Forum
Jaz sem lucille,pišem se Paris.Stara sem 17 let.Ena mojih najboljših prijateljic je moja teta.

boš bral/a

če želiš glasovati se prijavi ali včlani

04. marec 2013
u106677
u106677
ma dobr next si napisala rs tok jez animivo in tok nextov si dubla od tvoih bralce..........mislim svaka ti čast.........!!
04. marec 2013
sem že napisala sam mi ni shranlo ,bom še enkrat.
04. marec 2013
u106677
u106677
zaka pa pol nic ne oglasujs........!!??
04. marec 2013
1.DEL

Že sedem dni sem zaprta v svoji sobi .To je prvi teden poćitnic.Saj poskušam skupaj spravit eno modno skico da bi jo poslala v modno hišo v Parisu.
Ko sem se zjutraj zbudila sem odšla v kuhnjo da bi si nardila sendviče za zajtrk,kosilo in večerjo.A v predalu ni bilo nič kruha.Odšla sem k bazenu saj sem vedela da je moja mama tam.A pri bazenu je bilo polno mojih prijateljev.Nisem vedela zakaj a ko so vsi v en glas avpili "VSE NAJ BOLJŠE " sem se spomnila,da imam rojstni dan.Zvećer ko je bilo zabave konec je prišla moja teta z velikim darilo m zavitim v lep papir in z luknjicami.Dala mi ga je in rekla "vse naj boljše " ko sem ga odprla sem noter zagledala nekaj najbolj ljupkega.To je bil YORKSHIRE TERIER dala sem ji ime Glamour saj je bila punčka.Mama mi je pokazala sobo zraven moje v kateri je bilo nekaj omar z pasjimi oblačili,in nekaj predalnikov z pasjimi dodatki,.........in posteljiva katero so prestavili v mojo sobo.Zjutraj sem vzela list papirja in svinčnik in skicirala modno kreacijo,ker mi je kar padla v glavo.Dopoldan smo z teto in Glamour odšle na sprehod,v pasji park in v šoping.Popoldan pa na izlet z mojo ladjo.Ko smo zvečer prišle domov sem prišla v sobo in na tleh videla mojo modno skico raztrgano.Zakričala sem tako da so vsi v hiši obstali.
04. marec 2013
2.DEL
Mamo sem vprašala če je koga spustila v sobo rekla je da samo mojo sestrično,ki jo telo sovražim.

K sreči sem imela rezervno skico.

Zjutraj sem se pri zajtrku z teto pogovarjala da bi lahko spet šle v šoping.A ko je sestrična vprašala če lahko gre zraven sva jo s teto dsamo ignorirali.In odšli.

Po šopingu sem povabila nekaj prijateljev in njihove pse.Imeli smo zabavo pri bazenu.Moja sestrična se nam je hotela pridružiti a je nismo spustili zraven.Zvečer smo se v moji sobi igrali resnica in izziv .Steklenica je pokazala na mojega fanta in teto.Moj fant je izbral izziv,teta mu je dala da me mora ljupčknit na usta.Ta izziv je takoj opravl.Potem mu je moja prijateljica Jessika rekla naj pove kater oseba ki jo pozna je najbolj tačna,grda in seveda vsiljiva.Rekel je da je to Lucillina sestrišna.

Ena mojih prijateljic je hotela iti na stranišče,a ko je odprla vrata je v sobo padla moja sestrična cela rdeča.
Vprašali smo jo kaj dela pri mojih vratih in zakaj je cela rdeča sploh pa če ima kakšen problem.Rekla je da sem njen problem jez.Takoj pa sem ji seveda odgovorila naj ne prihaja sem ker tudi meni gra ona na živce.

Takoj je odšla.Zjutraj sem se zbudila in z mojim fantom sva se držala za roke.Ko smo se vsi zbudili tudi naši psi,smo odšli v pasji park .Tam so psi praznovali prihod moje drage Glamour.
04. marec 2013
Moja sestrična je v mojega fanta on pa se je ne vzame niti am
04. marec 2013
ime mu je Prince
04. marec 2013
moja sestrična:
http://shrani.si/files/maryelizab113wh.jpg
04. marec 2013
next?
04. marec 2013
u106677
u106677
ka lohk napises vse v enem delu.........!!!
tut slike das zravn.........!!
04. marec 2013
kak to misliš v 1 delu
04. marec 2013
u106677
u106677
pozab..........!!
04. marec 2013
next?
04. marec 2013
neeeeeeeeeeeeext
08. marec 2013
odšli smo v zabaviščni park:
http://28.media.tumblr.com/tumblr_lepo1f0B3C1qad5k9o1_500.jpg

dobila sem pismo in z teto in glamour odšle v pariz.
16. marec 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg