imam. Imam ga ogromno in dolgo smo se morale odločati katerega naj uporabimo. Odločile smo, da bomo izdelale vijolično obleko. Zraven pa bom še izdelala črn pas. Tako, blago je bilo pripravljeno. Zadovoljne smo se vrnile v dnevno sobo, kjer nam je Lucija(hišna pomočnica) prinesla hladno limonado z ledom. Njamii, obožujem limonado.

zdej pa še slike:

moj ati:

hišna pomočnica:

atijeva vila:

moje blago:

19. junij 2011
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg