Forum
pisala bom svojo prvo zgodbico malo bo resnična malo izmišljena.

osebe:
jaz-Mary
Ann-Lara
Melisa-Ellen
Tess-Nina
Jane-Petra

ostale izveste sproti.
ime mi je Mary in čez nekaj dni bom dopolnila 12 let. moj stil ni ravno lep saj nisem modni tip človeka. po obraz imam pegice kar me včasih moti saj jih je preveč in mi niso všeč. sovražim ljudi ki preživljajo ves dan pred računalnikom. namesto da bi uživali zunaj na zraku in se nadihali, ne, oni buljijo v to škatlo tle. no dovolj o tem. bil je torek in odpravljali smo se po šoli v gostilno nekaj pojest, saj smo potem imeli verouk.medtem ko smo čakali, smo se pogovarjali o vsem mogočem. največ pa o šoli in euro jackpotu. bile smo 5 punc: jaz, Ann, Melisa, Tess in Jane. naš pogovor je potekal tako:

jaz: ej ste vidle uno reklamo za euro jackpot???
Melisa: ja ma dej uno je za en drek.
Tess: sej samo denar pobirajo.
Jane: aha in pol je tle neka kriza, ja.
Ann: ja ma kaj je sploh to?? neke števike tam brezvezne, kjer trošiš keš brezveze za une milijone ki jih ne boš zadel kr tako.
... SE NADALJUJE

oprostite ker nisem več napisala, sem že prej vse, samo se mi je zbrisalo. torej, nextam???
11. maj 2012
next!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
11. maj 2012
neextt!!!!
11. maj 2012
Next!
12. maj 2012
kaj je vam moja zgodba všeč??? ker meni se zdi dolgočasna.
12. maj 2012
dei fak še sploh pisat nisi začela in ti je že dolgočasna.
Če je tako pa je nepiši več!
12. maj 2012
vseeno bom nadaljevala
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
jaz: se strinjam. škoda samega keša za uno usrano kartico al karkoli že je,
Jane: ma vse je kr neki, dej. veš una minuta do zmage??? sej je smešno in vse, samo ki gre za denar. tega pa ga kot pravijo ni.
Ann: ja sej. ma dej s tem samo zgubljamo čas. ni vredno. danes ni dan za to.
Melisa: se strinjam. menjamo temo.

nato smo pojedle kar nam je prinesla natakarica, zatem pa smo šli k verouku. tam danes ni bilo nič novega. razpravljali smo o vseh mogočih stvareh, učitelja pa ni poslušal nihče. seveda, razen dveh punc, ki jim očitno nekaj manjka v glavi. ena se je klicala Nancy, druga pa Willow. Nancy je bila naša sošolka in se je res zelo čudno obnašala vedno. mislim v negativnem smislu.
12. maj 2012
malo samo ne najdem navdiha.
12. maj 2012
dobro ne bom več.
12. maj 2012
neextt!!!!!!!!
pa ne nehat pisat ki je ful dobra zgodba
12. maj 2012
next!!!!
fuuul dobra zgodba
13. maj 2012
hvala za pohvale in nexte, samo bom raje pisala zgodbo v moj dnevnik tako da je noben ne bere in si bom lahko mislila svoje.
13. maj 2012
ma zkj???? sej je dobra!!!!!!!!!!!!
23. maj 2012
ma ne rajši ne
23. maj 2012
23. maj 2012
ful je dobra zgodba,dej tuki nexti
26. julij 2012
ma to zgodbo sem nehala, ker je preveč povezana z mojim realnim življenjem. če pa bo dovolj zanimanja, bom začela pisat novo zgodbo: Spremenitev.
28. julij 2012
ja plis piši novo zgodbo plisssssss!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
30. julij 2012
ma bom še vidla, če se mi bo dalo. začela naj bi čez kakšen mesec, da napišem sploh kej.
31. julij 2012
aha ok samo ti piši naprej
02. avgust 2012
hei je že en mesec ubistvu smo že v letu 2013!
če pa res ne nejdeš več nevdiha pa res začni pisat novo!
vem da te ne morem prisilit ampak si zelo dobro začela.
prosim te da si kakšen petek po šoli vzameš urico časa in si na list napiši celo zgodbo nato jo daj na veliko delov in nato začni pisat na to TVOJO forum temo, da ne bomo predolgo čakali in bili živčni.
tega ti ne ukazujem samo predlagam ti. ni ti treba ubogati če nočeš samo prosim povej vsaj tvoje mnenje da ne bomo tukaj na tej forum temi čakali dan in noč. tut če dokončno poveš da boš s to zgodbo nehala samo povej da ne bomo živčni
PLIS!!!!
02. januar 2013
te zgodbe ne bom nadaljevala, ker je dosti preveč povezana z mojem življenjem, tko da ne.... glede nove zgodbe bom pa še malo razmislila, ker meni se res ne da pisat samo za eno al dve osebi... bi rabla malo več nextov.... če se to zgodi imam že za dva dela pripravljeno novo zgodbico...
02. januar 2013
OKI HVALA!
03. januar 2013
ok, sem se odločla... tega tko in tko ne bom nadaljevala, ampak tudi druge zgodbice ne bom pisala, ker se mi preprosto ne da in imam res malo časa da bi še to pisala... sej nimam nekih dejavnosti, ampak nimam interesa da bi pisala. tako da žal ne bo nove zgodbice.... in če je kdo ki bi mi nasprotoval, vam že zdej povem, da si ne mislim premislit!!
06. januar 2013
u118716
u118716
нєу!
тσ נє мσנα zgσ∂вιcα σ ναмριяנιн.вι вяαℓι؟
ѕσяу zα σgℓαšєναηנє!
http://www.igre123.com/forum/tema/whisper-in-the-night-%28vampires%29/48477/
06. januar 2013
ni problema, lahko oglašuješ...
07. januar 2013
če želiš poslati sporočilo v to temo, se prijavi ali včlani
Vpiši povezavo do slike
Primer: http://www.spletna-stran.com/slika.jpg